Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2018., 10:40   #1
Nema sounda na TV-u preko grafe/HDMI/

Bok svima! Klinac je nekog vraga prčkal/14 godina-nema straha na kompu, a ni pameti/ i izgubio se zvuk skroz. U Device Manageru je bio žuti uskličnik i na zvučnoj u grafi i na zvučnoj na matičnoj. Sjetio se on kaj je instalirao i nakon uninstall zvuk se pojavio preko matične/izgubio se žuti uskličnik/. Međutim ostao je na AMD High Definition Audio Device. Sada Na Playback devices nema prikazanog TV. Može pomoć? R7 260

P.S. Sretna Nova godina!!!!

Zadnje uređivanje žoss : 01.01.2018. at 10:53.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 19:43   #2
Kablovi provjereni na tv i na kompu?

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 19:55   #3
Quote:
žoss kaže: Pogledaj post
Može pomoć? R7 260
Za početak, najjednostavnije; obriši kompletan AMD Software, te ga ponovno instaliraj.
Ako je kabel između tv i grafičke kartice spojen, preostaje ti samo desno dolje kod sata kliknuti na zvučnik i odabrati uređaj (tv).
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:16   #4
Sliku imam na TV-u. Ne mogu na kompu playback device prebaciti na TV jer više nije u ponudi.
Za reinstall AMD software ubacim CD od grafe? Hoću li imati problema sa prikazom na monitoru? Nisam baš "doma" sa tim stvarima.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:11   #5
Quote:
žoss kaže: Pogledaj post
Nisam baš "doma" sa tim stvarima.
Bolje si skini software sa interneta točno za tvoju karticu (najnovija verzija), imaš google, potraži. Ako nemaš postavke rezolucije ekrana monitora i tv (obje, svaka ima svoju vrijednost) na nativnim vrijednostima, zabilježi ih da ne moraš kasnije mic po mic prilagođavati. Izbriši software od grafičke kartice kao što brišeš svaku aplikaciju na računalu, i instaliraj onu koju imaš.
__________________
Ja mislim da je barem tako...
Davero is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:31   #6
Evo, kopal sam malo po net-u i uspjelo je. Očito se skinuo novi driver, koji sam i ja kada se problem pojavio, opetovano skidao. Sada sam skinuo "audio driver" sa CD-a /znači stari/ i proradilo je. Hvala svima na trudu!
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.