Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2011., 15:01   #161
Eto zvala sam već par puta jučer i danas na oba broja i nitko se ne javlja, pa ćemu im služe onda ???? Možda da probam neki od ovih, ali koji ?

Adria servis d.o.o. - Multiservis
+385 1 2359-972

ili

Adria servis d.o.o. - DDD
Adria upravljanje i održavanje d.o.o.
+385 1 3723-283
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 23:49   #162
Mail, ako imaju. Bar nećeš trošit novce, ili ostavi samo dok ne dođe sljedeći put pa mu vrati. Ne bude se to pokvarilo.
Za pohvalu je što paziš na odlaganje otpada.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 08:09   #163
Bok,
evo što se meni dogodilo u petak ujutro.

Upalio auto, vozio se 15 minuta, stojim na semaforu i ispred auta ispred mene nešto se kao dimucka.
Reko' vrag ti hebi staru kramu.
Vozim ja prek Domovinskog mosta, usporavam prije rotora i gle čuda pa to se meni ispod haube dimi
Našao mjesto za pristat' ,izvukao protupožarni aparat i polako otvario haubu....

Imam kaj za vidjeti...

Fotka na linku.

http://i43.tinypic.com/2mhe78j.jpg


Da, da neka orahosakupljačka životinjica zabrijala da je auto idealno mjesto za spremanje zimnice

Uglavnom, uslijed zagrijanosti motora, a pogotovo spoja s ispuhom orasi se zagrijali, neki do užarenja kao vrh cigarete i počeli dimiti.
Ne treba napominjati da je okolo sve puno raznoraznih gumenih crijeva koje su se mogle otopiti i cijeli auto zapaliti.

Autu je hauba otvarana par dana ranije, korišten je svaki dan.
Parkiran je pod zatvorenom nadstrešnicom ..... 5 metara od par vrećica s orasima.

Brijem da je to napravila vjeverica ali tko zna, možda štakor

Devedesetih godina se pak u garaži na slično mjesto zavukao miš i usput izgrickao par žica.

Pouka priče je da bilo kakvu "klopicu" mičete na mjesta na koja glodavci ne mogu pristupiti, a pogotovo ako blizu parkirate vozila u koja se zbog toplog motora vole zavlaćiti.

Umalo zaboravio reći da je stari pred koji tjedan tri dana ispod haube furao malog mačića, a da to nije ni znao.
Na kraju se to sretno završilo, odnosno mačić je živ i zdrav protjeran iz auta
deksonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 15:07   #164
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Mail, ako imaju. Bar nećeš trošit novce, ili ostavi samo dok ne dođe sljedeći put pa mu vrati. Ne bude se to pokvarilo.
Za pohvalu je što paziš na odlaganje otpada.
Eto, poslala sam na tri maila, nadam se da će se bar netko do sutra javiti sa odgovorom.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 11:26   #165
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Vjerovatno ispod pečnice imaš ladicu, nju izvuci, iznad ladice imaš lim koji se odšerafi (dva ili tri samoreznih vijaka) taj lim spustiš dole i iznad njega ti je staklena vuna u koju su se mogli zavući. Pazi tu ti je i grijač da ga ne strgaš....
Kao sto sam i napisala u postu - NE mozemo izvuci tu ladicu...
Naime ima starih i starijih stednjaka koji nemaju tu mogucnost izvlacenja te ladice ...
Hemernyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 09:41   #166
Quote:
deksonja kaže: Pogledaj post


Baš kad pomislim da sam sve vidio i čuo, zajeb.
Ja sam ove godine napravio garažu, i hvala na savjetu.
Premda sam na par mjesta stavio ljepilo za miševe, za svaki slučaj. Jer imam fobiju da će se zavući u auto i grickati žice.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 18:14   #167
kako se zaista rijesiti napasti zvane miš

Quote:
croatino kaže: Pogledaj post
Evo meni je jedan protrčao kroz hodnik a cijelih par tjedana znam da je/su tu jer smrdi na mišju pišinu ali nikad dokaza dok se ovaj nije pojavio. Imao sam ultrazvučni aparat ali smo ga odnijeli na vikendicu, s njim su se malo smirili a možda i od onih crvenih kocaka tj, otrova. Probaj sa tim aparatom ali da imaš po jedan u svakoj prostoriji jer inače se presele samo u drugu sobu. Meni čak više vole spavaće sobe od kuhinje a tu nema ništa od klasične hrane! Posegnut ću opet za otrovom, ako ima neko da preporuči koji dobar.
Dvoumim se da li da narucim uredjaj koji šatro tjera miševe.Ili je to samo jos jedna u nizu podvala koje nam ovi lopovi prezentiraju preko svega i svacega.Zaista me zanima da li je djelčotvorna ta sparava.Ljepilo ne vrijedi za one malo vece miševe ili štakore,mišolovku znaju odnjeti ko zna gdje,otrov je ipak najdjelotvorniji ali nikad ne znaš gdje ce onaj uzas uginuti.Pomagaj te molim vas
amirbl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 10:09   #168
Quote:
casio kaže: Pogledaj post

Ja sam ove godine napravio garažu, i hvala na savjetu.
Premda sam na par mjesta stavio ljepilo za miševe, za svaki slučaj. Jer imam fobiju da će se zavući u auto i grickati žice.
Kod mene u garažu dolaze konstantno.
Više nema apsolutno nikakve "klope" u nijednoj garaži.

Nemam doma nikakve životinje (osim pomahnitalog, hiperaktivnog psa), prvi susjed nema također, s druge strane je livada ali dolaze.

Mislim da je neki dan bio prilog na HTV-u o najezdi miševa u Slavoniji.

Uglavnom ima ih ko ....
deksonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 13:57   #169
molio bih brzi odgovor, gdje u zagrebu se može kupiti ta supercat mišolovka?

već nekoliko dana nas terorizira neki malac koji neće na ljepilo

mishomor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 17:25   #170
U željezari, trgovinama boja i lakova, Pevecu,....
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 22:58   #171
aaaaaaaaa, jutros mi miš ušao u kuću, i to u spavaću sobu, aaaaaaaaaaaa, brz je u 3 piz materine, želim ga vaaaaaaaaaaaan

maloprije bio provirio, jebate, toliko je sitan i brz, da se bojim di se sve može zavući, peder. cijeli dan dežuram da vidim oće li budala izaći kako je i ušao (kroz krovni prozor), ali on se šetka i trčkara po sobi - kako ću spat večeras, jebemti krv mišovu?!

čula neku mačku u dvorištu, pa ju ulovila da ga ulovi, al ona se cijela prepala, pa sam ju pustila van. kroz krovni prozor.

je l taj supercat ovo http://static.kupindoslike.com/Misol..._O_469584.jpg? a kako miša izvaditi iz ovog ? koliko to košta? jedan lik na aukcijama prodaje za 35kn
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 23:07   #172
Ljudi nabavite macke i to zenke i da imaju mlade, nema miseva ni stakaca,sve pociste..a i vocnjake ciste od voluharica..malo malo pa nosi mladima..

Sent from my GT-I8350 using Board Express
jogy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 23:22   #173
ne mogu držat mačku u ovom stanu, jbg. uostalom, ima se di mišonja zavuć ovdje, ne vjerujem da bi ga lako našla i ulovila. dakle, di kupim ovu ubojicu?
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 08:12   #174
Kupi ljepilo za miševe. Namaži na komad kartona u 2-3 linije i stavi uza zid. potjeraj mišonju u tom smjeru i stvar riješena. Ja sam tako ulovio barem deset komada dosad, što po kući što na tavanu.
Ili namaži u krug i unutra stavi komadić slanine i čekaj da ogladni.
__________________
Mozak van da skoči!
Morgoth_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 09:17   #175
SuperCat u osam uri na poziciji aktivan, prvi ulov u deset ipo. Kupujem danas još...
__________________
Bez potpisa
AKAjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 17:04   #176
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
sva u panici jer je nasla malog misa ispred vrata od terase.


Nego zna li netko ako ima gdje za kupit kao neke dimne bombe stavis u kucu i onda dim ubije sve bakterije to sam vidio na onoj emisiji odred za čistoću.To bi mi trebalo za kuću u Švedskoj jer gore nije nitko zivo zadnjih 10 godina, pa mi je kuća puna buba,a miševa Miševa se nemogu riješit.sigurno ih ima preko 200 u kući i to sve one pantagane ono spavaš,a oko kreveta ti hodaju pantagane sad neznam kako da očistim tu kuću bube su se sigurno uvukle u drvo(kuća je sva od drva).
Marino15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 22:13   #177
Imam osjećaj da su mi se nakotili po cijelom stanu A ja sam luuuudaaa na njih. Gade mi se oni, gadi mi se moj stan.... komaaaa

Najbolje postaviti ljepila po cijelom stanu?
__________________
"Ne znam mogu li voljeti dva muškarca, ali sam sigurna da ne mogu voljeti dvije domovine"
Flare is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 02:20   #178
Možda malo kasnim s postom, al bolje ikad nego nikad.

Ovakva je situacija: živim u stanu (3. kat) i na neku foru imam miševe. Još od 10. mjeseca kad sam došao na faks i cimer je rekao da je vidio miša. Naravno, prvo sam pogledao na internetu što kažu na tu temu i vidio da mi je najbolja opcija mišolovka. Stara je kupila mišolovku doma i poslala mi poštom (usput, ako netko zna gdje ima u Rijeci neki dućan s takvim stvarima nek slobodno kaže). Mišolovke su plastične, sive i imaju već neki mamac žuto-smeđi u sebi (Supercat čini mi se). I postavio sam obje (dobiju se dvije u paketu) u kuhinju gdje je bio miš. Jednu iza peći, a drugu uz ormarić. I ulovio se miš. I nakon njega još par. I onda je bio mir. Al su se opet pojavili za nekih par tjedana. Konačni rezultat je bio nekih 15 komada, možda plus 1-2, prestao sam i brojat pred kraj. I onda je opet bio mir. Kad sam se vratio od doma u Rijeku poslije Nove je izgledalo mirno, al sam stavio mišolovke na par dana za svaki slučaj. Nije bilo ničega. I do pred kojih tjedan dana je bilo ok. Al se opet pojavio jedan (možda i više njih) odnekud. Stavio sam mišolovku skoro na dva dana, i nije me baš ni bilo u stanu jer sam učio za ispite kod frenda, i nije imala efekta. Sad sam ga pred nekih sat vremena vidio kad sam ušao u kuhinju i stavio sam opet obje mišolovke.

I sad je moje pitanje: Kako ih se rješiti? Vjerojatno će se on ulovit sad koji dan ne jednu mišolvku (ipak pametniji popušta). Al bi se mogli opet pojavit. Kako da to spriječim?

E da mi bar nije mačka od doma nestala već bi ona bila tu i radila red.
chibigoten23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 16:34   #179
da malo dignem temu s novim problemom.
miš u domskoj sobi

dakle, nije mi se priviđalo ni ništa, ja i frend upravo pomaknuli sav namještaj osim ormara visokih 2 i pol metra, i male gamadi nigdje. provjerili sve rupice i kutije i kupaonicu i sve, ali nema ga, kao da je nestao. pretpostavka je da je utekao iza ormara pa sam nagurala neke konzumove velike vrećice u tu rupu na visinu cca metar da ga čujem dok proba van. jedino s te strane može, ili eventualno preglodati ormar, što se iskreno nadam da neće napraviti i da će prije krepati negdje.

što da radim? moram ga istjerati van nekako jer je iza ormara uštekan frižider i ne bi bilo baš zgodno da precvika kabel ili se ugura između frižidera i ormarića u kojem je, a ne znam kako. ljepilo? samo je problem da se ga ja užasno bojim i neću se usuditi nositi tog zalijepljenog miša negdje van
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 15:15   #180
ja sam stalno imala problema s miševima..živim u prizemlju a oko kuce imam veeeeliki vrt...i iskreno otkad san kupila onaj pest reject (naručila s ebaya za 20-tak kn) više ih ni vidit ni čut hvala dragom bogu!
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.