Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2017., 12:10   #1
Pomoc oko pronalaska starih fajlova na novom Windowsu

Pozdrav ljudi,
Moj komp ima 2 particije. Na jednoj stoji "pokvarena" windows sedmica a na drugoj je nova i org desetka. Posto sam jucer instalirao desetku (nisam formatirao ili dirao stare fajlove) zanima me gdje su mi stvari sa sedmice. Konkretno ono sta mi je bilo na deskoptu ili ako postoji ikakva mogucnost da mi se vrate "kolacici" na mozzilu i chrome koji sam koristio na sedmici.
Puno vaznih stvari mi je ostalo pa vas molim za pomoc.
Zivjeli i svako dobro povodom blagdana.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 16:41   #2
kopiraj sve datoteke i mape iz ovog direktorija u novi od firefoxa (preko novih datoteka).
c:\Users\"User"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pr ofiles\xxxxxxxx.defoult

Sve što imaš na desktopu od win7 je ovdje ... pa si kopiraj (osim shortcut-a).
c:\Users\"User"\Desktop\

Crome ne koristim ali znam da oni koji su registrirani i rade "sync" imaju to kod njih ...samo se trebaju prijaviti.

ps: ovo "User" je kod tebe tvoje korisničko ime... a da vidiš skrivene mape moraš u file menager dozvoliti (view) skrivenih (hiden/system) podataka.
G/Duki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 20:50   #3
Quote:
G/Duki kaže: Pogledaj post
kopiraj sve datoteke i mape iz ovog direktorija u novi od firefoxa (preko novih datoteka).
c:\Users\"User"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pr ofiles\xxxxxxxx.defoult

Sve što imaš na desktopu od win7 je ovdje ... pa si kopiraj (osim shortcut-a).
c:\Users\"User"\Desktop\

Crome ne koristim ali znam da oni koji su registrirani i rade "sync" imaju to kod njih ...samo se trebaju prijaviti.

ps: ovo "User" je kod tebe tvoje korisničko ime... a da vidiš skrivene mape moraš u file menager dozvoliti (view) skrivenih (hiden/system) podataka.
ljubim te:klap::klap:
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.