Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 17:07   #3561
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
...e, sise sam zaboravila komentirati. sve vi koje imate viška, pošaljite štogod meni...
Stani u red...

Ja priznajem da Tarte uopće nisam ni doživjela... hladna ko špricer samo pogledala tamo što imaju i zatvorila stranicu... ja na dekorativu uopće nisam slaba, ok, zna me zavesti poneki puder ili maskara koji obećavaju čuda, u principu sam slaba na preparativu, posebno na kreme koje mi obećavaju ispeglati bore i zategnuti opuštenu kožu na licu - sve od nosa prema dolje (jebemti gravitaciju, ona je kriva, a ne godine...)

Tako da trenutno štedim za derma-filere.

__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Old 21.01.2018., 17:10   #3562
Ja isto nisam nis uzela na kraju, nije mi napet toliko taj Tarte.

Inace se citajuci vas pomamim za svim i svacim, ali u globalu od sve sminke koju doma imam nekako najvise koristim MAC. Rijetko sto njihovo sam ikad fulala. I kvaliteta mi je odlicna.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 21.01.2018., 17:21   #3563
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
imala sam nešto skupljenih bodova (ono kroz nagradne igre dnevno), ne igram nikako redovito nego tu i tamo stisnem taj dugmić. sve i kad ne igraš, a stisneš gumbić - dobiješ 1 bod.
danas sam razmijenila 60 bodova za 6$.
a inače na nagradnim igrama dnevno (doslovce skupljaš bodove kroz igrice one dječje: memo, connect 4 i sličnog tipa, nisu baš te, ali taj tip igrica) možeš skupiti i značajno veći broj bodova.

also, možeš skupiti bodove ako si kupila u tom dućanu, pa si pustila recenziju S FOTKOM, pa ti seller da ili % ili $ kupon na iduću kupnju. ili pak možeš odabrat da ti 1 do 2$ isplati na paypal.

edit: also, kad kupuješ preko mobilne, cijena je nešto ništa nego preko desktop stranice.
Ma koje dnevne igrice za skupljanje, di je to?
Sad sam pretražila web site i nigdje ništa
Jel to samo na mobile app?

I ja kad sam napravila account dobila 4$ na minimum spend 20$. Bezveze.

Moram priznati da još uvijek nisam očarana alijem
ElsaStarfire is offline  
Old 21.01.2018., 17:24   #3564
Meni ne daju 4$ jer nisam novi korisnik!
Diskriminacija!

To što preko alija na računalu kupujem već nekoliko vodina, mogu mačku o rep okačit.

Složit ću im kuknjavu!
mirtochka is offline  
Old 21.01.2018., 17:27   #3565
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ma koje dnevne igrice za skupljanje, di je to?
Sad sam pretražila web site i nigdje ništa
Jel to samo na mobile app?

I ja kad sam napravila account dobila 4$ na minimum spend 20$. Bezveze.

Moram priznati da još uvijek nisam očarana alijem
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Meni ne daju 4$ jer nisam novi korisnik!
Diskriminacija!

To što preko alija na računalu kupujem već nekoliko vodina, mogu mačku o rep okačit.

Složit ću im kuknjavu!
mobile app
htjela sam skrinšotat, ali sam već igrala danas i kupila pa mi ne da uopće otvorit.


Edit:
Evo ga:



__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.01.2018., 17:43   #3566
Hell umirem na muza

Padobrance ignoriram ali i ja se uvik iznenadim koliko ljudi cita.

Tarte sam preskocila iako bi rado neko rumenilo al kupit cu kod nas radije da ne fulam. Na Aliju nisam nikad nista kupila.
fairy wings is offline  
Old 21.01.2018., 18:27   #3567
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
mobile app
htjela sam skrinšotat, ali sam već igrala danas i kupila pa mi ne da uopće otvorit.
Skinula sam danas i app i ne da mi. Nema veze! Ulogirat ću se svaki dan pa ću skupljat coine.
mirtochka is offline  
Old 21.01.2018., 18:55   #3568
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Skinula sam danas i app i ne da mi. Nema veze! Ulogirat ću se svaki dan pa ću skupljat coine.
I ja isto stavila app na mob, skupila dva novčića, ne da mi apsolutno ništa drugo, pa posadila stablo u onoj igrici. I to je jedina igra na koju nailazim osim one flip two cards za 5 coinsa, al sad ih imam 0. Meh, možda sam ja samo smotana
ElsaStarfire is offline  
Old 21.01.2018., 19:02   #3569
Nisi smotana. I ja sam posadila stablo i sada ga treba zalijevat. Jbt, stablo! Ko da smo s Marsa pale! Ni ne možeš ništa više jer si današnjim ulogiravanjem dobila samo 1 coin. Ulogiraj se i sutra pa ćeš dobiti dodatnih 5. Vidjela sam listu koliko coina dobiješ ako se svaki dan ulogiraš i to je svaki dan sve više. Kad prekineš niz, krećeš opet ispočetka.

Polako!

Sad me zanim koliko će to prokleto stablo rasti!
mirtochka is offline  
Old 21.01.2018., 20:38   #3570
heebem ti Tarte danima se nećkam između Urban Decay 3 i Tarte Rainforest of the sea i jutros vidim taj free shipping , kak da si pomognem


nisam stigla sinoć otipkati no za one koji su se pitali zašto ja imam slike Deaineirinog psa dok je bio mali i tak

Maslelu seller of essence liber epizoda 666.

Glavni lik ove epizode je opet onaj bivši što je napravio dijete best frendovoji curi pa očelavio. U našoj 2,5g vezi smo imali dva pesa. Jedan moj (smeće malo kojeg dan danas imam) i na njegovo inzistiranje i dosađivanje nakon nekog vremena odlučili smo nabavili bebu dogo argentinca. Pas je zapravo bio poklon meni od jedne predrage forumašice sa KLJ koja se sa suprugom bavila uzgojem te pasmine...Sve je bilo super, unatoć gluhoći pesonja se super razvijao, naučila sam ga znakovnih jezik, super se slagao sa mojim i sve divno i krasno, naravno do prekida naše veze. Nakon što smo mi prekinuli on je meni oduzeo psa (pošto sam ga naivno stavila odmah na njegovo ima zakonski nisam imala nikakvo pravo), zbilja sam mislila da će se dobro brinuti za njega jer ga je kao obožavao i rekoh okej, tako i tako imam malo smeće i Rev će biti sretniji kod njega pošto ta njegova nova cura i sama ima 5-6 pasa i super se slažu sa njime bla bla bla... da bih 3mjeseca kasnije dobila poziv da je taj pas u jednom od skloništa za životinje. Naime od silne ljubavi prema njemu sad već proćelavi douchebag ga je ostaviti u skloništu jer mu cura nije dala da ima svog psa (kao što rekoh ona sama ih je imala jedno 5 ). Na svu sreću jako brzo je posvojen jer je u priču ušlo dvoje predivnih ljudi iz Rijeke koji su mu pružili novi dom, to dvoje ljudi tn tn tn tn tnnnnn Deaineira i njen dečko, i njen pas i mace

sad nju živcira i jede joj stvari happili ever after

The End.
maslelu is offline  
Old 21.01.2018., 20:41   #3571
Ajme uzas.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 21.01.2018., 21:02   #3572
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
heebem ti Tarte danima se nećkam između Urban Decay 3 i Tarte Rainforest of the sea i jutros vidim taj free shipping , kak da si pomognem


nisam stigla sinoć otipkati no za one koji su se pitali zašto ja imam slike Deaineirinog psa dok je bio mali i tak

Maslelu seller of essence liber epizoda 666.

Glavni lik ove epizode je opet onaj bivši što je napravio dijete best frendovoji curi pa očelavio. U našoj 2,5g vezi smo imali dva pesa. Jedan moj (smeće malo kojeg dan danas imam) i na njegovo inzistiranje i dosađivanje nakon nekog vremena odlučili smo nabavili bebu dogo argentinca. Pas je zapravo bio poklon meni od jedne predrage forumašice sa KLJ koja se sa suprugom bavila uzgojem te pasmine...Sve je bilo super, unatoć gluhoći pesonja se super razvijao, naučila sam ga znakovnih jezik, super se slagao sa mojim i sve divno i krasno, naravno do prekida naše veze. Nakon što smo mi prekinuli on je meni oduzeo psa (pošto sam ga naivno stavila odmah na njegovo ima zakonski nisam imala nikakvo pravo), zbilja sam mislila da će se dobro brinuti za njega jer ga je kao obožavao i rekoh okej, tako i tako imam malo smeće i Rev će biti sretniji kod njega pošto ta njegova nova cura i sama ima 5-6 pasa i super se slažu sa njime bla bla bla... da bih 3mjeseca kasnije dobila poziv da je taj pas u jednom od skloništa za životinje. Naime od silne ljubavi prema njemu sad već proćelavi douchebag ga je ostaviti u skloništu jer mu cura nije dala da ima svog psa (kao što rekoh ona sama ih je imala jedno 5 ). Na svu sreću jako brzo je posvojen jer je u priču ušlo dvoje predivnih ljudi iz Rijeke koji su mu pružili novi dom, to dvoje ljudi tn tn tn tn tnnnnn Deaineira i njen dečko, i njen pas i mace

sad nju živcira i jede joj stvari happili ever after

The End.
Ova prica je puna i srece i ljubavi i tuge i svegaaaa! Ali drago mi je da je slatkis sretan bez obzira na sve lose. Deaineira je diiivna
Jeste se vas dvije znale prije kuckanja ovdje ili ste tu skuzile kombinaciju?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 21.01.2018., 21:19   #3573
večer žene!

pootvarala sam ove tarte linkove. a sinoć sam naručila neke stvari koje su bile jbga povoljne

što se tiče čitanja ove teme, vidljivo je jasno iz statistike, koliko čitanja, a koliko ovdje žena tipka

Hell mužu svaka čast

pogledala sam još jednom ovu sabinu, link iz BBa...da da, to je ona.
i pogledala ovu sa sprejem protiv sisulja

maslelu nemam riječi za ovu situaciju sa psom osim da eto, ispada da je sve to skupa na kraju dobro ispalo, pas je na dobrom mjestu a i ti si upoznala još dvoje divnih ljudi
mali_cox is offline  
Old 21.01.2018., 21:23   #3574
St. Kitts na Karibima, sve jos poruseno, ducani zatvoreni. MAC ne radi. Muz mi je slike poslao, uzasno je.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 21.01.2018., 21:37   #3575
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
St. Kitts na Karibima, sve jos poruseno, ducani zatvoreni. MAC ne radi. Muz mi je slike poslao, uzasno je.
katastrofaaaaa
mali_cox is offline  
Old 21.01.2018., 21:40   #3576
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
sad nju živcira i jede joj stvari happili ever after

The End.
I grozna i divna priča... Bitno da ima happy end! Na tvoju karakterizaciju krepavam!

Hell Ne pratim... Zašto? Što se događa?
mirtochka is offline  
Old 21.01.2018., 21:46   #3577
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
I grozna i divna priča... Bitno da ima happy end! Na tvoju karakterizaciju krepavam!

Hell Ne pratim... Zašto? Što se događa?
Radi uragana.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 21.01.2018., 22:45   #3578
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Radi uragana.


maslelu, jel to dogo od forumasice timbalandice?
forzaMILAN is offline  
Old 21.01.2018., 22:47   #3579
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post


maslelu, jel to dogo od forumasice timbalandice?
šta nije ona poklanjala već cca 4-5 god staru dogu?
mali_cox is offline  
Old 21.01.2018., 22:52   #3580
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
šta nije ona poklanjala već cca 4-5 god staru dogu?
je, poklanjala je kujicu, al posto je napisala da je ovaj dogo od forumasice koja se sa muzem bavi uzgojem istih, pomislila sam da je i u ovom slucaju ona u pitanju

a sad si me dobro sjetila na tu kujicu. ne znam dal ju je na kraju udomila il je ipak ostala kod nje. nisam upratila na fejsu od sve sile tih pesonja od nje znam da je sad nedavno jednu novu kujicu nabavila.
forzaMILAN is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.