Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2018., 10:33   #21
Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
ta kartica vrijedi samo za Sloveniju ili vrijedi i kod nas ?
Samo u Slo za Slo Spar https://www.spar-klub.si/

Često, obično svaki tjedan (nedjeljom), mailaju kupon s 25% popusta za jedan proizvod (koji odabereš, ograničili su npr. alkohol koji se više ne može kupovati s tim popustom), imaju popuste za umirovljenike (pri izradi kartice umirovljenik treba dokazati svoj status), u svakom tjednom katalogu imaš zeleno označene popuste vezane uz karticu.

Ima više vrsta popusta uz karticu - za neke proizvode uz karticu dobiješ popust odmah na blagajni, za druge ti naplate punu cijenu, ali razliku love tj. popust stave na karticu pa tu lovu s kartice možeš koristiti pri plaćanju računa u obračunskom razdoblju.

Nadalje, Slo Spar ima proizvode kojih kod nas u Sparu nema, a imaju i vlastite linije kvalitetnih i povoljnih robnih marki kojih kod nas nemaju (kod nas imaju sbudget i premium, a nemaju ništa između, što imaju u Slo).

Ako kupujete u većim gradovima tj. Sparovima poput onog u Ljubljani u BTC-u, ponuda je sjajna, kao i uređenje dućana (hint: u BTC su dva dućana različite veličine i ponude).

Drugim riječima, kod nas je lošija ponuda po višim cijenama pa se isplati i zbog ponude i zbog cijene zapalit u Slo do Spara, Hofera, Eurospina, Lidla.
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 06:28   #22
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Samo u Slo za Slo Spar https://www.spar-klub.si/

Često, obično svaki tjedan (nedjeljom), mailaju kupon s 25% popusta za jedan proizvod (koji odabereš, ograničili su npr. alkohol koji se više ne može kupovati s tim popustom), imaju popuste za umirovljenike (pri izradi kartice umirovljenik treba dokazati svoj status), u svakom tjednom katalogu imaš zeleno označene popuste vezane uz karticu.

Ima više vrsta popusta uz karticu - za neke proizvode uz karticu dobiješ popust odmah na blagajni, za druge ti naplate punu cijenu, ali razliku love tj. popust stave na karticu pa tu lovu s kartice možeš koristiti pri plaćanju računa u obračunskom razdoblju.

Nadalje, Slo Spar ima proizvode kojih kod nas u Sparu nema, a imaju i vlastite linije kvalitetnih i povoljnih robnih marki kojih kod nas nemaju (kod nas imaju sbudget i premium, a nemaju ništa između, što imaju u Slo).

Ako kupujete u većim gradovima tj. Sparovima poput onog u Ljubljani u BTC-u, ponuda je sjajna, kao i uređenje dućana (hint: u BTC su dva dućana različite veličine i ponude).

Drugim riječima, kod nas je lošija ponuda po višim cijenama pa se isplati i zbog ponude i zbog cijene zapalit u Slo do Spara, Hofera, Eurospina, Lidla.
izdvojila bih izbor sireva te mliječnih proizvoda u Sparu
također sam otkrila najbolje omekšivače i prašak za veš kojeg mi nemamo

inče kad idem u Slo pogledam akcije pa obidjem i Hofer, Mercator, Tuš.... najdraži su mi ipak Spar i Hofer. Kad pogledam koliko kupim u Hoferu za 20 eur, nevjerovatno!
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 00:06   #23
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post

također sam otkrila najbolje omekšivače i prašak za veš kojeg mi nemamo

inče kad idem u Slo ...
reci koje, skočit će se preko grane
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 14:09   #24
Dakle, Sparovci, dajte kartice i popuste i našoj shithole zemljici. To je najmanje što možete napraviti kad ste već preuzeli gomilu trgovina (Diona, Billa).

Plus za trud: micanje trulog povrća. Knežija posebno.
OregicaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 18:14   #25
Kvartovske Spar trgovine u Zg grozne. Fali mi Billa

Najčešće kupujem u Lidlu
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 14:40   #26
Quote:
Billie Jean kaže: Pogledaj post
Kvartovske Spar trgovine u Zg grozne. Fali mi Billa

Najčešće kupujem u Lidlu
Slazem se, ona na zagrepcanki je dno..radije izgubim pola zivota da dodem u cco west pa odem u interspar
Spotty Dots is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:18.