Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Meksika:
negledljiva 3 13.64%
podnosljiva 8 36.36%
dobra 7 31.82%
vrlo dobra 4 18.18%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 22. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2017., 23:07   #61
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Zato što je Bottasu uništio krug?
Što više gledam tu snimku više mi izgleda da si je Bottas apsolutno sam samcat uništio krug...
Ok možda mu je zasmetalo to što je Max bio tamo pa je više pazio na njega nego na to kaj on radi, no Max nije bio na trkaćoj putanji a baš i ne vidim kam se mogel maknut osim izvan staze što koliko znam nikak nije njegova obaveza...

Čini mi se da tu Mercedes ima prilično tanke argumente, ono nemre vrit mali bit kriv zato kaj Bottas nije sposoban zaobič vozača na stazi kak se spada...

Max mi je iritantan do bola i definitivno ga ne trpim, svako malo ga ne kazne za ozbiljna sranja i zaštićen je ko lički medvjed, pa mi je svaka kazna njemu posebno draga
al realno baš i ne vidim zakaj bi trebal bit kažnjen, iako bi mi itekak bilo drago da mu puknu kaznu i to po mogućnosti od 1 ili 2 mjesta na gridu pa nek se u Mečki znoje do sutra
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:13   #62
Quote:
MAXYM kaže: Pogledaj post
poklonite se maxu veličanstvenom

ako ga opet ne zaustave nekim kaznama, očekujem klasično šamaranje fetela
Ma i sa kaznom ce ga zasamarat (samo da mu auto ne rikne)
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:22   #63
Gle ovog trollera haha
SebVettel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:27   #64
Kakav krug Vettela
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:29   #65
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Što više gledam tu snimku više mi izgleda da si je Bottas apsolutno sam samcat uništio krug...
Ok možda mu je zasmetalo to što je Max bio tamo pa je više pazio na njega nego na to kaj on radi, no Max nije bio na trkaćoj putanji a baš i ne vidim kam se mogel maknut osim izvan staze što koliko znam nikak nije njegova obaveza...

Čini mi se da tu Mercedes ima prilično tanke argumente, ono nemre vrit mali bit kriv zato kaj Bottas nije sposoban zaobič vozača na stazi kak se spada...

Max mi je iritantan do bola i definitivno ga ne trpim, svako malo ga ne kazne za ozbiljna sranja i zaštićen je ko lički medvjed, pa mi je svaka kazna njemu posebno draga
al realno baš i ne vidim zakaj bi trebal bit kažnjen, iako bi mi itekak bilo drago da mu puknu kaznu i to po mogućnosti od 1 ili 2 mjesta na gridu pa nek se u Mečki znoje do sutra
Max je bio na trkaćoj putanji, i njegova je obveza, kao i svih drugih vozača (koji nisu u brzom krugu) da se makne kako god zna vozaču koji je u brzom krugu.

Max ne može reći da se nije imao kamo maknuti.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:34   #66
Nije bio na trkacoj putanji.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:37   #67
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Max je bio na trkaćoj putanji,


Ja sam video da je produzio pravo i usporio, mozda nisam dobro video...
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:44   #68
Ništa od kazne, koja smijurija.

Debil ne samo da se nije maknuo, nego je i nastavio ići udesno.

Ne trebaš biti doktor da sa onboard snimki vidiš gdje je trkaća putanja.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:44   #69
Nema kazne pravda pobedila

Quote:
No further action against Verstappen. It stays Vettel, Verstappen, Hamilton on the grid for tomorrow.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:45   #70
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Ništa od kazne, koja smijurija.

Debil ne samo da se nije maknuo, nego je i nastavio ići udesno.
Daj ne pricaj gluposti nastavio je ici pravo drzao se leve strane koja nije idealna putanja.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:51   #71
Da, zato ga je Bottas i zaobišao tako široko jer se ovaj držao lijeve strane, i ne samo to, nego je Bottas i fulao zavoj zbog toga, jer to nije idealna putanja.

Usporedi trenutak kada Bottas skreće, a kada su vozači skretali kada nema nikoga ispred njih.

Idealna putanja je da sa tih pasica lagano skrećeš u desno za slijedeći zavoj, a ne da skreneš ranije skroz desno, neplanirano, to sigurno nije vježbao niti jednom ovaj vikend, a da ne pričamo da niti jedan vozač ne koristi takvu putanju.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:54   #72
Evo ti pa slusaj i gledaj



Lepo kazu nije bio na trkackoj liniji a to je i FIA konstatovala

dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:59   #73
Sure, idemo dalje.

Ni prvi ni zadnji puta da su mu progledali kroz prste.

Još jedan dokaz kako su nedosljedni sa kaznama, da je netko od slabijih vozača bio, sigurno bi dobio kaznu.

Paše im za show da je visoko.

A i Herbert je genijalan, kaže da Max nije na trkaćoj putanji, ali da je to Bottasu sigurno uništilo krug.

Bottas: “Išao je sporo na izlazu iz 12. zavoja i pokvario mi putanju za 13. zavoj i tamo sam blokirao kotač tako da mi je definitivno uništio krug.”

“Ne znam što točno pravila kažu. Ono što znam da mi je uništio krug i da sam imao samo jedan umjesto dva pokušaja u Q3.”

Toliko o tome da je bila idealna putanja.
__________________
"Where the Rainbow Ends"

Zadnje uređivanje brunejz : 29.10.2017. at 00:19.
brunejz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 00:14   #74
1. Što mislite, kolike su šanse za sutrašnji Hamiltonov DNF u utrci, s obzirom da cijelu sezonu do sada nije odustao?

2. Uz to još jedno pitanje; kolike su šanse da Vettel sutra pobijedi kraj nabrijanog Verstappena?
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 00:27   #75
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
1. Što mislite, kolike su šanse za sutrašnji Hamiltonov DNF u utrci, s obzirom da cijelu sezonu do sada nije odustao?

2. Uz to još jedno pitanje; kolike su šanse da Vettel sutra pobijedi kraj nabrijanog Verstappena?
1.Matematicki velike!.

2.Nikakve sanse , Red Bull leti stazom.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 00:29   #76
Btw da i ja prokomentiram Maxa , aosolutno nije bio na trkacoj putanji bio je na unutrasnjoj strani nadolazeceg zavoja, sve cisto, jedino kaj je nezgodna pozicija na stazi, jbga Bottas je stigao do njega u krivo vrijeme na krivom mjestu.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 00:37   #77
A da ne zaboravim, Sebastiane Vettelu kapa dolje ,neznam odakle je izvukao ovakav krug , bravo!!, morati cu to pogledati onboard kasnije jer nisam gledao kvale.

Sutra mu pole i nije neka prednost , naime zbog dugacko pravca biti ce se jako tesko obraniti od onoga iza u firungu, ljepo ce se dragati za Vettelom.

A i Hamiltom bi mogao biti takoder na guzici Vettelu i dragati se za njim, zajebana situacija.

Start ce zasigurno biti maestralan.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 01:11   #78
Biti ce zanimljiva utrka, sve 3 momcadi mogu dobiti...
Mislim da Vettela boli briga i ici ce sigurno sve ili nista ovdje kao i Max.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 01:14   #79
E da, za razliku id Hama, Vettel se sutra nema razloga kloniti Maxa na stazi u strahu da ga arogantni sroljo ne kosta dnf-a. Jedino ako se Hamu pokvari auto ili se netko spuca u njega... Tada bi Vettel ponovno imao neku mikro nadu pa bi opet morao bjezati od Maxa po stazi.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 01:21   #80
Njušim sutra puno razočaranih...
babanghida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.