Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2016., 14:40   #61
Quote:
bubycaa kaže: Pogledaj post
Tražim usluga vodoinstalatera, novogradnja,prizemnica,uvođenje novih vodoinstalacija i odvodnje,posao od 2 dana, obzirom na sve ponude do sada plaćam 1200kn komplet uslugu,materijal je moj
Majstori pronađeni,ili bolje rečeno oni mene našli...hvala svima na ponudama:-))
bubycaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 20:24   #62
Koliko je na kraju placeno?
I koliko vodovodnih mjesta?
Pitam jer su meni davali ponude po odljevnom mjestu pa da si usporedim cijenu jer se ovo cini dosta povoljno.
The unforgiven is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 11:43   #63
Može li mi netko preporučiti dobrog majstora za knauf na području Rijeke.
Treba mi za izradu spuštenog stropa.
Mag99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 20:03   #64
Osijek...tražim majstora za izmjenu krova+deka(monta)
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 22:16   #65
molim preporuku majstora za postavljanje cca 120 m2 laminata (treba rastaviti blizu 50 m2 starih klik laminata)


također, trebao bi nekoga tko može odraditi par bravarskih stvari ( 1. navariti jedan profil na balkonsku ogradu, 2. odrezati par lose raspoređenih gazista na zeljeznim stepenicama i ponovno ih zavariti, 3. sloziti okvir i vrata za podrum)

Zagreb, Mikulići
__________________
oidi guida
flint is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 23:56   #66
Adaptacija stana u tkz. limenci

Ima li netko od forumaša za preporučiti firmu/obrt ili čovjeka ko zna posao odraditi kako spada?

radi se o stanu 31m2, Zapruđe, limenka

kupaonica prvo pa nadalje
Fido-Dido is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 13:26   #67
Tražim stolara

Na unutarnjim ali ulaznim vratima ( kuća sa 4 stana) vr krilo se iskrivilo i trebao bih novo a nije standardna mjera, šir vr krila sa falcom 82cm . Nebih izbijao sve i stavljao nova vrata pa sam mislio kada bi mi netko napravio samo krilo po mjeri. Ili možda ima negdje kupiti nefalcana krila pa ti sfalcaju po mjeri.
Unaprjed hvala na ponudama i informacijama
Trnje, Zagreb
bego is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 13:54   #68
keramičer - Osijek i okolica

Ako netko ima preporuku za kvalitetnog keramičara na području Osijeka i bliže okolice, molim nek preporuči. Treba skidanje jednih i ljepljenje drugih pločica. Hvala.
klokan054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 20:48   #69
molim pomoć ako netko zna nekog dobrog zidara ili građevinsku firmu. Adaptirali bi staru kuću na selu Barban Istra. hvala
Davidov79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 17:24   #70
stubište

trazim majstora koji bi uredio stubiste male zgrade sa 3 stana, najvaznije mi je da se saniraju zidovi koji vuku vlagu, i treba sve okreciti, da bude pic pic.
martincius is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 17:30   #71
Tražim majstore za:

Betoniranje nadtemelja za ogradu (stupovi+žica)
Betoniranje jednog dijela za roštilj (2m*3m)
Za hidroizolaciju jedne strane temelja (pokrpati temelj, staviti premaz+ljepenka)
Postavljanje prozorskih klupčica unutar kuće
Žbukanje oko garažnih vrata

Ima još dosta toga...

Lokacija: istok grada Zagreba, naselje Resnik
hanszg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 14:41   #72
Treba mi keramičar, nema previše kvadrata cca 30, ali mi treba ovih dana. Ima li netko koga za preporuku ?? Zagreb
g-sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 18:23   #73
crkla mi perilica za rublje

odnosno, bubanj se ne vrti..
ima netko preporuku za majstora?

na kneziji sam..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 21:28   #74
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
crkla mi perilica za rublje

odnosno, bubanj se ne vrti..
ima netko preporuku za majstora?

na kneziji sam..
Puko ili pao remen
Josip1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 14:27   #75
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
bravar - preporuka

Zna li netko nekog majstora bravara koji bi htio popraviti stara željezna vrata??
Kaže naslov teme "Potražnja za majstorima - pročitati 1. post". Ja štreber, idem pročitati prvi post, kadli ono, zamisli čuda, u prvom postu žena traži točno ono što ja trebam

Dakle, trebam bravara Vrata od dvorišta imala unfal, a i dosta su stara, hrđava i oguljena, trebam vrijednog bravara da ih "uredi".

Nalazim se u zapadnom dijelu Zagreba, radovi bi išli preko GSKG-a pa stoga molim da mi se javljaju samo oni koji mogu preko njih raditi. Javite mi se u pm, ostavite broj ili email adresu

Hvala
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 18:15   #76
Nastavak posla

Dobar dan...radili smo kupaonicu s wc-om (na mjestu špajze) i zatvarali balkon, dva dodatna radijatora, jedan preseljen i tako to. Prva garnitura majstora je ogromno kasnila i odgađala nama bitne podprojekte kao što je recimo preseljenje klima uređaja, tuš kabinu su se preračnali za nekoliko centimentara pa su je ugradili prisilno- nasilno i tkao podosta toga. Dakle morali smo im reći zbogom na nekih 70 posto izvršenih radova (od toga 20 posto s greškom).
Druga ekipa koja je trebala završiti njihov posao i ispraviit greške te se nadovezati na zidariju vezanu za zatvaranje balkona također kasni i čini kardinalne greške, ne zna na primjer postaviit radijator a da ne izrešeta skupu pločicu skroz...uglavnom TUŽNA PRIČA. Sada je već 40- ti dan otkako su radovi krenuli, a trebali su biti gotovi u roku deset dana + nekoliko dana za zidariju vezanu za balkon (dakle sve je trebalo biti gootvo oko 15.03.). Prilično je izgledno da ću se i s tom ekipom morati pozdraviti prije završetka posla. Pitanje :
Ima li tko da može
-ispravno postaviti dva radijatora jedan lojtrice 50*100, drugi alla lipovica 30*180 (tri rebra)
-Lijepo zasilikonizirati rub umivaonika
-popločiti razbijenu keramiku oko zahoda u staroj kupaoni
-pogletati zidove do kraja
-ispraviti fuge u noovj kupaonici , one koje nisu dovršene

Sigurno ima još dvije tri sitnice u završnom smislu..no sada i to nije najvažnije. Slobodno mi, svi vi koji znate za rješenje mog problema ili ste imali sličan problem pišite na PM. Hvala
Pokretač is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 18:38   #77
Ima li možda neko za priporučit firmu koja izvodi ravne krovove, Šibenska ili Zadarska županija
stdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 19:01   #78
Ima li možda neko za priporučit firmu koja izvodi ravne krovove, Šibenska ili Zadarska županija, radovi u Murteru
stdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 21:55   #79
Keramicar za preporucit, treba nam za balkon stavit plocice. Z dio Zg. Hvala!
linkina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 21:04   #80
Pozdrav,

trazi se majstor za krecenja stana od cca 60m2 (s tim da se ne kreci cijeli stan).
Potreban je netko tko zna baratati sa perivom bojom za zidove, uredan je i brz.
Ponude i preporuke molim!
Novi Zagreb.
Rubi_00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.