Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 08:57   #261
Da nece nije to baš normalno u tim godinama = ?

Razloga moze bit nekoliko ali svi su vec gore(prije) navedeni.
__________________
https://t.me/pump_upp
Cossworth is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:13   #262
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
mamica sluzi da se ni slucajno ne bi pomislilo kako bi problem mogao biti negdje u autorici

ovako su osigurane sve baze na njegovoj strani
ili je impotentan, ili je peder, ili ima psihicke probleme
Slažem se, ali rekoh već da ne mislim da je tu ikakav problem ni u njemu ni u autorici, već u autoričinoj nesigurnosti koja stvara potrebu za seksom kao što dosada stvara potrebu za pušenjem. Nije stvarno.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:25   #263
Dobio bi vritanjak

Bmk jel njemu do seksa ili ne, ako se meni seksa. Pa ne trpim ga da bi mi skupljao prasinu po doma.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:05   #264
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Dobio bi vritanjak

Bmk jel njemu do seksa ili ne, ako se meni seksa. Pa ne trpim ga da bi mi skupljao prasinu po doma.
Jadan taj tvoj dildo... A zašto se ne dogovorite da on skuplja prašinu a ti ju brišeš?

Onda ste viši level, kao u braku. A u braku znamo da nema seksa. Šta će ti seks, ionako je to rupa bez dna... Stalno traži još, još, još... Da te pojebe 100 puta došla bi mu 101 put sutra... Zato su auti super, njima ne smeta ako ih servisiraš jednom godišnje
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 22:45   #265
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 19:32   #266
Ja mrtav ozbiljan, ne znam što je tu bilo smiješno
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 08:29   #267
Kako se završio ovaj story?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:35   #268
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da su sve tvoje teze zapravo klasična pila naopako. Pokušaj da se salto mortaleom obrne stvarnost. Dopuštam da su ljudi svakakvi oko svega, pa i libida, ali ne vjerujem da postoji zdrav, na sve načine, mlad muškarac, koji živi sa sebi privlačnom mladom ženom, dakle ima idealne uvjete, a da je ne želi vrlo često. Kamoli ne tjednima. U toj priči mora biti kvaka, žešća, u svezi njihova odnosa. Ili možda njegove mamice .....
Pa dobro je napisao. Ona sama u prvom postu kaže da ni njoj često nije do seksa, ali svejedno inicira da vidi dal će on biti zainteresiran. Piše i da je (bila) depresivna i da ima velikih problema sa samopouzdanjem. Nismo ni mi muškarci baš takvi emocionalni invalidi, osjetimo i mi kad postoji stvarna želja, a kad se seks samo odradi jer se ispunjavaju nečija očekivanja. U ovom slučaju njezina očekivanja da bude poželjna i napali svog dečka. Ako on iz bilo kojeg razloga ne reagira, onda njeno samopouzdanje pada a forsiranje još više raste. To uopće nije zdrava atmosfera za kvalitetan i ispunjujuć seks. To je u biti mentalno silovanje.

U zdravoj vezi će partneri biti seksualno kompatibilni po željama i prohtjevima, biti će nesebični, imati će približno jednak libido a seksat će se onda kad se zaista napale jedno na drugo. I onda će to biti prekrasno iskustvo i željet će još i još i još. Ako osjetiš da se jedna osoba jebe "prek kurca" onda sigurno nećeš s zazubicama iščekivati sljedeći seks.

Isto tako, ako je bio u besparici, to može biti jako poražavajuće za muški ego pa je za očekivati da se ne osjeća kao jebač u tom slučaju. Period navikavanja na novi posao, pogotovo ako je intelektualno zahtjevan, nosi sa sobom stres koji također može ubiti volju. Ako uz to doma imaš isforsiranu situaciju da se baš sad moraš napaliti, onda do erekcije sigurno neće doći. Ono što tu pokušavam reći je da muškarac nije stroj koji hoda okolo sa čvrstom i dugotrajnom erekcijom čim vidi (polu)golo žensko tijelo. U seksu valjda ima više mitova nego bilo gdje drugdje.

"Mlad je, pa ako ju unatoč svemu ne želi konstantno jebati, na neki način je poremećen ili jebe pet drugih"

Takav način razmišljanja je samo druga strana onih razmišljanja da žena mora bit spremna raširit noge i primit ga kad god se mužu prijebe. U oba slučaja se radi o primitivnom načinu razmišljanja.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:43   #269
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
U zdravoj vezi će partneri biti seksualno kompatibilni po željama i prohtjevima,
.

To je ključ celog problema. Nisu kompatibilni i to se neće promeniti, samo će se produbiti.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:13   #270
Evo da i ja ostavim svoj komentar.. Znaci poslusala sam savjete i u ovih 10-ak dana sam jednostavno pustila. Nisam forsirala ni trazila (nisam ni imala neke volje nakon svih ovih komentara), al on se "probudio". Nije mogao skuziti da to radim namjerno, jer sam stalno nesto raduckala i bavila se glupostima. Pa je odjednom on zainteresiran jednako ko prije. Tako da je stvarno bilo do mene, mog forsiranja i pretjerivanja.
Uostalom citam komentare i svi pisu "niste kompatibilni", ocito niko i nije citao cijelu pricu di sam napisala da je to sve pocelo prije 2-3 mj.. Sto znaci da je prije sve bilo normalno i da je tog bilo skoro svaki dan i da je normalno inicirao i nije odbijao.. Hvala onima sto su mi otvorili oci i na lijep i normalan nacin objasnili kako to sve izgleda zbog mog skakanja itd.
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:26   #271
Većina ih je pisala dobronamerno.

Moj savet ti je da ništa ne forsiraš, ako želiš da ta veza traje. Uvek imaš izbora, i pokušaj da budeš manje direktna i manje sve što ti je na umu, da verbalizuješ i tražiš objašnjenja, jer ponekada neverbalna komunikacija, ( u stvari najčešće) više urodi plodom nego reči.

Malo mističnosti i zagonetnosti je uvek potrebno u vezi, muškarcima stalno moraš golicati maštu, takvi su. Ono što je nama jasno kao dan, oni traže da im se objasni u par reči, i najčešće ne razumeju ženske obrasce ponašanja.
Neko je rekao da treba da nađeš izduvni ventil i ja se tu slažem, ali ne zato da bi sexualnu energiju potrošila trčeći u parku, već zato da bi napravila distancu i prostor u kome će on poželeti da ti se približi jer će primetiti da ne ispunjava svo tvoje vreme. Moraš imati nešto za sebe, neko vreme ili hobi koji ćeš posvetiti sebi i u čemu ćeš uživati, kao što on ima igrice ili šta već, naravno, sve ovo, sa preduslovom da želiš da to prevaziđete. I toga se drži i kada se stvari vrate na staro.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:35   #272
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Većina ih je pisala dobronamerno.

Moj savet ti je da ništa ne forsiraš, ako želiš da ta veza traje. Uvek imaš izbora, i pokušaj da budeš manje direktna i manje sve što ti je na umu, da verbalizuješ i tražiš objašnjenja, jer ponekada neverbalna komunikacija, ( u stvari najčešće) više urodi plodom nego reči.

Malo mističnosti i zagonetnosti je uvek potrebno u vezi, muškarcima stalno moraš golicati maštu, takvi su. Ono što je nama jasno kao dan, oni traže da im se objasni u par reči, i najčešće ne razumeju ženske obrasce ponašanja.
Neko je rekao da treba da nađeš izduvni ventil i ja se tu slažem, ali ne zato da bi sexualnu energiju potrošila trčeći u parku, već zato da bi napravila distancu i prostor u kome će on poželeti da ti se približi jer će primetiti da ne ispunjava svo tvoje vreme. Moraš imati nešto za sebe, neko vreme ili hobi koji ćeš posvetiti sebi i u čemu ćeš uživati, kao što on ima igrice ili šta već, naravno, sve ovo, sa preduslovom da želiš da to prevaziđete. I toga se drži i kada se stvari vrate na staro.
Nisu bas svi pisali dobronamjerno, al nema veze.

Istina, eto rekla sam i sama da ni ja nemam tako veliku potrebu i da sam to radila vise zbog reakcije. U ovih 10-ak dana kako sam prestala s tim, osjecala sam se i ja bolje, jer nisam imala u glavi da ga ne zanimam i da mu nisam privlacna. I jos mi je draze bilo kad sam vidila da on krece u akciju, tad mi je doslo do glave da nije bilo sve tako crno koliko sam umislila.
Bolje je u svakom slucaju
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:36   #273
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ono što je nama jasno kao dan, oni traže da im se objasni u par reči, i najčešće ne razumeju ženske obrasce ponašanja.
Odnosno žene bezrazložno glume da ne žele sladostrastiti. Iako, u slučaju uvodničarke nije tako...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:40   #274
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Nisu bas svi pisali dobronamjerno, al nema veze.

Istina, eto rekla sam i sama da ni ja nemam tako veliku potrebu i da sam to radila vise zbog reakcije. U ovih 10-ak dana kako sam prestala s tim, osjecala sam se i ja bolje, jer nisam imala u glavi da ga ne zanimam i da mu nisam privlacna. I jos mi je draze bilo kad sam vidila da on krece u akciju, tad mi je doslo do glave da nije bilo sve tako crno koliko sam umislila.
Bolje je u svakom slucaju
Pa tako je na svim temama.
Vidiš i sama, čim se ti malo distanciraš, probudiš mu maštu. A nećeš mu biti privlačnija ako ga pritisćeš jer mu to ruši samopouzdanje pošto mora da ti se pravda i objašnjava, a to niko ne voli.

I još jedan savet: nemoj da mu glumiš ili zamenjuješ mamu.
To ubija sexualnu privlačnost na prvom mestu. Zna se ko je i šta radi majka a ko devojka i ljubavnica, nemoj da se pretvoriš u ovo prvo.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:42   #275
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Odnosno žene bezrazložno glume da ne žele sladostrastiti. Iako, u slučaju uvodničarke nije tako...
Ne znam da li glume ili možda jednostavno imaju manje potrebe za tim.
Ili vole malo da se poigravaju.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:44   #276
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa tako je na svim temama.
Vidiš i sama, čim se ti malo distanciraš, probudiš mu maštu. A nećeš mu biti privlačnija ako ga pritisćeš jer mu to ruši samopouzdanje pošto mora da ti se pravda i objašnjava, a to niko ne voli.

I još jedan savet: nemoj da mu glumiš ili zamenjuješ mamu.
To ubija sexualnu privlačnost na prvom mestu. Zna se ko je i šta radi majka a ko devojka i ljubavnica, nemoj da se pretvoriš u ovo prvo.
Da, istina. Potrudit cu se sto vise mogu.
Ocito je teze njemu samnom, nego meni s njim
Hvala na savjetima
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:46   #277
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne znam da li glume ili možda jednostavno imaju manje potrebe za tim.
Ili vole malo da se poigravaju.
Mišljenja sam da su žene zle spletkarošice tako da je zadnji razlog najvjerojatniji.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:51   #278
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Da, istina. Potrudit cu se sto vise mogu.
Ocito je teze njemu samnom, nego meni s njim
Hvala na savjetima


Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Mišljenja sam da su žene zle spletkarošice tako da je zadnji razlog najvjerojatniji.
Mislim da si nepravedan prema ženskom rodu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 11:20   #279
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Mislim da si nepravedan prema ženskom rodu.
Ženski rod je nepravedan prema muškom čisto iz razloga obmane da ne želi iste stvari stvarajući tako dojam je samo muški opsjednut demonima požude.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 11:35   #280
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ne znam da li glume ili možda jednostavno imaju manje potrebe za tim.
Ili vole malo da se poigravaju.
Kaj ti volis od toga?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger