Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2017., 11:57   #41
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
U tu grupu sigurno ne ulaze ruteri naših ISP (iako nisu daleko ) ... a da je ograničen broj korisnika slijedeći se nebi mogao konektirati. Da je loš procesor u njemu imali bi svi korisnici usporenje neovisno o zakupljenoj brzini , a ovdje se radi (ako si pročitao prije komentara) samo o usporenju na jednom PC.
Meni se slično događalo s ruterom od H1. Dok su spojena 3 4 uređaja sve radilo super. Kad ih je više uvijek problemi, različiti. Ili se nemreš spojiti ili te diskonekta ili uspori sve ili uspori samo neke. Kad bih npr otvorio torrentima 500 konekcija smeće bi se počelo restartati. Nema pravila. Srećom imam klasični ruter pa sam ovaj koristio samo kao konekciju a rutanje je išlo preko drugog uređaja dok nisam otkazao H1 i uzeo TCom.
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 12:00   #42
Quote:
registracija2 kaže: Pogledaj post
kada sam kupovao racunalo nekih 150 kn me kostala wifi kartica sa vanjskom antenicom ali izgleda djabe jer je se ona nalazi iza dole na dnu, medju kablovima i blizu usbova od wireless tipkovnice i misa, tako da tu vec ima 3 4 stvari koje lagano ometaju signal. plus ovo sve sto imam po sobi i eto


prebacio sam ruter u svoju sobu, pokopco racunalo sa zicom i sad sve napokon radi normalno.


sto se rutera tice, onaj inbox sto optima dijeli mi ne izgleda previse kvalitetno
Uzmi kabel za wifi, na jedan kraj našarafi antenu a drugi kraj u karticu. Dovoljno ti je pol metra ili metar. A možeš i na ruteru ako nije interna antena.
BolajiBadejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 00:46   #43
Quote:
BolajiBadejo kaže: Pogledaj post
Uzmi kabel za wifi, na jedan kraj našarafi antenu a drugi kraj u karticu. Dovoljno ti je pol metra ili metar. A možeš i na ruteru ako nije interna antena.
za ubuduce cu znat. sad sam si zice provuko tako da je okej
registracija2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.