Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 18:27   #121
Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
Ne ševi mi se uopce. Vec dugo dugo.

Ne vjerujem u taj koncept a i nisam zainteresiran ni za kakve zajednice više, kad ni ova nije uspjela.
Ima takvih slučajeva, ali ako ona nije takva to je velika muka za nju. Najbolje da dogovorite da ona negdje drugdje zadovolji potrebu, iako to sve djeluje malo otkačeno. Osim toga treba misliti na sreću djeteta.

A valjda si i prije znao da nemaš volje za seks, pa si nju uvalio u problem
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:36   #122
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
Sreća, kao takva, nema nikakve veze sa seksualnošću jer sretni možemo biti i zbog n drugih stvari,
...
Pa da, ali zašto stati na tome, možemo krenuti i dalje. Zašto bi par uopće provodio vrijeme zajedno, možda im je ljepše sa njihovim hobijima i društvom. Pa zašto bi razgovarao, možda im više odgovara svakom razgovor sa njegovim društvom.

Ako tako gledamo na vezu, dokle ćemo stići. Ne treba ništa onda, ne treba ni veza
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:15   #123
...

Postoje ljudi koji nijesu bog zna kako sexualni,,,,i što ćemo sada, da li ih na krst treba razapeti !!??

Zapamtite, koga ne možete voljeti i sa manjkom sexa, nećete ga voljeti ni sa viškom ....

Isključujem iz ispisanog ljude koji su zavisnici od sexa,...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:25   #124
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Postoje ljudi koji nijesu bog zna kako sexualni,,,,i što ćemo sada, da li ih na krst treba razapeti !!??

Zapamtite, koga ne možete voljeti i sa manjkom sexa, nećete ga voljeti ni sa viškom ....

Ako voliš seks i želiš imati seksualne odnose s osobom koju voliš, nisi zato ovisnik o seksu. Ali možeš biti frustriran i neostvaren do kraja u odnosu ako nema seksa. Zato bi bilo pošteno unaprijed znati upuštamo li se u vezu s nekim tko se pravi da voli seks kako ga ne bismo ostavili pa čeka da se dovoljno emotivno vežemo da nam to postane puno teže - što je užasno šupački, ili taj netko zbilja uživa s nama koliko i mi s njima.
Old 18.01.2018., 23:03   #125
...

Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ako voliš seks i želiš imati seksualne odnose s osobom koju voliš, nisi zato ovisnik o seksu. Ali možeš biti frustriran i neostvaren do kraja u odnosu ako nema seksa. Zato bi bilo pošteno unaprijed znati upuštamo li se u vezu s nekim tko se pravi da voli seks kako ga ne bismo ostavili pa čeka da se dovoljno emotivno vežemo da nam to postane puno teže - što je užasno šupački, ili taj netko zbilja uživa s nama koliko i mi s njima.
Ja sam rekla za ljude koji su zaista od njega zavisni, koji praktikuju orgije itd.
A ne vodjenje ljubavi sa osobom koju volimo.

A sad, ovo dalje što pominješ je mogućno kvalifikovati kao manipulisanje.....
Naravno da ne ttreba sexom manipuisagti pa ni na koji način, tj. treba se predstaviti onakvima kakvim smo ....
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:46   #126
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post

Prijatelje volim i bez seksa. Partnera volim uz seks. Ako s partnerom nemam zadovoljavajući taj dio onda smo samo prijatelji. Radije biram partnera partnera, nego partnera koji će mi biti samo prijatelj.
Postoje različiti ljudi s različitim potrebama. Dakle, birati partnera koji će po pitanju seksa biti što sličniji vlastitoj seksualnosti. U protivnom vječno nezadovoljstvo uništava vezu. Često se to nezadovoljstvo odražava i na druge sfere zajedničkog života.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.