Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 22:53   #41
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ne, s njom i njezinim tenisicama je sve u redu, jer kao što sam rekao, da ima neke "adike" tenisice, nebi se opće zamarao s njom.
Problem je "nesporazum" između nas, i naših pogleda višestrukih.
To mi se u životu još nije desilo :/
Ovo je prezabavno.

Nesporazum.

Dude get off your high horse. Bio je samo pogled. Djevojka te totalno odlifrala, zbog bilo kojeg razloga koji je njoj bio opravdan. Da je pričala s tobom mislim da bi imala 5463636536 više.

Koliko imaš godina? 14, 15? Pišeš ko da nisi imao nikakve odnose sa suprotnim spolom.

Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Da, original starke.

Jebiga "đubre" sam.

Pa očito je tako, makar ja mislim da bi se tako svaki dečko trebao ponašat prema svojoj curi, da ju tretira najbolje što zna, većina je muških veliko smeće
Daj nemoj me jebat. Picard nije dovoljan za ovo. Im out. My feeble mind cannot comprehend this.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:55   #42
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Daj me nemoj jebat.



Tretiranje zena kao auta za pokazivanje i objekta za jebanje znaci biti kraljica?

Ne, to je za gušt, a i tu koju bi jebao, to je ona prava gradska fufa, za kojom svi sline, a nekoliko ju je i bušilo, to bi bilo jednostavno pumpanje ega, ništa drugo, totalno bez osjećaja ikakvih.

a ovo za kraljice, govorim za djevojke s kojima su u vezi
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:59   #43
[QUOTE=Sillenthill;63330989]Ovo je prezabavno.

Nesporazum.

Dude get off your high horse. Bio je samo pogled. Djevojka te totalno odlifrala, zbog bilo kojeg razloga koji je njoj bio opravdan. Da je pričala s tobom mislim da bih imala 5463636536 više.

Ajd sad mi odgovori, dal bi ti gledao nekog 3-4 puta, ne u jednom danu, neko svaki put dok se sretnete, ako ti se ne sviđa??

Jer ja ne gledam cure koje mi se ne sviđaju, isto mislim da je i kod tebe.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:05   #44
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ne, to je za gušt, a i tu koju bi jebao, to je ona prava gradska fufa, za kojom svi sline, a nekoliko ju je i bušilo, to bi bilo jednostavno pumpanje ega, ništa drugo, totalno bez osjećaja ikakvih.

a ovo za kraljice, govorim za djevojke s kojima su u vezi
Znaci ak ti jebes "prave gradske fufe" zbog ega, to je super. Ti si frajer, svaka mater bi te za zeta htjela.
Ali ak se one seksaju onda su "prave gradske fufe" jel?

Ja inace volim prirodu i planinarenje. Cesto sam u brdima. Ali ovakav "brdski" mentalitet srecem samo po forumu. I to dosta rijetko.

Edit: Ispicavam se. Ne jebes nego busis.

Quote:
mark 88 kaže:
Ajd sad mi odgovori, dal bi ti gledao nekog 3-4 puta, ne u jednom danu, neko svaki put dok se sretnete, ako ti se ne sviđa??
Wauuuuu. Pogledala te. 4 puta.
Jel si corav? Ignorirala te, NE zanimas ju.

Zvog ovakvih ko ti zene ce pocet gledat samo u pod. Ne daj boze da uspostave kontakt ocima, odmah ide stalkanje cak i ak te odbiju. Jer jebo ih, kaj one znaju kaj hoce, samo se treba malo potrudit.

Ljudi imaju oci. Oci sluze za gledanje.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:12   #45
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Znaci ak ti jebes "prave gradske fufe" zbog ega, to je super. Ti si frajer, svaka mater bi te za zeta htjela.
Ali ak se one seksaju onda su "prave gradske fufe" jel?

Ja inace volim prirodu i planinarenje. Cesto sam u brdima. Ali ovakav "brdski" mentalitet srecem samo po forumu. I to dosta rijetko.

Edit: Ispicavam se. Ne jebes nego busis.



Wauuuuu. Pogledala te. 4 puta.
Jel si corav? Ignorirala te, NE zanimas ju.

Zvog ovakvih ko ti zene ce pocet gledat samo u pod. Ne daj boze da uspostave kontakt ocima, odmah ide stalkanje cak i ak te odbiju. Jer jebo ih, kaj one znaju kaj hoce, samo se treba malo potrudit.

Ljudi imaju oci. Oci sluze za gledanje.
Okej, al pitam i tebe isto,
dal ti gledaš stalno po nekoliko puta, neku osobu? a da ti se ona ne sviđa?
ja ne. jer nemam potrebu gledat neke cure koje mi se ne sviđaju i razmišljat o njima.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:13   #46
oh fetišist na tenisice.
sad idem čitati temu do kraja
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:15   #47
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Okej, al pitam i tebe isto,
dal ti gledaš stalno po nekoliko puta, neku osobu? a da ti se ona ne sviđa?
Ja i stup i kante za smece gledam po nekoliko puta. Jer necu tresnut ili upast u njih. Valjda je ljubav. Sudeni smo si.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:17   #48
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ja i stup i kante za smece gledam po nekoliko puta. Jer necu tresnut ili upast u njih. Valjda je ljubav. Sudeni smo si.
Jbga, ti se sprdaš, a ja oću ozb razgovarat
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:24   #49
Ajde sad ozbiljno.

Kaj ako je padala kisa pa su joj tenisice zmazane?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:26   #50
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ajde sad ozbiljno.

Kaj ako je padala kisa pa su joj tenisice zmazane?

Haha, nebitno, važno je da su neki brand :klap:
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:27   #51
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ne, s njom i njezinim tenisicama je sve u redu, jer kao što sam rekao, da ima neke "adike" tenisice, nebi se opće zamarao s njom.
Problem je "nesporazum" između nas, i naših pogleda višestrukih.
To mi se u životu još nije desilo :/
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:31   #52
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Okej, al pitam i tebe isto,
dal ti gledaš stalno po nekoliko puta, neku osobu? a da ti se ona ne sviđa?
ja ne. jer nemam potrebu gledat neke cure koje mi se ne sviđaju i razmišljat o njima.
Da. Svaki dan na poslu gledam svoje kolegice prilikom dnevnog sastanka. Mislim mogu gledati u strop ili pod.

Kad smo već kod zurenja. Pretpostavimo (napominjem: PRETPOSTAVIMO) da joj se i jesi svidio. Why the fuck čekati facebook kad ti upoznavanja i uleti ionako tamo ne idu?

Čekao si da ti nekakav magical pony dade znak da joj se sviđaš? FB add? xD
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:33   #53
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Haha, nebitno, važno je da su neki brand :klap:
A kaj ako je sve super, busite se. Ti dobro busis pa te odluci predstavit svojima na selu pa kod nje ona iskoci van iz brendiranih tenisica u gumene cizme i razmetat gnojivo na njivu? Puce ljubav?

Ili recimo, secete se parkicem gdje ti nju tretiras kao kraljicu drzeci se za ruke na kaj te ona nagraduje poljubcima i gledanjem samo tebe i nikog vise. I u zaru sve te silne srece i cerekanja na tvoj super humor ona zagazi u svjeze pokakanu kakicu od strane male slatke civave koja upravo sramno odlazi? Jesu te tenisice jos za upotrebu ili ona odmah mora po nove?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 23:35   #54
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Da. Svaki dan na poslu gledam svoje kolegice prilikom dnevnog sastanka. Mislim mogu gledati u strop ili pod.

Kad smo već kod zurenja. Pretpostavimo (napominjem: PRETPOSTAVIMO) da joj se i jesi svidio. Why the fuck čekati facebook kad ti upoznavanja i uleti ionako tamo ne idu?

Čekao si da ti nekakav magical pony dade znak da joj se sviđaš? FB add? xD
Da, u pravu si.
Sjebo sam se tu jako, sa tim fejsbukom. a bio je teški bed uletit joj, jer sam si ju prerano postavio na "pijedestal uzvišeni", ako znaš na što mislim, u glavi stvorena perfekcija od nje, a niti ju ne poznam
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 03:13   #55
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Kada ugledam neku curu, prvo gledam lice, pa onda odjeću i tenisice . To mi je ono bitno, naravno debele nikad niti ne pogledam. Mogu reć da tenisice uvijek zamjetim, i ako to nisu neke fancy poput nike, adidas ili starki, nego neke užasne, čitaj jeftine, cura mi počne biti odbojna. Čak sam sa par vjerovatno mogao biti, al nakon toga mi nisu bile uopće privlačne.
Neki bi rekli da sam materijalista sad, ali nisam, odjeća mi uopće nije bitna, većina cura se super odjene sa jeftinim krpicama, "jebu" me samo tenisice.

A trenutno, ne da sam zaljubljen, jer s curom nisam progovorio niti riječ, bilo je nekoliko gledanja po par sekundi, nego sam "začaran". Nije mi više nijedna dobra osim nje, ajd jedna jest, ali ta je alternativka neka, to totalno nije moj đir, i mislim da se nebi slagali, iako ju uopće ne poznam kao osobu. Što se tiče ove koja me oborila, kažem, bilo je kontakta očima nekoliko puta, i kad sam joj se javio na FB, napravila mi je "seen" i odbila zahtjev, cijeli dan sam bio u bedari na maxx. niti meni, a niti mojim prijateljima nije bilo jasno ništa. jer sve je išlo k tome, da ima nekih iskri između nas. barem su tako pogledi govorili. :klap:
I odonda ja svako malo odem na profil kod nje, i u gradu se nadam da ću ju sresti, dok mi moj prijatelj kaže da se probudim, jer vrijeme ide, a ništ s toga, da ima mnogo boljih cura koje nisu umišljene, jer po njemu ova jest, čim se pravi nedostižna, i da si ne mislim da je cura predobra za mene,pošto sam ja stvarno dobrica, i prema curama se ponašam ko prema kraljicama.
I jednostavno je se sad ne mogu "riješit", čak je i zezancija s frendovima, na dnevnoj bazi s njezinim imenom, i ja svako malo napišem "kako je ona predivna, savršena" itd..iako mi je jasno da nećemo biti skupa. (nadam se da hoćemo )
Imam još problem odbijanja, jer nisam navikao na to. nije sad da nisam nikad bio s curom, imao sam ih nekoliko, i sve su bile lijepe, teško da bi itko od mogao reći za ijednu od njih da je gabor, ali!! sve sam upoznao vani uz društvo. ovi fejsbuk uleti mi nejdu baš, dosad sam se u životu preko fejsa javio trima curama, s jednom sam išao na cuge i šetnje, i dok sam ju upoznao postala mi odbojna, fakat rijetko glupa cura, a preostala dva su odjebi, tj. "seen-ovi", jedan od spomenute, i jedan još isto od cure koju nikad nisam vidio uživo. a sad manje izlazil jer se društvo raštrkalo i sad je problem i suša nastala, djelomice i zbog toga što ja već skoro godinu dana maštam o toj jednoj.
neka trenutna želja je da imam neku zmiju od žene, koji i drugi žele jebat, ali da se jebe samo sa mnom al to je više za gušt trenutni. jer ipak bi ja neku koja ne izlazi svaki vikend van, koja bi radije provela večer uz film, zezanciju, a ne da se pola dana šminka i oblaći za izlazak, i u štiklama da paradira i svi ju gledaju. a-a, nije to za mene

Šta da radim?
Sve je sa tobom u redu. Cini se da si usvojio dio nove generacije u ponasanju. Ponasas se kao vecina ljudi danas tak da se ne trebas brinuti da neato nije u redu. Nebi bilo u redu da se ponasas kako se vecina ne ponasa.

zec u srcu, konj u glavi.
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 08:41   #56
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post

Ajd sad mi odgovori, dal bi ti gledao nekog 3-4 puta, ne u jednom danu, neko svaki put dok se sretnete, ako ti se ne sviđa??
Mozda si ko prometna nesreca?
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:37   #57
A što recimo ak hoda okolo u brendiranim tenkama, upoznate se, ljubav plane i ona dođe u nekim lejmušama? Kaj onda? Ono, jednostavno ih nije prije obula?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:50   #58
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post

Ajd sad mi odgovori, dal bi ti gledao nekog 3-4 puta, ne u jednom danu, neko svaki put dok se sretnete, ako ti se ne sviđa??
Imam ja "mušterija" na poslu s kojima se svaki put pogledam kad ih vidim. I po nekoliko puta dok su u mojoj blizini. Poprilično sam siguran ne da im se ne sviđam, nego da me ne podnose(ni ja njih )
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A što recimo ak hoda okolo u brendiranim tenkama, upoznate se, ljubav plane i ona dođe u nekim lejmušama? Kaj onda? Ono, jednostavno ih nije prije obula?
Zamisli da te lik impresiJonira svojim osmijehom. I drugi spoj budete na večeri, i skužiš da lik ima protezu, jer je zube pogubio u kafanskim tučnjavama


Mislim da imaš odgovor
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:54   #59
Mene zanima na koji se način mjeri prihvatljivost brenda?

Je li bitna cijena, popularnost, marketing, cijene, što?

Jer, ruku na srce, cura može nositi Onituska Tiger tenisice koje su u nekim zemljama jako popularne i nisu jeftinije od starki, a on može misliti da ih je kupila na rasprodaji na Kauflandu jer nije vidio reklamu u novom broju OK-a
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:55   #60
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Imam ja "mušterija" na poslu s kojima se svaki put pogledam kad ih vidim. I po nekoliko puta dok su u mojoj blizini. Poprilično sam siguran ne da im se ne sviđam, nego da me ne podnose(ni ja njih )


Zamisli da te lik impresiJonira svojim osmijehom. I drugi spoj budete na večeri, i skužiš da lik ima protezu, jer je zube pogubio u kafanskim tučnjavama


Mislim da imaš odgovor
A kakve tenkice furaju te tvoje mušterije?

Pa da, kužiš, to je baš problem tog ranga
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.