Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 22:12   #1
Nisam sposobna zadržati interes muškaraca

Ne znam koji je moj problem.

Uvijek sam mislila da će mi biti teško dobiti pažnju od muškarca. Nije. Muškarci se zainteresiraju za mene.
Međutim, počela sam primjećivati uzorak. Međusobno zagrijani budemo na max prva tri dejta. Nakon toga počinjem primjećivati opadanje interesa suprotne strane. Najčešće se očituje u prestanku pisanja poruka, prorjeđivanju kontakta..... Na što ja poludim jer preferiram da se kaže direktno „Čuj, ne sviđaš mi se, mislim da je bolje da se više ne viđamo.“, nego da se jednostavno napravi rez bez objašnjenja.
No, nebitno.
Pitam se što nije u redu sa mnom?
Ne mislim da sam dosadna osoba. Imam širok spektar interesa, vladam općom i pop kulturom, volim biti neozbiljna i smijuljiti se, a opet volim i ozbiljno porazgovarati.... Ležerna sam, ne visim po ljudima, ne gnjavim stalno porukama. Istina je da nisam strašno ekstrovertirana, ali nisam niti pasivan introvert. Neka sredina.
Ne znam u čemu griješim, ne mogu detektirati problem. Počinjem se bojati da će mi se to dogoditi sa svakim potencijalnim dejtom.
Samopouzdanje mi opada i sad stalno zapinjem u kojekakvim samoanalizama.

Ima li netko s istim problemom?
Što mi je činiti, oh forumski puče?
Možda neko muško viđenje stvari?
Eyre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:23   #2
Imam isti problem, kao da si mene opisala.
Teško je to iznova prolaziti, neću reći sa svakom osobom, ali većinom.

S vremenom se navikneš na to, ali svejedno smeta.
Kao da smo tu za popunjavanje njihovih dosadnih trenutaka i za baš ništa drugo.

Bez obzira na naše kvalitete.
__________________
Ja koji sam samo putnik u vremenu, shvatio sam na putovanjima da se život ne sastoji od svojih pojavnosti, nego od onoga što se ne vidi.
Sav vidljivi svijet sadržan je u svojim suštinama a ne u izmaglicama jutra i ljepotama dana,
birger brossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:28   #3
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Možda neko muško viđenje stvari?
Male grudi definitivno. Ne znam kaj bi drugo moglo biti. Naravno gledajuć iz čisto muške perspektive muškaraca koji gledaju ženama u grudi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:32   #4
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Međusobno zagrijani budemo na max prva tri dejta. Nakon toga počinjem primjećivati opadanje interesa suprotne strane...

Možda neko muško viđenje stvari?
Onako na prvu, skuže da ni nakon 33 dejta pićke neće dobit, pa se pokupe.

Idući put, na trećem dejtu, izvadi sisu i nabi mu na čelo. Pa buš vidla četvrti dejt.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:32   #5
Quote:
Čuj, ne sviđaš mi se, mislim da je bolje da se više ne viđamo.“, nego da se jednostavno napravi rez bez objašnjenja.
Hah, kad bi svijet bar bio takvo mjesto. Ne svidjas im se fizicki dovoljno ali nemaju muda da ti to kazu, jednostavno je.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:32   #6
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
preferiram da se kaže direktno „Čuj, ne sviđaš mi se, mislim da je bolje da se više ne viđamo.“, nego da se jednostavno napravi rez bez objašnjenja.
Samozavaravanje. Da ti svi godore "Čuj, ne sviđaš mi se..." otvorila bi istu ovu temu.
Quote:
Ne mislim da sam dosadna osoba. Imam širok spektar interesa, vladam općom i pop kulturom, volim biti neozbiljna i smijuljiti se, a opet volim i ozbiljno porazgovarati.... Ležerna sam, ne visim po ljudima, ne gnjavim stalno porukama.
Očito te ljudi s kojima pokušavaš ostvariti vezu ne doživljavaju ovako. Iluzorno je da će ti netko na forumu, na neviđeno, smisleno objasniti zašto je to tako.

My guess je da izostavljaš ovećeg slona u predsoblju, koji će osvanuti negdje u tvome četvrtom-petom postu na temi.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:34   #7
Pa prvo na što bi čovjek pomislio jest da sam fizički neprivlačna.
Ali nisam. I ne, nije mi to mama rekla.

+ Grudi su dosad dobivale samo pohvale.
Eyre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:38   #8
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Pa prvo na što bi čovjek pomislio jest da sam fizički neprivlačna.
Ali nisam. I ne, nije mi to mama rekla.

+ Grudi su dosad dobivale samo pohvale.
Gledaj, nitko ne govori da si ruzna, ali da ti tipovi koji samo odjednom nestanu ili ti se ne javljaju vise, imaju atrakciju fizicku prema tebi - jacu, javljali bi ti se dalje kao pas kad lovi kuju za parenje. Ili naletavas na tipove koji imaju desetke opcija, ili im se ne svidjas fizicki ali ti nemaju muda reci. Ponasanje je tu nebitno, kad ste se vidili svega par puta i u glavi im je samo sex, ponasanje nije sigurno.
Heavy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:38   #9
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Pa prvo na što bi čovjek pomislio jest da sam fizički neprivlačna.
Ali nisam. I ne, nije mi to mama rekla.

+ Grudi su dosad dobivale samo pohvale.
Eto ja sam probao. Žao mi je kaj nisam bil u pravu. SLijedeći molim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:39   #10
Počni piti gemište.
Witchammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:41   #11
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Samozavaravanje. Da ti svi godore "Čuj, ne sviđaš mi se..." otvorila bi istu ovu temu.

Očito te ljudi s kojima pokušavaš ostvariti vezu ne doživljavaju ovako. Iluzorno je da će ti netko na forumu, na neviđeno, smisleno objasniti zašto je to tako.

My guess je da izostavljaš ovećeg slona u predsoblju, koji će osvanuti negdje u tvome četvrtom-petom postu na temi.
Da mi svi govore "Ne sviđaš mi se", vjerojatno bi rekli zašto pa bih bar imala neku polaznu točku u poboljšavanju same sebe.
Možda bi u početku boljelo, ali mogu to odhendlati sve dok se ne moram pitati što se dogodilo iz vedra neba.

Znaš što, iako si ovu rečenicu napisao pomalo posprdno - nitko sretniji od mene kad bi taj slon isplivao! Barem bih znala čime ga (ne) trebam hraniti.
Eyre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:42   #12
Quote:
birger brossa kaže: Pogledaj post
Kao da smo tu za popunjavanje njihovih dosadnih trenutaka i za baš ništa drugo.

Bez obzira na naše kvalitete.
Umorna sam ko pas, jedva gledam, a htjela bi odgovoriti na ovo, plus ne smijem u krevet prije 22h jer ću se probudit oko 1 i pol.

Naše kvalitete. Možda mi je samo tako zazvonilo, možda mi samo zvoni u glavi jer mi zvoni u glavi, ali meni ne zvoni na dobro.

Ne kažem da nemaš kvalitete. Nego zvučiš kao netko tko je popisao svoje kvalitete, dao im određenu težinu, zbrojio sve i sad očekuješ da te i druga strana vrednuje istim tim metrom. Pamet - 10 bodova, ljepota - 8 bodova, snalažljivost - 6, humor -11, .... eto me imam 68. Pa to je bome kvalitetno!

Ajme, gubim se, oprosti

Oću reći, sve tvoje kvalitete, koje je dobro da si ih svjestan, možeš objesit mačku o rep ako očekuješ od druge strane da te mjeri i vrednuje istim tvojim metrom. Ne ide tako. Nekome će tvoja pamet biti 2, a tvoj humor 30.

Nije stvar kvalitete. Stvar je lonca i poklopca. Stvar je pronalska osobe koja se tebi baš ajme sviđa i onda imanja sreće da je stvar obostrana. Tvoje kvalitete su i dalje tu, nitko ih ne osporava, ali nismo na tržnici, ne trgujemo. Nadam se.

Ako itko ovo shvati, nek mi objasni.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:43   #13
Quote:
Eyre kaže: Pogledaj post
Pa prvo na što bi čovjek pomislio jest da sam fizički neprivlačna.
Ali nisam. I ne, nije mi to mama rekla.

+ Grudi su dosad dobivale samo pohvale.
Onda si sva u svemu super.

Budi svoja, ne mijenjaj se, sve je super i kako treba biti... (ubaciti po želji buket self-help pizdarija)... Problem je očito u horoskopu, ljudima gušterima, chemtrailsima i crnoj magiji.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:45   #14
Eyro! A zakaj ti uopće želiš zadržati interes muškaraca?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:47   #15
Imas li mozda feministicka uvjerenja?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:48   #16
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Onda si sva u svemu super.

Budi svoja, ne mijenjaj se, sve je super i kako treba biti... (ubaciti po želji buket self-help pizdarija)... Problem je očito u horoskopu, ljudima gušterima, chemtrailsima i crnoj magiji.
Al si zločest
Pa žena lijepo pita muški rod ovđeka, zašto nestaju bez riječi? Šta joj fali. Ne zato što je vi znate, nego što vam je to prirodno stanje "nestajanje bez riječi". (samo prevodim )
Na muškom rodu je sad da navede - kao što je već i bilo - male grudi, nije dala odmah, sutra, prekosutra... traže se još neki razlozi.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:49   #17
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas li mozda feministicka uvjerenja?


Sad znam što ću okrivit svaki put kad popušim odjeb. To je zato jer imam feministička uvjerenja. đizs
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:49   #18
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas li mozda feministicka uvjerenja?
A u tri pm koji si ti luđak!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:50   #19
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Imas li mozda feministicka uvjerenja?
Daj pročitaj kaj piše!
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:50   #20
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post


Sad znam što ću okrivit svaki put kad popušim odjeb. To je zato jer imam feministička uvjerenja. đizs
Ja isto, ovo je odličan izgovor
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.