Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 15:31   #621
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Hydra Patch H2O, krema za normalnu do mjesovitu kožu
http://www.fashion.hr/easyedit/UserF...1_840_472.jpeg
Nemamo isti tip koze, ali meni su opcenito njihove kreme izvrsne, najbolje u tom cjenovnom rangu sto mozes naci kod nas.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 20:39   #622
U fazi sam kad si mogu i hoću priuštiti high end kozmetiku, however, peče me savjest i mislim da postoje jeftinije varijante.
Tak da...

Odgovorite me od:

YSL Touche Eclat - imam podočnjake, crvenosmeđe, ponekad se probudim otečena, imam mimičke borice. Koristim Maybelline Age rewind i Affinitone, ovisno o raspoloženju. Pod šminkom sam minimalno 8h. Nemam naviku nanositi sloj korektora na nekoliko sati staru šminku jer mi sve postane cakey i naborano, a ova dva korektora su dosta kratkotrajna.

MAC Waterweight - Mješovita, dehidracija pod kontrolom. Sitne nepravilnosti po koži, izraženije pore po nosu i obrazima. Zasjajim se po čelu nakon par sati.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:29   #623
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
U fazi sam kad si mogu i hoću priuštiti high end kozmetiku, however, peče me savjest i mislim da postoje jeftinije varijante.
Tak da...

Odgovorite me od:

YSL Touche Eclat - imam podočnjake, crvenosmeđe, ponekad se probudim otečena, imam mimičke borice. Koristim Maybelline Age rewind i Affinitone, ovisno o raspoloženju. Pod šminkom sam minimalno 8h. Nemam naviku nanositi sloj korektora na nekoliko sati staru šminku jer mi sve postane cakey i naborano, a ova dva korektora su dosta kratkotrajna.
meni ovaj korektor ništa posebno nije dobar osim što lijepo izgleda ambalaža.
puno češće posegnem za bourjois i maybelline nego za njim
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:45   #624
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
U fazi sam kad si mogu i hoću priuštiti high end kozmetiku, however, peče me savjest i mislim da postoje jeftinije varijante.
Tak da...

Odgovorite me od:

YSL Touche Eclat - imam podočnjake, crvenosmeđe, ponekad se probudim otečena, imam mimičke borice. Koristim Maybelline Age rewind i Affinitone, ovisno o raspoloženju. Pod šminkom sam minimalno 8h. Nemam naviku nanositi sloj korektora na nekoliko sati staru šminku jer mi sve postane cakey i naborano, a ova dva korektora su dosta kratkotrajna.

MAC Waterweight - Mješovita, dehidracija pod kontrolom. Sitne nepravilnosti po koži, izraženije pore po nosu i obrazima. Zasjajim se po čelu nakon par sati.
Ja te mogu samo nagovarati, pogotovo za ysl

Touche eclat nemam problem podočnjaka ali čisto sumnjam da ćeš samo sa njim uspjeti sakriti svoje crvenosmeđe podočnjake ako su baš izraženi ali to mu nije ni namjena jer to ni nije korektor. Za posvijetliti - dati života - okoloočnom području i ostatku lica je dušu dao. Imam mimičkih borica, ništa mi se tu ne uvlači, postojan od kad ga nanesem dok ga ne skinem. Lagan ko perce. Osim očiju stavljam ga i na nazolabijalne, oko usana, nos, čelo i/ili gdje već treba malo hajlajta i jednako je postojan svugdje. S razlogom razvikan proizvod za koji mislim da svakoj ženi ne može dobro ne doći

Waterweight isto volim samo me ubi sa nijansama, nema moje ali ni približno pa moram miksati. Lagano do srednje prekrivanje, natural finish - nije dewy ali nije ni mat. Imaš drugačiju kožu od moje pa nemam pametniji savjet nego da se prije kupnje domogneš uzorka i isprobaš. Ako voliš lagane pudere, lagano prekrivanje i nemaš problem da će tokom dana ipak mislim za masnjikave dijelove biti potreban manji touch up jer sjaj neće držati pod kontrolom onda bi ti mogao odgovarati.
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:47   #625
imam sličnu kožu tvojoj i MAC waterweight mi nije odgovarao
tanak je i ima lagano prekrivanje, ali se uopće ne upija u kožu, samo stoji na njoj i sakuplja se u borama koje ni nisam znala da imam
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:52   #626
Probala sam u MAC-u danas na ruci, nisam nikad imala takav puder koji bi bio tak sklisko vlažan, al da, činilo mi se da bi mogao samo stajati na koži. Fora mi je bilo da je tak razmaziv. Ne znam
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:56   #627
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
meni ovaj korektor ništa posebno nije dobar osim što lijepo izgleda ambalaža.
puno češće posegnem za bourjois i maybelline nego za njim
+1

Nece ti pokriti podocnjake, za posvjetljivanje je dobar, ali po meni ima jednako dobrih za to, a jeftinijih. MAC ww nisam probala, ali po ovom sto cure opisuju meni je takav bio HM serum i nije mi odgovarao.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:10   #628
ja ću se složiti sa curama, mislim da ti nijedan proizvod ne treba
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:25   #629
Ja ću se složiti sa curama koje imaju kožu sličnu tvojoj da ti waterweight možda stvarno ne treba ali ostajem kod tvrdnje da ti touche eclat treba naravno ako ćeš ga koristiti za ono za što je namjenjen.

Ne znam, ja mu još nisam našla dostojnu zamjenu Ako imate prijedloge pucajte. Nikako da probam By Terry koji je navodno još bolji i isplativiji ako ćemo uloženo/dobiveno
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:29   #630
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
+1

Nece ti pokriti podocnjake, za posvjetljivanje je dobar, ali po meni ima jednako dobrih za to, a jeftinijih. MAC ww nisam probala, ali po ovom sto cure opisuju meni je takav bio HM serum i nije mi odgovarao.
E vidiš, HM serum imam. Ali čini mi se puno manje sklisko-gelasti od MAC ww. Nemam pojma. Moram još proguglati Al možda mi fakat ne treba nijedno.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:33   #631
Quote:
MisMali2 kaže: Pogledaj post
Ja ću se složiti sa curama koje imaju kožu sličnu tvojoj da ti waterweight možda stvarno ne treba ali ostajem kod tvrdnje da ti touche eclat treba naravno ako ćeš ga koristiti za ono za što je namjenjen.

Ne znam, ja mu još nisam našla dostojnu zamjenu Ako imate prijedloge pucajte. Nikako da probam By Terry koji je navodno još bolji i isplativiji ako ćemo uloženo/dobiveno
Catrice ima (mislim da jos ima) nesto vrlo slicno tom YSL-u i meni nije bio nista gori od njega. Oba sam imala jednom i nisam ponovila kupnju jer ,iskreno, meni takav proizvod nije bas sluzio ničemu, kad bi ih izblendala nisam primjetila nikakav benefit na licu jer bi blendanjem "nestali". Podocnjake nemam, a za posvijetljivanje mi treba nesto gusce sto ipak ostaje na licu (trenutno koristim Age rewind i Catrice kamuflazu u teglici). E, da, Aurin korektor u tubici s aplikatorom takodjer daje isti efekt.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:56   #632
Meni YSL najpromašenija investicija ikad, stoji mi na polici. Ne znam, očito moram još videa pogledat da vidim što radim krivo
Ldray is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:15   #633
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Catrice ima (mislim da jos ima) nesto vrlo slicno tom YSL-u i meni nije bio nista gori od njega. Oba sam imala jednom i nisam ponovila kupnju jer ,iskreno, meni takav proizvod nije bas sluzio ničemu, kad bi ih izblendala nisam primjetila nikakav benefit na licu jer bi blendanjem "nestali". Podocnjake nemam, a za posvijetljivanje mi treba nesto gusce sto ipak ostaje na licu (trenutno koristim Age rewind i Catrice kamuflazu u teglici). E, da, Aurin korektor u tubici s aplikatorom takodjer daje isti efekt.
Aurin korektor u tubici sam imala i meni to nije ni slično ysl-u. Meni su to dva totalno drugačija proizvoda totalno druge namjene

Ovaj Catrice ću baš potražiti, hvala mada ne polažem velike nade

Ne zato što je riječ o Catrice nego sam stvarno isprobala svašta i dalje isprobavam (od drogerijskih loreal, revlon preko maca i baremineralsa do l. mercier, EL, clinique, bobbi b i sve slično ysl-u što mi dođe pod ruku) i ništa mi nije za sad kao touche eclat. Za mnoge je već na prvi swatch bilo jasno da to nije to, ni blizu.
Meni je to baš gamechanger u šminkanju, totalno mi razvedri, podigne obasja lice na način da izgleda svježije, mlađe.. ne znam kak to opisati. Nije da sam mrtvac u licu da se razumijemo ali mi da taj neki glow kakav (za sad) ne postižem s ničim drugim
MisMali2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 16:21   #634
ABH Modern Renaissance


Već duže vrijeme sanjam o njoj i prekrasna mi je zbog boja koje se prelijevaju iz bež, smeđe, neutralnih do kričastih roze, crvene, ljubičaste i blagih mauve. Želim upgradeat svoj makeup/blending skill kupnjom kvalitetnije palete od onih koje sam dosad koristila (drogerijske, essence, catrice..).

Dvoumim se jer imam tamnosmeđu kosu hladnog podtona (vuče na tamnosivo), neutralni podton lica (koji pak više vuče na žuti) i tamnosmeđe oči totalno tople. Bojim se da bi s MR izlgedala ko klaun jer je tako topla, naspram cijelog lica i kose.

Što mislite?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 17:33   #635
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
ABH Modern Renaissance


Već duže vrijeme sanjam o njoj i prekrasna mi je zbog boja koje se prelijevaju iz bež, smeđe, neutralnih do kričastih roze, crvene, ljubičaste i blagih mauve. Želim upgradeat svoj makeup/blending skill kupnjom kvalitetnije palete od onih koje sam dosad koristila (drogerijske, essence, catrice..).

Dvoumim se jer imam tamnosmeđu kosu hladnog podtona (vuče na tamnosivo), neutralni podton lica (koji pak više vuče na žuti) i tamnosmeđe oči totalno tople. Bojim se da bi s MR izlgedala ko klaun jer je tako topla, naspram cijelog lica i kose.

Što mislite?
Ne kuzim se u tonove i podtonove al ja sam ju htjela i kupila kakti dupe.
I dalje ju zelim.
Tak da..... kupi

Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 17:39   #636
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
ABH Modern Renaissance


Već duže vrijeme sanjam o njoj i prekrasna mi je zbog boja koje se prelijevaju iz bež, smeđe, neutralnih do kričastih roze, crvene, ljubičaste i blagih mauve. Želim upgradeat svoj makeup/blending skill kupnjom kvalitetnije palete od onih koje sam dosad koristila (drogerijske, essence, catrice..).

Dvoumim se jer imam tamnosmeđu kosu hladnog podtona (vuče na tamnosivo), neutralni podton lica (koji pak više vuče na žuti) i tamnosmeđe oči totalno tople. Bojim se da bi s MR izlgedala ko klaun jer je tako topla, naspram cijelog lica i kose.

Što mislite?

go for it! ja sam se užasavala jer mi je kosa u tom trenutku bila pastelno mint i tirkizna, podton isto kao i ti, no cijela paleta je divota za radit, lako se blenda ako i pretjeraš, a boje su nosive i solo i u kombinacijama, osobito ako još dodaš eyeliner, osobno trošim svoju drugu po redu, jedna je od onih što dobro dođu i u ljetnim i u zimskim lookovima
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:08   #637
Navodno je wet n wild izbacio dupe; totalno izgleda dobro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:15   #638
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Navodno je wet n wild izbacio dupe; totalno izgleda dobro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da, točno. Ali - neće još skoro na naše tržište.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:19   #639
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Navodno je wet n wild izbacio dupe; totalno izgleda dobro...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pitanje je kakva je pigmentacija.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:24   #640
https://www.youtube.com/watch?v=VrlRTxnA3YE

Našla sam. Pa ne znam za tu siću je i dobra. Ali ipak original je original. Ja ju isto već duže vrijeme želim kupiti i nikako.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.