Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 10:39   #1
Trebam li nešto reći nešto rođaku koji ima afera na poslu?

Radim u jednoj firmi zajedno s rođakom s kojim sam dobra, praktički mi je kao brat i njegova žena je jedna od mojih boljih prijateljica...imaju dvoje male djece od 5 i 2 god.....rođaku više-manje mogu otvoreno reći sve jer smo dosta bliski...u zadnje vrime došla je u firmu jedna ženska osoba pomalo otvorenog ponašanja (ne obraća se ženama komunicira samo sa muškarcima, probija se svim sredstvima, itd...) ...

...mene to ne smeta jer smo oduvijek imali svakavih karaktera i čak mi je cura simpatična, međutim ta osoba (nazovimo se Ivana) se baš uhvatila mog rođaka (i on nje da budem načistu) neprestano ulazu u našu sobu (radi nas 5 u jednoj prostoriji) i samo njemu se obraća da kad će ići na kavu, treba izać i zapalit mig, mig (samo njemu upućeno),po hodniku ga hvata za ruku, smijurenja razna itd ....

.........naravno svi su to skužili i komentiraju mu u firmi, a i vidjeli su ih par puta dežurne tračalice da sami sjede u kafiću nasuprot posla (u pauzi).....kasnije sam saznala da je to (valjda) jer će zajednički radit neki projekt što znači još više provođenja vremena zajedno...tu Ivanu ja osobno ne poznajem možda je skroz nevino i naivno samo znam da se o rođaku raspreda na široko po firmi da ima nešto s njom, a on ne vidim da ima namjeru da šta korigira ili trač do njega nije još došao ili ga nije briga...(s druge strane velika je mogućnost da mu "trač" dođe do žene preko jedne osobe koja je s nama u sobi)....

Da li bi vi šta reagirali oko ovoga rođaku koji vam je kao brat ili bi gledali svoja posla?
Samo da napomenem vidim velike simpatije od strane rođaka prema toj osobi, sve mu to laska i zabavlja ga (a možda ima i nešto više ne znam...)...živnuo je od osobe kojoj je sve bilo napor djeca, mala plaća, žena ne radi...puno je veseliji i opušteniji na poslu, al eto po koju cijenu?....hvala!
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:51   #2
Mogla bi mu natuknuti da bi bilo dobro da jebe malo diskretnije, da.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 10:54   #3
Rođak ti se ponaša kako bi se ponašala i večina muškaraca tak da ti je badava govorit nešto.Dok zajebe svi če bit krivi osim njega.
Klasika.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:22   #4
Počni ga zajebavat za tu žensku, tipa: "Kaj, opet kavica s najdražom kolegicom? " i slično pa promatraj reakciju.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:27   #5
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Počni ga zajebavat za tu žensku, tipa: "Kaj, opet kavica s najdražom kolegicom? " i slično pa promatraj reakciju.
Jednom sam ga tako digla na neku foru ta ženska me pogledala čudnim pogledom (čudim se ko pure dreku o čemu pričate kolegice), a rođak se samo nasmijao i opet otišao s njom na tu kavu...nemam pojma šta mu je u glavi i jel taj čovjek kuži da ga svi promatraju (i da je on otac dvoje male djece)...
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 11:30   #6
Onda možda i je samo kava i nemaš brige. Ljudima obično bude neugodno kad su uhvaćeni na djelu.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:00   #7
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Onda možda i je samo kava i nemaš brige. Ljudima obično bude neugodno kad su uhvaćeni na djelu.
Stvarno ne znam...ako se nastavi ovako javno i očito sramotit (bez obzira ima li to neku pozadinu) reć ću mu nek bude malo suptilniji jer je stvarno pretjerao....
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:05   #8
reci mu da je neprimjeren i da ima oitelj.
onak prijateljski.
za to prijatelji i trebaju sluziti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:20   #9
Znaš kad će neki muškarac odustati od žene za koju je bar malo zainteresiran jer mu je neka rodica nešto natuknula? Nikad. Ti mu reci što misliš, a on će te ili iskulirati ili reći da gledaš svoja posla.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:25   #10
Pa već kad ti je kao brat, ne bih vidjela nikakav problem u tome da ga pitam - koji se vrag događa ?!
Muškima ionako malo treba da se upuste u nešto s drugom, a još pored nje takve kokete + s obzirom na monotoniju u životu, i očito nezadovoljstvo, ništa čudno da je pao k'o kruška.
Jadna žena, budeš ju trebala puno tješiti.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:26   #11
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa već kad ti je kao brat, ne bih vidjela nikakav problem u tome da ga pitam - koji se vrag događa ?!
Muškima ionako malo treba da se upuste u nešto s drugom, a još pored nje takve kokete + s obzirom na monotoniju u životu, i očito nezadovoljstvo, ništa čudno da je pao k'o kruška.
Jadna žena, budeš ju trebala puno tješiti.
generalizirate.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:29   #12
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
generalizirate.
Jelda?

Dvije zaredom
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:31   #13
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
generalizirate.
Možda. Ali samo ako ona to (ne)želi. Ako se ne odmakne, pasti će, vrlo, vrlo, vjerojatno. Mnogo puta viđeno.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:34   #14
Nisam skužila da li on stvarno ima aferu s tom ženskom ili su to samo tračevi?
U svakom slučaju bi ga trebalo upozorit da se skoncentrira,jer postoji i ta druga osoba koja bi mogla reći ženi.
Možda mu je i svejedno kad tak otvoreno flerta.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:35   #15
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Znaš kad će neki muškarac odustati od žene za koju je bar malo zainteresiran jer mu je neka rodica nešto natuknula? Nikad. Ti mu reci što misliš, a on će te ili iskulirati ili reći da gledaš svoja posla.
Ako mu je rodica dobronamjerno natuknula, vjerojatno će shvatiti da cijela firma bruji o tome i da svi vide ono što on ne vidi ili ne želi vidjeti, pa će stati na loptu.

Ako je po prirodi švaler, odjebat će je neka gleda svog posla i dalje nastavit po svom, a ako je uhvaćen u kolegičinu mrežu flerta, dobronamjeran savjet mu možda pomogne da se iz nje iskobelja...naravno pod uvjetom da to stvarno želi.

Ljudi se zajebavaju u takvim situacijama jer ne poznaju sebe dovoljno i ne žele si priznati da ne postoje apsolutne, svemirske, neprikosnovene i nepokolebljive ljubavi. I onda ulaze u flertove i ispipavaju dokle mogu ići...dok ne zaglibe i onda je prekasno.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:36   #16
A da preskočiš njih dvoje i odmah kažeš njegovoj ženi?
__________________
...eye for an eye makes the whole world blind...
sfingaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:39   #17
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Nisam skužila da li on stvarno ima aferu s tom ženskom ili su to samo tračevi?
U svakom slučaju bi ga trebalo upozorit da se skoncentrira,jer postoji i ta druga osoba koja bi mogla reći ženi.
Možda mu je i svejedno kad tak otvoreno flerta.
Ko to zna...šta se može primjetiti i jako očito je: stalno izlaženja "na kave" (po 4-5 puta za vrijeme radnog vremena nekad u susjedni kafić, nekad u susjednu slobodnu kancelariju il kuhinju)...smijurenje i zadirkivanje preko hodnika, dodirivanja i sl...ulaženje Ivane u našu kancelariju bez "Dobar dan!" ikome od starijih kolega samo drito na njega da ga izvuče van (opet na kavu il cigaretu) ili da priča ispred svih s njim u hehehohhihi fazonu....biće se ženska zabavlja, a ovaj nasjeo......inače rođak je razne kave odbio u raznim kombinacijama s muškim i ženskim kolegama, čak i sa mnom (nema se para) da sad doslovno izlazi s ovom 4 puta dnevno..mislim kuži se iz aviona da se zatelebao i da mu fali pažnje....za curu bi rekla da je to igra (koliko mogu procjenit) čak i neke stvari o njoj m se čine dosta čudne koje sam snimila (psihička nestabilnost)...al nije to važno sad...
MARYPOPINS is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:44   #18
Nemreš ti tu zapravo niš...Jedino upozorit kak to izgleda sa strane i kaj se priča po firmi.
I da ne buš ti možda rekla ženi,ali će to doć do nje kad tad.
A on nek razmisli jel vrijedno tog ili nije.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:46   #19
Taj je gotov...
Reci mu da je "očit", čisto zbog toga jer ti je rođak. Nije prekasno dok ne umoči...a ni tada, al pod uvjetom da se ne sazna.

A s obzirom a jede tamo gdje sere, čak i da ne umoči, ispast će ko da je umočio dok neko malo "napuhne priču"
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:17   #20
Quote:
MARYPOPINS kaže: Pogledaj post
Ko to zna...šta se može primjetiti i jako očito je: stalno izlaženja "na kave" (po 4-5 puta za vrijeme radnog vremena nekad u susjedni kafić, nekad u susjednu slobodnu kancelariju il kuhinju)...smijurenje i zadirkivanje preko hodnika, dodirivanja i sl...ulaženje Ivane u našu kancelariju bez "Dobar dan!" ikome od starijih kolega samo drito na njega da ga izvuče van (opet na kavu il cigaretu) ili da priča ispred svih s njim u hehehohhihi fazonu....biće se ženska zabavlja, a ovaj nasjeo......inače rođak je razne kave odbio u raznim kombinacijama s muškim i ženskim kolegama, čak i sa mnom (nema se para) da sad doslovno izlazi s ovom 4 puta dnevno..mislim kuži se iz aviona da se zatelebao i da mu fali pažnje....za curu bi rekla da je to igra (koliko mogu procjenit) čak i neke stvari o njoj m se čine dosta čudne koje sam snimila (psihička nestabilnost)...al nije to važno sad...
uf
stvarno trebas popricati s njim.

reci ce da su samo frendovi i on to mozda zaista misli, ali to su racionalizacije.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.