Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2014., 15:47   #1
Ukleta supruga?

Ne znam da li ima nešto u tome ili je koincidencija, ali moja supruga gdje god da se zaposli, ta tvrtka propadne.
Da ne navodim neke male ne toliko bitne firme koje su bile u sredini, navest ću prvu gdje je ona počela i zadnju, gdje je bilo i zadnje radno mjesto.
Prva je bila Sutla, danas već zaboravljena, zatim 3 male firme i na kraju Kerum.
U trenutku njenog zapošljavanja sve su bile solidne i rastuće, da bi zatim krenule u propast.
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 18:28   #2
Nije supruga ukleta vec drzava
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 19:42   #3
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ima nešto u tome ili je koincidencija, ali moja supruga gdje god da se zaposli, ta tvrtka propadne.
Da ne navodim neke male ne toliko bitne firme koje su bile u sredini, navest ću prvu gdje je ona počela i zadnju, gdje je bilo i zadnje radno mjesto.
Prva je bila Sutla, danas već zaboravljena, zatim 3 male firme i na kraju Kerum.
U trenutku njenog zapošljavanja sve su bile solidne i rastuće, da bi zatim krenule u propast.
Pa mogla bi ona dobro zarađivati od konkurentskih firmi. Recimo, nek' se zaposli u Dioni, a plaću prima u Konzumu.
PeroOrlić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 22:27   #4
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ima nešto u tome ili je koincidencija, ali moja supruga gdje god da se zaposli, ta tvrtka propadne.
Da ne navodim neke male ne toliko bitne firme koje su bile u sredini, navest ću prvu gdje je ona počela i zadnju, gdje je bilo i zadnje radno mjesto.
Prva je bila Sutla, danas već zaboravljena, zatim 3 male firme i na kraju Kerum.
U trenutku njenog zapošljavanja sve su bile solidne i rastuće, da bi zatim krenule u propast.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 22:46   #5
Ne znam za tvoju suprugu, ali stvarno znam čovjeka kojem su sve 3 žene umrle od raka, i to istog. Koja god se udala za njega, nije živjela duže od 5 godina!
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 10:54   #6
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ne znam za tvoju suprugu, ali stvarno znam čovjeka kojem su sve 3 žene umrle od raka, i to istog. Koja god se udala za njega, nije živjela duže od 5 godina!
Ne razumijem kako su umrle od istog raka - zar nije imala svaka svog???
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 01:39   #7
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ne znam za tvoju suprugu, ali stvarno znam čovjeka kojem su sve 3 žene umrle od raka, i to istog. Koja god se udala za njega, nije živjela duže od 5 godina!
skladišti li taj čovjek uran ili plutonij u podrumu?

šalu na stranu.

Ali sigurno ima nešto radioaktivno ukući. Možda mu se pokvarila katodna cjev na starom televizoru pa zrači sve oko sebe

Ili možda stvarno ima komad plutonija ukući a da ni nezna.

Neka pozove stručnjake da preispitaju
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 10:41   #8
Daj mi ime te svoje supruge da znam izbjegavati firme ubuduće kad budem mijenjao posao.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 14:00   #9
@prof56, valjda je htjeo reći od raka koji je zahvatio isti organ ili dio tijela.

@hektordog - ništa čudno s obzirom na trenutnu situaciju u državi.
I Win is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 16:02   #10
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Daj mi ime te svoje supruge da znam izbjegavati firme ubuduće kad budem mijenjao posao.
ne radi nigdje već par godina

Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem kako su umrle od istog raka - zar nije imala svaka svog???
istog tipa raka, promućkaj prije upotrebe

Quote:
I Win kaže: Pogledaj post
@prof56, valjda je htjeo reći od raka koji je zahvatio isti organ ili dio tijela.

@hektordog - ništa čudno s obzirom na trenutnu situaciju u državi.
situacija je dobra, barem meni
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 21:12   #11
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
situacija je dobra, barem meni
Ti si nažalost izuzetak, ne i pravilo. Kad bolje razmislim, od svih mjesta na kojima sam ja radio, jedna firma je već ugašena, druga je na aparatima, treća životari, a 4-ta je onako, u padu, ali preživjet će. Za ovu drugu je samo pitanje kad će je zadesiti sudbina prve. Treća će jedva opstati i jedino za četvrtu mogu jamčiti sa sigurnošću da će pregrmiti.

Mislim da ti je ovo kod mene naš prosjek i presjek uspješnosti firmi. Tvoja žena ide ispod tog prosjeka, a ti debelo iznad. I to je sve.
I Win is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 20:22   #12
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
ne radi nigdje već par godina
Što znači da je napravila u par godina više od bilo kojeg hrvatskog političara, ne upropastivši više ni jednu firmu
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 21:44   #13
ma nisam ja ništa posebno, spustio cijene i radim ko stoka ali ne zaradim ništa više, srezao troškove, čekam bolja vremena, ali mi ne gori pod petama, nemam dugova. Ima još ljudi koji su profitirali u ovoj situaciji. Skrenuo sam sa teme, volio bih da žena nađe posao, pa da ja nekog zaposlim, da malo odmorim.
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 00:41   #14
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
ma nisam ja ništa posebno, spustio cijene i radim ko stoka ali ne zaradim ništa više, srezao troškove, čekam bolja vremena, ali mi ne gori pod petama, nemam dugova. Ima još ljudi koji su profitirali u ovoj situaciji. Skrenuo sam sa teme, volio bih da žena nađe posao, pa da ja nekog zaposlim, da malo odmorim.
a ti se bojiš zaposlit je da ti firma ne propadne?
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 16:00   #15
Jel ima političkih ambicija?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 16:56   #16
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Jel ima političkih ambicija?

Da, njoj bi bilo oprosteno okretanje kaputa, pozeljno bi bilo da joj to uspijeva sto cesce


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:22   #17
radi ona kod mene, ali ne službeno i ne za lovu
BTW Dobila je jučer posao nakon 10 godina
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:01   #18
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
BTW Dobila je jučer posao nakon 10 godina

Javi koja je firma u pitanju, da znam reci zeni dal da trazi novi posao


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 19:14   #19
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
Ne znam da li ima nešto u tome ili je koincidencija, ali moja supruga gdje god da se zaposli, ta tvrtka propadne.
Neka se zaposli u Vladi RH.
drayh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 22:26   #20
evo me opet
evo 2 godine i 4 mjeseca je firma izdržala, promjenili par imena i direktora, ostali dužni svima i pobjegli iz HR.
Smiješno je šta su odlično radili, 100 zaposlenih na neodređeno. Promjenili 4 imena zbog milionskog duga državi...
hektordog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.