Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2010., 23:47   #1
Statistika

hello,

Pretpostavljam da velika većina vas vodi statistiku o uplatama, isplatama, dividendama, dignutima novcima, spušenim itd.. e ja nisam u toj većini, te sam sad u situaciji da nakon godine i pol neznam da li sam u laganom plusu, laganom minusu ili na razini ulaganja ili u šumi. Što se tiče statistike u etradu mog brokeraja dosta toga prikazuje krivo tako da se ne mogu previše oslonit.

Ako ima volje, molio bih da netko objasni kako najbolje voditi statistiku da saznamo što više podataka o vlastitim rezultatima. Možda je netko i voljan postaviti šprancu u excellu koju koristi zajedno s formulama, vjerujem da bi mnogi bili zahvalni.

također ako netko zna gdje se mogu naći iznosi dividenda koje su podjeljene u zadnjih 2 godin, davno su potrošene a i zaboravljeni točni iznosi?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2010., 20:47   #2
za dividende imaš potal mojedionice.com pa se tamo registriraj i imaš iznose za sve dionice ...

a za ovo drugo, hm, svatko ima svoj način, ja jednostavno zbrajam, uloženo i trenutno .... da ne kompliciram puno .... ali, kako to da ti je to teško zbrojiti ??

evo, pa ti sad gledaj

http://www.mojedionice.com/fund/IzvD...dDrz=1&idNac=1
dante-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 14:05   #3
a teško je jer recimo kad sam ht registriro on je bio na 209 kn te mi je u etradeu zabilježen kao da sam ga kupio po 209. pa sam par puta prodavao pa kupovao, pa su brokeri izbacili stavku koliko je na proviziju potrošeno itd... na kraju je to jebeni mix neki i ne znam točno da li sam u dobiti ili gubitku, kad uračunaš i dividende.

thx na dividendama
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 14:36   #4
zar ne možeš zbrojiti koliko si uložio/potrošio preko tekućeg i koliko imaš sada ???
dante-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 14:37   #5
Ja sam bila u istim problemima ali je problem lako rješiv

Odi na transakcije, zbroji koliko si novaca unio, a na računu piše koliko sad imaš
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.