Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 20:06   #3841
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ma dobro sad, ti o lotu, a ja o razlici između 1300 i 6000-7000kn.
Pogledaj ljude koji dodju do nekog polozaja kako im se promijeni odnos s okolinom. Pa i sama povisica place moze utjecat da covjek lakse dise, a kad covjek lakse dise nece nikoga ponukat da mu daje umjetno disanje i eto ti odmah drugacijih odnosa.

Samo znas ima ljudi koji vole davat umjetno disanje, pa ostanu razocarani. Ima i onih koji ... jbg., ima nas svakakvih.

Osim toga ti mali iznosi koje spominjes mogu jako utjecat na covjeka jer nam ne treba puno da zadovoljimo svoje potrebe i oni su ti koji dijele zivot od smrti.

Zadnje uređivanje nimfaKalipso : Jučer at 20:16.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:10   #3842
Pada mi na pamet jedan (koji se okoristio ženidbom) koji je bitno "promijenio osobnost", tako što je dobio samopouzdanje.
Tj. mislim da je to njegova prava osobnost, a prije nije imao muda da je pokaže.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:15   #3843
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Pogledaj ljude koji dodju do nekog polozaja kako im se promijeni odnos s okolinom.
Primitivne seljačine balkan stajl.
Old Jučer, 20:23   #3844
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Pogledaj ljude koji dodju do nekog polozaja kako im se promijeni odnos s okolinom. Pa i sama povisica place moze utjecat da covjek lakse dise, a kad covjek lakse dise nece nikoga ponukat da mu daje umjetno disanje i eto ti odmah drugacijih odnosa.

Samo znas ima ljudi koji vole davat umjetno disanje, pa ostanu razocarani. Ima i onih koji ... jbg., ima nas svakakvih.
Evo, ove prve je Ruby već iskomentirala.
Quote:

Osim toga ti mali iznosi koje spominjes mogu jako utjecat na covjeka jer nam ne treba puno da zadovoljimo svoje potrebe i oni su ti koji dijele zivot od smrti.
To stoji. Ta razlika koju sam navela je ogromna za osobu o kojoj se radi ali opet zadnja cifra nije nešto od čega će sponzoruše pasti na nos.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:25   #3845
Quote:
Evo, ove prve je Ruby već iskomentirala.

To stoji. Ta razlika koju sam navela je ogromna za osobu o kojoj se radi ali opet zadnja cifra nije nešto od čega će sponzoruše pasti na nos.
Nisu ni sve sponzoruse jednako skupe.

Pace, potreba za prezivljavanjem nadjacava potrebu za luksuzom, pa sad ovisi ko sta moze ugrabiti i na koji ce to nacin napraviti.

Pa, jbt., kurvanje je i posten posao. Jest da i njega na neki nacin volim, ali daj mi jack pot i ode ljubav.

Mislim, nisam imala namjeru reci da je kurvanje posten posao, nego da ni jedan posao ne radimo besplatno. Cast volonterima.

Zadnje uređivanje nimfaKalipso : Jučer at 20:35.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:49   #3846
Quote:
Neće high-class ali većina nije iz te kategorije.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 10:16   #3847
https://tasty.co/recipe/tiramisu-cheesecake

Prvo su ovi prvi zakomplicirali bezveze, onda su se drugi isposvađali. Oko torte.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:28   #3848
Jutro
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.