Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 12:45   #21
Ja sam vege preko 20 godina. A što se tiče prane i sl. gluposti to su samo gluposti.
nicsoew is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 23:32   #22
Quote:
catonymous kaže: Pogledaj post
čudo jedno kako niti jedan čovjek u koncentracijskim logorima, niti jedan čovjek u subsaharskoj africi gdje ima obilje sunca nije uspio preživjeti bez hrane "hraneći" se suncem.
Valjda zbog toga što nisu upoznali specijalne duhovne tehnike
A prva tehnika je da sebi umisle da ih gladovanje čini jakim, čvrstim i boljim.
Sa takvim mislima nastupa jogin kada se odluči na duže gladovanje i post.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 23:53   #23
Sve sam više uvjeren da je taj Truviano običan prevarant i skitnica.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:13   #24
Moguće je. Znam nekoliko ljudi iz Zg i St. koji ne jedu.
Prijatelj mi je odradio sedamdesetak dana bez jedenja. Iz tog iskustva izašao je tri klase bolji. A već je bio dobar.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 18:22   #25
Zašto se ovaj ne podvrgne nekom eksperimentu da ga snimaju dok "ne jede i ne pije"? Tako su i onog Indijca, pa se otkrilo da po noći trči do frižidera
Clovis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 18:23   #26
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Moguće je. Znam nekoliko ljudi iz Zg i St. koji ne jedu.
Prijatelj mi je odradio sedamdesetak dana bez jedenja. Iz tog iskustva izašao je tri klase bolji. A već je bio dobar.
A dobro, moguće i to, ako pod hranu ne računamo ono što se pije, tipa jogurt
Clovis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 19:49   #27
ma koji testovi, mjerenja, snimanja, komplicirani uređaji i ostale pizdarije

Dati mu da minutu-dvije diše u plastičnu vrećicu. Ako se onesvijesti zbog ugljik dioksida, u pitanju je muljator.

Pitate se u čemu je trik ovog jednostavnog testa? Otkud ugljik u našem izdahu?

Ugljik dolazi iz hrane koju unosimo. Ako ne unosimo hranu, tijelo troši vlastite rezerve pa ugljik dolazi iz našeg tijela, ali ako bretarijanac ima promijenjenu biokemiju tijela i mitohondriji u njegovim stanicama više ne proizvode energiju na uobičajen način (ugljikovi spojevi iz hrane + kisik iz zraka stvaraju ugljik dioksid + toplina), onda nema niti ugljika koji bi izdahnuo.
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:11   #28
Jel ima što novo o Victoru? Je li tko bio na njegovim tečajevima? Ako je prevarant, s kojom svrhom bi govorio da je bretarijanac? Ideja mi je zanimljiva i htio bih čuti više od ljudi koji su probali. Osobno sam bio na postu samo na cijeđenim sokovima 6 dana i nikakvih problema nisam imao.
Nied is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:20   #29
Quote:
Nied kaže: Pogledaj post
Jel ima što novo o Victoru? Je li tko bio na njegovim tečajevima? Ako je prevarant, s kojom svrhom bi govorio da je bretarijanac? Ideja mi je zanimljiva i htio bih čuti više od ljudi koji su probali. Osobno sam bio na postu samo na cijeđenim sokovima 6 dana i nikakvih problema nisam imao.
Da bi ti platio tečaj, a on izmuzao ovcu
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:21   #30
Quote:
Nied kaže: Pogledaj post
Jel ima što novo o Victoru? Je li tko bio na njegovim tečajevima? Ako je prevarant, s kojom svrhom bi govorio da je bretarijanac? Ideja mi je zanimljiva i htio bih čuti više od ljudi koji su probali. Osobno sam bio na postu samo na cijeđenim sokovima 6 dana i nikakvih problema nisam imao.
Naravno da je prevarant. Sa kojom svrhom ?
Pa da bude u centru pažnje, da zaradi koju pinku na svojim radionicama, kao i uvjek ista shema , sve ispočetka besplatno puno ljubavi, a kasnije strmoglav.
Post od 5-7dana na sirovim sokovima voće-povrće, sam odradio više puta, i također nikakvih problema nisam imao, štoviše imao sam feeling da tako mogu beskonačno, samo kada bi mi netko cijedio sokove po želji he, he...o b o ž a v a m ih. A kupovne sokove ne pijem već godinama -to je uglavnom kemija ili šečerana bljak.
Post
To je nešto drugo, to je iscijeljujuće, to je zdravo za svakoga. Post od 7-21-42 dana na sirovocijeđenom povrću ali i voću je prava stvar, i to je dokazano i znanstveno, i tako se liječilo i poboljšavalo zdravlje od prije drevne Grčke pa do danas, i post je opisan kao pozitivan u svim vodećim religijama.
Ovo ne jedenje do kraja života nema smisla i vodi neminovno u bolest i brzu smrt.
Dr. Charlote Gerson veli da je uzrok svih bolesti :
1. Manjak nutrijenata
2. Višak toksina u organizmu
Zato je post na sirovocjeđenim povrtnicama ili voću prava stvar, obuhvaća obje točke 1. i 2.
1. Puniš se pravim zdravim nutrijentima
2. Ubrzano se detoksiciraš zbog manjka kalorija koje unosiš.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:06   #31
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Naravno da je prevarant. Sa kojom svrhom ?
Pa da bude u centru pažnje, da zaradi koju pinku na svojim radionicama, kao i uvjek ista shema , sve ispočetka besplatno puno ljubavi, a kasnije strmoglav.
Post od 5-7dana na sirovim sokovima voće-povrće, sam odradio više puta, i također nikakvih problema nisam imao, štoviše imao sam feeling da tako mogu beskonačno, samo kada bi mi netko cijedio sokove po želji he, he...o b o ž a v a m ih. A kupovne sokove ne pijem već godinama -to je uglavnom kemija ili šečerana bljak.
Post
To je nešto drugo, to je iscijeljujuće, to je zdravo za svakoga. Post od 7-21-42 dana na sirovocijeđenom povrću ali i voću je prava stvar, i to je dokazano i znanstveno, i tako se liječilo i poboljšavalo zdravlje od prije drevne Grčke pa do danas, i post je opisan kao pozitivan u svim vodećim religijama.
Ovo ne jedenje do kraja života nema smisla i vodi neminovno u bolest i brzu smrt.
Dr. Charlote Gerson veli da je uzrok svih bolesti :
1. Manjak nutrijenata
2. Višak toksina u organizmu
Zato je post na sirovocjeđenim povrtnicama ili voću prava stvar, obuhvaća obje točke 1. i 2.
1. Puniš se pravim zdravim nutrijentima
2. Ubrzano se detoksiciraš zbog manjka kalorija koje unosiš.
U potpunosti se slažem sa tobom a i sam se spremam na jedno dobro gladovanje uz sokove sve do ljeta jer moram izbaciti svu jalovinu i otrove iz tijela a uz to i najmanje 50-setak kila....Što se kaže - "Generalni remont". Već sam to napravio puno puta i znam o čemu pričam. Onom tko to nije probao, uzalud je riječima objašnjavati taj fizički i psihički osjećaj.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:13   #32
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slažem sa tobom a i sam se spremam na jedno dobro gladovanje uz sokove sve do ljeta jer moram izbaciti svu jalovinu i otrove iz tijela a uz to i najmanje 50-setak kila....Što se kaže - "Generalni remont". Već sam to napravio puno puta i znam o čemu pričam. Onom tko to nije probao, uzalud je riječima objašnjavati taj fizički i psihički osjećaj.
Moj prijedlog ti je, a to sam i sam iskusio o g r o m n e benefite, da uvedeš, polako, novi stil života. Neke nagle promjene kratkoga vijeka nisu dobre, koliko je dobro uvesti do kraja života, bolje prehrambene navike,
Pitaj vodeće kardiologe za glavni urok bolesti i prerane smrti ljudi. Oni će ti odgovoriti djelomično istinito, tj. nepotpuno iz 2 razloga.
1. Ni sami ne znaju
2. A tko bi onda išao i plaćao skupe operacije bajpase, premosnice, stentove i ostalo...
Kada bi znali da je rješenje jednostavno, u organskoj netretiranoj biljnoj hrani, bolnice bi se ispraznile.
I pitao bih te prevarante, ovaj "bretarijance" , zašto ljudi imaju zube, jednjak, želudac, crijeva....
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.