Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 08:00   #1141
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Angelinu ne znam, niti bih volio ni da je sretnem u putu.

a čemu ovako krut stav

Možda je Angelina u RL zapravo stvarno OK osoba, samo eto, ovo joj je neki trn u oku koji kada se potakne kao tema, iz nje izvuće najgore reakcije, a možda ni sama nije baš tako "radikalna" kako je to uspjela prikazati kroz ovu forumsku interpretaciju, koja iskreno rećeno i meni je ostavila dojam da je ona teški snob, malograđanin na rubu sa isfrustriranošću, taština kao da pršti iz nje na sve što je "ispod" nje.
Recidivist9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:07   #1142
Quote:
Recidivist9 kaže: Pogledaj post
a čemu ovako krut stav

Možda je Angelina u RL zapravo stvarno OK osoba, samo eto, ovo joj je neki trn u oku koji kada se potakne kao tema, iz nje izvuće najgore reakcije, a možda ni sama nije baš tako "radikalna" kako je to uspjela prikazati kroz ovu forumsku interpretaciju, koja iskreno rećeno i meni je ostavila dojam da je ona teški snob, malograđanin na rubu sa isfrustriranošću, taština kao da pršti iz nje na sve što je "ispod" nje.
Oprosti, ali kaj je ovo?
Uvreda zamotana u opravdanje?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:09   #1143
Calea, jel znas za onu: majko pridzi mi dijete?

To ti je po principu one strare price: Idu mater i kcer ulicom (kcer u ruci nosi djete). Njima u susret ide zena sa djetetom. Najednom kcer pruza materi dijete i kaze joj: Majko pridrzi mi djete da ja njoj kazem kurvo prije nego ona meni.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:19   #1144
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Calea, jel znas za onu: majko pridzi mi dijete?

To ti je po principu one strare price: Idu mater i kcer ulicom (kcer u ruci nosi djete). Njima u susret ide zena sa djetetom. Najednom kcer pruza materi dijete i kaze joj: Majko pridrzi mi djete da ja njoj kazem kurvo prije nego ona meni.
Je, znam, znam, samo ne vidim ovdje potrebe za tim
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:31   #1145
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali kaj je ovo?
Uvreda zamotana u opravdanje?

A fakat nisam mislio vrijeđati, ali stvarno!!
Zapravo sam htio reći da ja primjerice kada bih "sreo" Angelinu uživo, ne bih prema njoj bio onakav kako bi se možda i očekivalo s obzirom na dojam koji je ostavila svojom interpretacijom teme. Drugim riječima, dao bih joj priliku pokazati i drugu stranu medalje.

Moj pokojni prijatelj, znanstvenik u domeni elektrotehnike, konkretno radio-komunikacija, ostavio je za sobom traga svojim radovima, ali je za života bio teški cuger, kronjo da nemre biti veči i jači, no nitko mu to nije zamjerao tj izgeneralizirao ga kao osobu s obzirom na sve ono dobro što je iznjedrio iz te svoje lude pijane glave.


Eto, to me ponukalo da u ovom primjeru budem blaži prema Angelini iako bih po svemu sudeći (po sudu mase) trebao i ja baciti kamen na nju.


Nema pravila, možda bi uživo baš ti ispala gujetina veća od Angeline čija bi jedina negativnost karaktera bila ova o kojoj se raspravljalo na ovoj temi
Recidivist9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:38   #1146
Quote:
Recidivist9 kaže: Pogledaj post
A fakat nisam mislio vrijeđati, ali stvarno!!
Zapravo sam htio reći da ja primjerice kada bih "sreo" Angelinu uživo, ne bih prema njoj bio onakav kako bi se možda i očekivalo s obzirom na dojam koji je ostavila svojom interpretacijom teme. Drugim riječima, dao bih joj priliku pokazati i drugu stranu medalje.

Moj pokojni prijatelj, znanstvenik u domeni elektrotehnike, konkretno radio-komunikacija, ostavio je za sobom traga svojim radovima, ali je za života bio teški cuger, kronjo da nemre biti veči i jači, no nitko mu to nije zamjerao tj izgeneralizirao ga kao osobu s obzirom na sve ono dobro što je iznjedrio iz te svoje lude pijane glave.


Eto, to me ponukalo da u ovom primjeru budem blaži prema Angelini iako bih po svemu sudeći (po sudu mase) trebao i ja baciti kamen na nju.


Nema pravila, možda bi uživo baš ti ispala gujetina veća od Angeline čija bi jedina negativnost karaktera bila ova o kojoj se raspravljalo na ovoj temi
A zašto bi uopće trebao bacati kamen na nju ili ikoga?
To što netko razmišlja drugačije od mene, ne znači da je odmah i loša osoba. Svi smo mi skup različitih osobina (pozitivnih i negativnih), a bome i različitih mišljenja. Koja ujedno i mijenjamo kroz život.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 08:49   #1147
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A zašto bi uopće trebao bacati kamen na nju ili ikoga?
To što netko razmišlja drugačije od mene, ne znači da je odmah i loša osoba. Svi smo mi skup različitih osobina (pozitivnih i negativnih), a bome i različitih mišljenja. Koja ujedno i mijenjamo kroz život.


Pa upravo zato i NE bih imao problem je susresti uživo, jer očito nisam ni mislio bacati ikakvo kamenje, ali da i ja imam pravo na mišljenje koje igrom slučaja dijelim sa većinom tu na ovoj temi, imam.


Naravno, bacanje kamenja u ovom kontekstu je mišljenje koje sam gore opisao, a za koje si pretpostavila da se radi o zamaskiranoj uvredi. Neka se shvati kako se želi, ja uisitnu mislim da Angelinina taština pršti oko nje po tom pitanju da ne može jače, ali ostavljam dovoljno prostora i za slučaj onog dobrog u njoj tj od nje, jer iskreno, ne vjerujem da je kao i itko tu, stvarno očajno loša i zla osoba.


Zato sam se osvrnuo na nečiji komentar da je ne bi htio niti susresti uživo. Čemu tako tvrdi stavovi samo na osnovu jedne jedine teme na nekom forumu?!?
Recidivist9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:31.