Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 10:18   #241
Ma ok, ali ono, daleko mi je to .........

Ne znam dali je to normalno, ali u srijedu sam kao dobila, roskasto krenuli... U četvrtak procurila, a u petak više ništa, tek pokoja kap .... Idem u ponedjeljak kod svog ginekologa, rekoa da odmah dođem, ali nisam jučer mogla ... Valjda nije neka glupa cista ili nešto takvo jer me probada lijevi jajnik ...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 18:28   #242
rokas, a jesi možda radila test? što ne probaš?
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 21:25   #243
jooooooooj.........test i ja smo na vi...

Idem u ponedjeljak pa vam javim.......

Suprug i ja možda idemo na RTL u svezi ovog zakona, sutra će nas zvati Mojimira pa ćemo se dogovoriti...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 10:17   #244
Evo me...

Trudna nisam, doktor kaže da je sve ko suza, nema cisti, sve valja . hvala Bogu.... To što me probada, što je trajala kraće je posljedica stimuliranog...

Pusa
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 10:36   #245
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Evo me...

Trudna nisam, doktor kaže da je sve ko suza, nema cisti, sve valja . hvala Bogu.... To što me probada, što je trajala kraće je posljedica stimuliranog...

Pusa
Ajde, super da si barem dobrog zdravlja, pa će onda i beba bolje se primiti. kad tad.

A jeste išli na RTL?
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 13:06   #246
Na RTL nismo išli jer je prilog trebao za navečer, a budući da sam iz Osijeka ta neka novinarka nije uspjela stići na vrijeme da se sve pripremi....

u zadnje vrijeme baš puno razmišljam o tome svemu i pitam se zašto baš ja, zašto baš mi moramo to sve prolaziti?! jučer sam u gradu srela neku curu, moram reći klošaricu, masne kose, prljava (nije da cijenim ljude prema izgledu, ali...) i ima dijete.... Ja koja mu mogu zaista pružiti sve nemam... ZAŠTO? idem u crkvu, vjerujem u Boga, a On nikako da me posluša ... Da mi da ono što najviše želim-bebu....

Baš se loše osjećam.. Kao da je sve protiv mene u zadnje vrijeme
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 09:45   #247
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Na RTL nismo išli jer je prilog trebao za navečer, a budući da sam iz Osijeka ta neka novinarka nije uspjela stići na vrijeme da se sve pripremi....

u zadnje vrijeme baš puno razmišljam o tome svemu i pitam se zašto baš ja, zašto baš mi moramo to sve prolaziti?! jučer sam u gradu srela neku curu, moram reći klošaricu, masne kose, prljava (nije da cijenim ljude prema izgledu, ali...) i ima dijete.... Ja koja mu mogu zaista pružiti sve nemam... ZAŠTO? idem u crkvu, vjerujem u Boga, a On nikako da me posluša ... Da mi da ono što najviše želim-bebu....

Baš se loše osjećam.. Kao da je sve protiv mene u zadnje vrijeme
rokas, čestitam i baš mi je drago da si trudna!!!


a što se tiće ovog što si napisala, i ja tako razmišljam otprilike.
i ja sam toliko pala u neku depresiju, a najviše me pogađa mamina smrt, da sam izgubila vjeru i u Boga i nemam volje ići ni na mise više ni ništa.
jednostavno ne mogu prihvatiti to da mame više nema, a ostao mi je tata koji nek mi Bog oprosti nije zaslužio da nadživi mamu i smatram ga velikim krivcem za njenu preranu i iznenadnu smrt.
i sve mi je to jako teško i onda još i ovo sa trudnoćom......
da mi muž nije tako dobar, a nažalost isto je ostao bez mame prije nekoliko godina, pa zbog njega pokušavam naći neku svijetlu zraku u budućnosti.....
i nadam se da će na kraju biti sve super, a valjda će proći i ovo teško vrijeme i da će nam zasjati na kraju sunce.....
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 11:56   #248
[QUOTE=m arta;25870322]rokas, čestitam i baš mi je drago da si trudna!!!


OVO SUPER IZGLEDA!!! HVALA M ARTA!!!!!!!

ali, nažalost, nešto si pobrkala- NISAM TRUDNA ...

Što se tvoje situacije tiče, ne mogu si zamisliti kako je to biti bez mame, moji su oboje živi, ali.... Kao da ih i nema.. Kad sam sad zadnji puta išla na IVF došla sam do mame na kavu i ona mi rekla kao što se sekiram, pa ne bi davali 6 puta besplatno da to uspije od prve... Toliko sam se naživcirala da od tada nisam ni bila ... Što kažeš, hvala Bogu na divnim muževima ....
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 20:03   #249
MENOPUR

Pozdrav svima na forumu. Ja sam Andreja...

U tijeku sam postupka potpomognute oplodnje...Unaprijed sam kupila više kutija menopura. S obzirom da sam bila na laparoskopiji, ne mogu nastaviti s terapijom stoga imam 10 ampula Menopura koje hitno prodajem (zbog isteka roka trajanja krajem svibnja 2010.)

Ukoliko nekome treba Menopur, molim vas da mi se javite ovdje na forumu ili na mail [email protected]
andy1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 22:35   #250
rokas, sad sam skužila šta si napisala. a stvarno sam prolupala.

što se tiće tvoje mame, vjerojatno ona tebe tako tješi, iako se tebi to ne čini sad tako. a i mlada si pa se ona možda još ne brine. ( a možda ti neće reći da se brine). al tako je to sa mamama i tatama, sad nam idu na živce, a kad ih nema onda nam fale. eh taj život......

sretno nam svima bilo i da uskoro šetamo sa trbuhom do zuba!
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 19:29   #251
m arta nisi prolupala, ha ha ha ....

Meni si s tom jednom kratkom rečenicom popravila dan !!!!

Andreja dobro došla.. Meni menopur ne treba jer ga imam besplatno još uvijek. Ipak hvala ...

m arta jesi ti ona ista m arta s Rode???
ja, kriistiina.. I tamo smo se našle.. A da mi odemo na kavicu jedan dan?
__________________
:) sretna :)

Zadnje uređivanje rokas : 02.04.2010. at 20:23.
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 10:01   #252
Drage moja, žao mi je što ste pomalo sjetne, ali i ja sam vam sva neka takva ovih dana.
Bit će da je do vremena.

Nadam se da ćemo sve uskoro šetati trbuhe i biti ponosne majke.

Držte se i Sretan vam Uskrs!

P.S. Ja bi isto na kavu s vama, ako može?
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 13:44   #253
ajde da se poslije Uskrsa dogovorimo jedan dan pa da se upoznamo, popijemo kavicu .... Naravno da si pozvana Newbiee...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 22:13   #254
Bok cure!
Jos nista novo kod mene. Osjecam se dobro, uzivam i cekam jos do petka pa cu raditi testic.

Svima vam zelim sretan Uskrs!
tamara30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 08:35   #255
SRETAN USKRS!!!!

tamara30 držimo fige, moraš nam popraviti ovaj grozan prosjek !!

pusa
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 01:13   #256
rokas, jesam m arta i na Rodi.

može kavica

Newbiee znam da je i tebi ovaj ciklus , al zasjat će i nama sunce u KBO!

tamara

Sretan Uskrs svima!!!!!!

i malo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

andy, hvala al ni ja sad ne trebam menopure, a kad ću ne zna se.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 11:14   #257
želim Vam svima sretan Uskrs!!! (naravno onima koji ga slave)
meni su svi nalazi ok, i dr P mi je rekao da se više ne moramo čuvati i da krenemo na posao, nitko garantirat ne može da se spontani neće ponoviti.....
želim Vam da što prije ugledate++++++++ a onda devet mjeseci uživanja i isčekivanja i onda bebicu!!!!
marica23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 20:21   #258
Bok cure!
Interesira me dali ste čule nešto o kliici Medica flor iz Novog Sada i poznatom fitologu Vukičeviću koji radi tamo!
Kažu da ima puno uspjeha u lječenju neplodnosti kao i u pripremama parova za IVF.
glacova1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 20:52   #259
Bok glacova1 !

Nisam čula ništa o njima... Ali zanimljivo, ako imaš još informacija, viči... Svaka nam je pomoć dobrodošla
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 12:16   #260
sjećam se u magli da sam negdje pročitala za "nekog" u N.Sadu, koji je došao iz Slovenije.
glacova, ako imaš još neku informaciju dobro će nam doći.
__________________
Traži puno, dobit ćeš malo.
Traži malo, dobit ćeš sve.
m arta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.