Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 09:55   #4321
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Jesi narucivala isto u vrijeme free shippinga? Meni se cini da kada stave free da nema opcije pokrivanja troskova carinjenja, bar je sada nigdje ne nalazim.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Nisam, platila sam shipping - nekih 75kn, ali je paleta bila tako jeftina da je i s time ispala odličan deal.

Ali mi uredno kad kao zemlju dostave odaberem Hrvatsku i trenutno pored svih slika/proizvoda piše ovo za "duties & VAT", sad sam išla provjeriti. (Stavila sam iz znatiželje i BiH i onda tog natpisa nema.) Tebi ne?
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 09:59   #4322
evo ja sam naručila Tarte bez problema, platila sam Visa karticom, 167kn
Mardi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 10:26   #4323
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Nisam, platila sam shipping - nekih 75kn, ali je paleta bila tako jeftina da je i s time ispala odličan deal.

Ali mi uredno kad kao zemlju dostave odaberem Hrvatsku i trenutno pored svih slika/proizvoda piše ovo za "duties & VAT", sad sam išla provjeriti. (Stavila sam iz znatiželje i BiH i onda tog natpisa nema.) Tebi ne?
Meni se to ne vidi nigdje, iako je mozda do toga da preko mobitela gledam. Ako nista ne uspijem, naruciti cu naknadno kad bude vidljivo.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:12   #4324
Bila sam ih nekad pitala za taj vat & duties included i odgovorili su mi da me u Hrvatskoj svejedno mogu cariniti i naplatiti PDV, bez obzira na to.

Pa sad kao prava kukavica pratim tuđa iskustva i nikako da se odlučim riskirati.
Orithyia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:12   #4325
I ja sam narucila s Tarte, ceh 150kn, platila Visom, koristila kod za 15%

Sent from my P00A using Tapatalk
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:28   #4326
Koji je kod za 15%
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:05   #4327
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Koji je kod za 15%
Kad sam otvorila stranicu, pojavilo mi se nekakvo kolo s popustima koje sam klikom zavrtila i dobila kod za 15% koji glasi: 7C6K-E2BF-ZWB2. E sad ne znam je li taj kod jednokratan
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:16   #4328
I jel vam prošao na shape tape?
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:17   #4329
Jucer naidjem na insta storyju kod nekog, shape tape puder je zapravo njihov neki prepakiran stari puder, sastav potpuno identican.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:19   #4330
Ako mi je racun ispod 160 kn onda me ne bi trebali cariniti, jel?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:00   #4331
Quote:
pikey kaže: Pogledaj post
Kad sam otvorila stranicu, pojavilo mi se nekakvo kolo s popustima koje sam klikom zavrtila i dobila kod za 15% koji glasi: 7C6K-E2BF-ZWB2. E sad ne znam je li taj kod jednokratan
Hvala ti, ali nije prošao moj ceh je veći od 160 ali častimo se za rođendan. Uglavnom, s paypalom mi je davalo grešku, a s Masterom je prošlo Grrrr.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:01   #4332
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
I jel vam prošao na shape tape?
Sinoć mi je JORDYNTARTE prolazio i snizio na 161 kn, ali danas ne radi
Možda i bolje, njihov gubitak, naručit ću MUR i to 3 kom za tu cijenu.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:35   #4333
Meni ni sinoć ni danas. Odustala. Ne znam ionako bi li pogodila nijansu.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:37   #4334
To si i ja mislim. Što je najbolje, korektor najmanje koristim jer sam si nekako ljepša bez, tj što manje slojeva mi je bolje. Ali onako, htjela sam vidjeti zbog čega je toliki hype. I bolje
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:41   #4335
Evo i ja danas pokušavam naručit Tarte ali mi stalno javlja istu grešku jer pokušavam platit sa Paypalom. Dopisujem se s njihovom korisničkom službom od jučer popodne.

Ne pada mi na pamet naručivat od njih direktno preko kartice jer su im već više puta "curili" podaci korisnika tijekom godina. Sad najsvježije je bilo u 11. ili 12. mjesecu 2017.
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:42   #4336
I ja tako. Sad je kao bila prilika.
A neki dan mi stigao Bobbi Brown corrector i Becca isto.
Plus dva nova Maybelline age rewinda otvorena.

Stvarno mi ne treba.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 18:10   #4337
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Evo i ja danas pokušavam naručit Tarte ali mi stalno javlja istu grešku jer pokušavam platit sa Paypalom. Dopisujem se s njihovom korisničkom službom od jučer popodne.

Ne pada mi na pamet naručivat od njih direktno preko kartice jer su im već više puta "curili" podaci korisnika tijekom godina. Sad najsvježije je bilo u 11. ili 12. mjesecu 2017.
kako misliš "curili" podaci?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:42   #4338
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Evo i ja danas pokušavam naručit Tarte ali mi stalno javlja istu grešku jer pokušavam platit sa Paypalom. Dopisujem se s njihovom korisničkom službom od jučer popodne.

Ne pada mi na pamet naručivat od njih direktno preko kartice jer su im već više puta "curili" podaci korisnika tijekom godina. Sad najsvježije je bilo u 11. ili 12. mjesecu 2017.
Jesu rekli što korisno?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 09:03   #4339
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ako mi je racun ispod 160 kn onda me ne bi trebali cariniti, jel?
tak je!
tj. do 160kn nema PDVa
a pošiljke vrijednosti veće od 150E - carina + pdv
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 09:21   #4340
Kad smo kod tarte i onog iluminatora od 30kn, zna li netko kolika je veličina tog delux sampla?
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.