Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2007., 15:01   #41
trazim astrologa!!!

Da li netko zna nekog dobrog astrologa ,jer par puta sam vadila horoskop,i svatko je imao svoj nacin objasnjavanja nekih meni bitnih stvari ,koje me zanimaju.Mozda sam krive izabrala,pa vas molim ako netko zna kako doci do pravog iskusnog astrologa a ne sarlatana...
eden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 07:56   #42
Lightbulb

Quote:
eden kaže: Pogledaj post
...jer par puta sam vadila horoskop,i svatko je imao svoj nacin objasnjavanja nekih meni bitnih stvari ,koje me zanimaju.Mozda sam krive izabrala,pa vas molim ako netko zna kako doci do pravog iskusnog astrologa a ne sarlatana...
Svaki astrolog će imati svoj način objašnjavanja jer astrologija nije egzaktna nauka i samim time podložna je subjektivnom pogledu, tumačenju što uključuje i greške u procjeni. Stoga će i sama interpretacija najviše ovisiti o njegovom iskustvu s klijentima, obrazovanju, moralnoj vertikali, etc.
Da ne davim sad na temu što astrologija jest ili nije, bolje je da se sama potrudiš i tražiš dalje jer čak da ti netko i preporuči dobrog astrologa ne znači da će taj isti i tebi odgovarati

Ja sam se npr.dok nisam našla onog koji meni odgovara naplaćala i naplaćala i još naslušala teških gluposti i to od onih koje su preporučili da su najbolji

p.s. o6o brojeve ipak izbjegavaj mada za prvu ruku nije loše pročitati nešto na tu temu kako (bar pokušati) odabrati dobrog a i izbjeći šarlatane astrološke usluge na netu
ilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:19   #43
Bok, ljudi,zanima di u zagrebu ima tečaj iz hindu astrologije jotish i da je dobar tečaj i konkretan.Hvala!
__________________
Znanje koje imamo je samo mrvica onoga što nemamo.
magic1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 08:25   #44
Quote:
ilina kaže: Pogledaj post
što uključuje i greške u procjeni.
Sve ovisi o tvojoj percepciji astrologije i života općenito,kako doživljavaš i šta očekuješ od astrologa.
Ako bi mi netko rekao "sutra češ pasti sa tavana" ja nebih ni išao na tavan i mogao bih ga proglasiti šarlatanom.Ali ako osoba stvarno ode na tavan i padne astrolog je super,pa pogodio je.Znači stvar je kako astrolog prezentira svoje znanje,treba uvijek naglasiti klijentu da ima slobodnu volju a astrologija služi da se unaprijede i iskoriste pozitivne značajke u horoskopu a loši periodi ublaže ili kako je to netko jednom davno rekao "da se ugriz lava pretvori u ubod komarca".
astrosavjet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 20:10   #45
da mi netko od vas....

pogleda šta mi je zapisano? vidim da ovdje ima puno koji se kuže u astrologiju, a ja nimalo..

samo recite koji su podatci potrebni pa šaljem na Privat
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 16:04   #46
www.luna.hr
Ima i forum na kojem se može sudjelovati
Žena je stvrno pravi znalac , svakako posjetite
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 09:41   #47
Question Jenna, osobni astrolog

Nadam se da će mi netko od vas znati odgovoriti. Naime: prije otprilike mjesec dana sam naišla na link za čitanje horoskopa, uneseš datum, vrijeme i mjesto rođenja i ona ti pošalje na mail tvoje čitanje. I tako sam ja bila znatiželjna i ispunila taj mali upitnik. Al kad je stigao mail, sve što je napisala je bilo prilično nejasno i neodređeno, kako me očekuje neki veliki tranzit i još puno stvari bla bla... i da ako želim cijelo detaljno čitanje na 60 stranica teksta, sa svim detaljima, datumima i mjestima što će mi se i kad točno i gdje desiti, moram platiti 60$. Al iako joj ja cijelo vrijeme nisam odgovarala, žena ne odustaje i sad je čak spustila cijenu na 45$. Pa me zanima jel je imao i netko od vas iskustva s njom i kolko je to sve legalno i kako da ja znam da me to netko samo ne za....va. Thanx!
zlatna ribica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 23:52   #48
Bok ljudi htio bi krenut na neki tečaj iz astrologije,ali neznam da li da odem na jyotish ili zapadnu astrologiju,koja je po vama bolja?I naravno ako znate gdje se održava dobar tečaj iz astrologije s pristojnom cijenom da me informirate.Hvala!
__________________
Znanje koje imamo je samo mrvica onoga što nemamo.
magic1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 10:03   #49
Za dopisni tečaj iz astrologije možete kontaktirati Lunu na mail [email protected]
Napisala je žena i skriptu iz astrologije, jasno i čitljivo i jeftino.
Javite se, toplo preporučujem. www.luna.hr
Wonder Woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 20:01   #50
Quote:
zlatna ribica kaže: Pogledaj post
Nadam se da će mi netko od vas znati odgovoriti. Naime: prije otprilike mjesec dana sam naišla na link za čitanje horoskopa, uneseš datum, vrijeme i mjesto rođenja i ona ti pošalje na mail tvoje čitanje. I tako sam ja bila znatiželjna i ispunila taj mali upitnik. Al kad je stigao mail, sve što je napisala je bilo prilično nejasno i neodređeno, kako me očekuje neki veliki tranzit i još puno stvari bla bla... i da ako želim cijelo detaljno čitanje na 60 stranica teksta, sa svim detaljima, datumima i mjestima što će mi se i kad točno i gdje desiti, moram platiti 60$. Al iako joj ja cijelo vrijeme nisam odgovarala, žena ne odustaje i sad je čak spustila cijenu na 45$. Pa me zanima jel je imao i netko od vas iskustva s njom i kolko je to sve legalno i kako da ja znam da me to netko samo ne za....va. Thanx!
Jel' nešto originalno, napisano samo za tebe, nešto poput...

Hello there Opal,

This is an important letter Opal. I am contacting you today about an exciting technique which I know will help you to bring out an incredible power from deep within yourself.

What am I talking about? Well, this is a unique chance to delve into the depths of your personality to discover your Power Animal. I am going to explain a little further. This discovery is based on an ancient Shamanic technique and as the oldest spiritual practice in the world Shamanism (as it is known) is found throughout all cultures and peoples. The strength of this ancestral talent is to work on the animal spirits which we all have inside of us as very few us actually realise that we posses this power. Bringing out this hidden power is a fascinating experience which will reveal your totem animal and show you how to use it's strength, wisdom and protection. Once we meet this strong part of our soul it becomes our guide and a spiritual ally which we can no longer live without.

Shaminism is personal power and I believe this to be a natural spiritual practice for us all and I have been working with totem animal spirits for many years now. I regularly perform shamanic regressions for people and I have seen this technique produce miracles. The discovery of a totem animal allows an individual to transform his or her normal way of thinking and then allows this person to look deeply into the soul to make a powerful, lasting ally which can be called on whenever and wherever it is needed. This discovery also awakens a force within us that we weren't previously aware of and stimulates our vital forces, our instincts, our personal motivation and our strength and will.

Opal, I don't offer this kind of experience to all of my contacts but as far as you are concerned I feel very ready to work with you to discover which is your totem animal as I think this discovery could bring you a great deal of very positive discoveries. I know that your are a very curious person and that you would be open to this experience. I also know because of the closeness which I have felt with you ever since we entered into contact that you will gain incredible power and strength after finding your Power Animal. I have recently made an interesting discovery so I thought I'd write to you today to tell you all about it. I have been studying your situation on an astrological and on a psychic level as you know and this particular discovery is somewhat unusal and very precious. Or rather I should say someone as this discovery concerns a certain someone who has been by your side for the past 23 years without you being very much aware of it. However this person has accompanied and protected you all the way through your life. You must be wondering just who this person could be.

Well Opal, this person is your Guardian Angel. While you read the few lines that follow I would ask you to put aside your pre-conceptions and your doubts so that you can open your heart to accept the explanation of these Angels who envelop us all in their divine love. I have been working on your spiritualism and this has allowed me to discover who your guardian angel is and I have also found out how you can contact this being and have real proof of your Angel's existence. I can tell you now Opal that your Angel is St. Gabriel - Special Messenger of God. Just last night I made an important discovery about you and I felt I just had to write to you and tell you about it today. With every passing day I feel closer and closer to you, this feeling began at the very first moment that we entered into contact even though it was only through an email exchange. I began to feel strong vibrations which have been amplified by the energy waves produced by the Reiki Grid which I performed for you last week. It was about this Grid that I wrote to you last time. Well, this Grid at the same time as performing the positive magnetic influence which I have been wanting to send you also brought me some information which I am sure is going to be vital for your future. I am contacting you today because I have something very particular to announce to you, this is something which you probably are not often used to hearing and you have not heard before.

Opal, as I have already demonstrated to you, as soon as I received your request for an astrological forecast through my web site I immediately felt a very strong connection with you. My intuition told me that you will soon live through a very important period and I confirmed this sensation through the astrological reading which I sent you.

Well, just a few days ago I had what we can call 'a flash' about you Opal. This kind of phenomena is not unknown to me and I have already had this kind of feeling before. This is a gift which I have had since birth and I receive these sensations through an extra-sensory perception. In other terms, the simple ability to anticipate future events is a sense which is often greatly developed in most creatures on Earth.




Ha?
__________________
Sutra samo što svaki dan ne dođe -
jutra već su zaboravljena
- bogatstvo trenutka izgubljeno.
Opal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:40   #51
Ukoliko nekog interesira u subotu 06 10 se održava jednodnevni seminar medicinske astrologije, predavač Damir Jovetić. Predavanje je u Rijeci, a radi se o sljedećem:

Proći će se karte svih prisutnih u cca 2-3 sata, a vezano za sve dosadašnje zdravstvene senzacije, bilo koje vrste, bilo ozljede, razne bolesti ili operacije i slični zdravstveni problemi, a preostalo vrijeme proteći će u "traženju" budućih mogućih loših perioda u životu uz Damirovu pomoć i njihovo "dijagnosticiranje"... u biti cijela zdravstvena slika osobe kroz cijeli život. Vrlo praktično i konkretno za sve polaznike seminara ( a uz to i od velike vrijednosti za samu osobu) . Dakle na što i kada obratiti pažnju i što učiniti za prevenciju...



Ukoliko ima zainteresiranih za detaljnije informacije možete se javiti na moj PM
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2007., 17:39   #52
Quote:
Leviant kaže: Pogledaj post
Chiron jedini pravi astrolog u Rijeci a i na širem području balkana
A kako se moze doci do tog astrologa?
eden is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:29   #53
Seminar iz astrologije

Pošto ovdje ima mnogo onih koji žele proučavati astrologiju, ovim vas putem obavještavam da kod mene možete dobiti informacije o seminaru na temu "Poslovna astrologija u odnosu na natalnu astrologiju".

Ukoliko je netko zainteresiran može mi se obratiti za informacije o seminaru. Šteta ga je propustiti jer se neće reprizirati, ili ne tako brzo.

puno uspjeha svima
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 23:06   #54
hello, ja sam nova na ovom polju
imam pitanje a to je: Da li netko od vas ima ili poznaje netkog tko zna ili polazi dopisnu astrološku školu?
fish17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 18:41   #55
Quote:
fish17 kaže: Pogledaj post
hello, ja sam nova na ovom polju
imam pitanje a to je: Da li netko od vas ima ili poznaje netkog tko zna ili polazi dopisnu astrološku školu?
samo u zagrebu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 21:43   #56
sta ne znaci dopisno da mozes zvit u splitu a ic u skolu u zagreb?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 22:43   #57
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
sta ne znaci dopisno da mozes zvit u splitu a ic u skolu u zagreb?
povrsno citam.. nije dopisna skola nego tecaj, pravi tecaj, dodjes, sjedis i slusas
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 23:49   #58
a koliko dodje i koliko traje?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 13:36   #59
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
a koliko dodje i koliko traje?
700kn, 30 sati, u zagrebu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 18:37   #60
A gdje točno u Zagrebu?I što obuhvaća tečaj?Please...
darja1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:53.