Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 23:05   #41
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
zato ujutro nisam uzimo kofein niti ista mlijecno niti sa C vitaminom to bi tek oko 11 doslo na jelovnik
posto je to bacanje kreatina u organizam (citaj smece) a nije bas jeftin jer se pretvori u kreatinin i ispisa bez ikakvog ucinka
nego se lijepo pojede par banana sa medom da nisi na taste a i to ga boosta a uz sebe se ima voda naravno + sto pol litre vode uzmes uz onaj kreatin koji se pjeni koji te drzi krace ali ne ostaje u tijelu 3-4 tj kao onaj za HC bildere koji ti navlaci vodu u misice i zato izgledas ko nabildana buhtlica
a i za bubrege nije bas najzdraviji

ovaj moj ti je onako light verzija



btw diki samo trea pitat cika gugla kae spirulina

http://www.biovega.hr/Default.aspx?tabid=65

Ništa dosad nije potvrdilo da je kreatin opasan po zdravlje ako je čovjek zdrav,što se tiće pjenušavog kreatina taj body builderi izbjegavaju.Znaš li ti šta je kreatin?
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:05   #42
Quote:
Bajumbadum_00 kaže: Pogledaj post
I ja bi volio znati ima li nešto takvo. Ako saznaš javi.
Možda da probaš s glazbom....
To meni često pomaže....
Evo baš sad Stefanovski -Treta Majka
Vidiš meni je muzika (svojevremeno kad se učilo ) full skidala koncentraciju.
No pomagalo je hrpa kave,poneko lupanje u glavu,i litre cedevite,
u beskraju neprospavanih noći.
No ,s druge strane, tad nije ni bilo stimulansa kao sad ,možda bih ,danas,pao u iskušenje..
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:23   #43
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Ništa dosad nije potvrdilo da je kreatin opasan po zdravlje ako je čovjek zdrav,što se tiće pjenušavog kreatina taj body builderi izbjegavaju.Znaš li ti šta je kreatin?
da znam polozio sam biokemiju btw
oces cijeli metabolicki proces
normalno da ga nase tijelo proizvodi ali znas li u kojoj kolicini i kada !

ja nisam body builder i ne zanima me punjenje kreatinom niti neka nabrijana misicna masa (zato i koristim pjenusavi a napisao sam i zasto )a dragi moj bas zato sto
i nije bas zdrav ti moras radit pauze (naravno i zbog pretjerane hidratizacije misica i zbog opasnosti da tijelo prestane proizvoditi vlastiti kreatin i zbog tolerancije na ovaj koji uzimas )
ako nisi znao nase tijelo proizvodi razne stimulanse pa se ne preporuca rokanje njima ..neki su i ilegalni znas

ja znam sta pricam a dal ti znas sta vise o kreatinu osim s onog papirica kojeg si dobio kad si ga kupio !

danas se sve neki pametnjakovici ljepe na mene
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:37   #44
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Ništa dosad nije potvrdilo da je kreatin opasan po zdravlje ako je čovjek zdrav,što se tiće pjenušavog kreatina taj body builderi izbjegavaju.Znaš li ti šta je kreatin?
Nije se potvrdilo ni da nije, naime nema ni jedan znanstveni rad napravljen na temelju dugotrajnih učinaka uzimanja povišenih doza kreatina.
Ako ga nađeš javi...
Ali neki relevantni, a ne iz nekog fitnes casopisa i sl.
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:42   #45
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
da znam polozio sam biokemiju btw
oces cijeli metabolicki proces
normalno da ga nase tijelo proizvodi ali znas li u kojoj kolicini i kada !

ja nisam body builder i ne zanima me punjenje kreatinom niti neka nabrijana misicna masa (zato i koristim pjenusavi a napisao sam i zasto )a dragi moj bas zato sto
i nije bas zdrav ti moras radit pauze (naravno i zbog pretjerane hidratizacije misica i zbog opasnosti da tijelo prestane proizvoditi vlastiti kreatin i zbog tolerancije na ovaj koji uzimas )
ako nisi znao nase tijelo proizvodi razne stimulanse pa se ne preporuca rokanje njima ..neki su i ilegalni znas

ja znam sta pricam a dal ti znas sta vise o kreatinu osim s onog papirica kojeg si dobio kad si ga kupio !


Svaka ćast na položenoj biokemeiji znam da je teška
danas se sve neki pametnjakovici ljepe na mene

Svaka ćast na položenoj biokemeiji znam da je teška ali ako se uzima pravilno rizici su minimalni a i lijekovi su u velikoj kolićini opasni no sve je dosad pokazalo da je kratkotrajno uzimanje kreatina sigurno bolje to nego svakojaki steroidi
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:50   #46
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Svaka ćast na položenoj biokemeiji znam da je teška ali ako se uzima pravilno rizici su minimalni a i lijekovi su u velikoj kolićini opasni no sve je dosad pokazalo da je kratkotrajno uzimanje kreatina sigurno bolje to nego svakojaki steroidi
pa normalno da je bolje nego stereoidi s tim se ne igrat !


btw stvarno zasto je ovaj topic jos tu na ovom SF
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:55   #47
bez brige - intravenozno 5cc hydrogenium peroxydatum solutum concentratum i sve je OKAY
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:04   #48
ne ne cuo sam da imas kupiti i tekuci testosteron u jednom nasem fi(t)ness
ducancicu
lijepo 2 dcl toga za dobro jutro i da vidis... za 20 god si ko carla del ponte
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:15   #49
čuj, teško. za onakvo nešto su potrebne teške operacije, genetska terapija. ne znam.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:17   #50
Poćneš prićati o kreatinu i svi se odmah bace na steroide tipićne predrasude
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:44   #51
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Poćneš prićati o kreatinu i svi se odmah bace na steroide tipićne predrasude
A ti bi se htio malo nabildati pa trazis cudotvornu legalnu kemikaliju....

E pa ja cu ti odma reci od dodatak prehrani jedino trebas vitamine i minerale.
Hrana, puno i cesto.... Nikakvi specijalni jelovnik. Domaca hrana je,ne bi vjerovao, ali odlicno izbalansirana. npr.Tanjur graha, kotlet i krumpir, zelena salata ....
A to što te raznorazni proizvodjaci dodataka prehrani zele uvjeriti u suprotno.....razmisli malo zasto. A takodjer i razlicite "nutricionisticke" knjige.
E da mlijeko ti je najidealnije sastvljena namirnica. Ima jedan topic o mlijeku na forumu koji bi bilo najbolje da se obise.

A sad da idem pricati o metodama treninga nije tu mjesto niti imam vremena
Evo ti dvije dobre stranice za pocetak

http://www.rosstraining.com/articles.html
http://www.crossfit.com
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:49   #52
Ovo ima veze sa body buildingom koliko i zemlja sa nebom
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:15   #53
Prika moj...ako hoces izgledati kao Ronie Coleman onda nema.Za to ti nacin treniranja nije toliko ni bitan. Bitno ti je samo da se nesto dize i da se krkas razlicitim kombinacijama anabolika i jedes 18 sati dnevno.

A ako bi htio izgledati normalno atletski, a uz to poboljsati svoje atletske sposobnosti onda bi proucio sajtove malo bolje. U 5 minuta sto si mogao? Pogledati 3 slikice....

Ma sto se ja tebi uopce trudim i objasnjavati....
Kupi ti lipo 500 g kreatina, stani pred ogledalo i radi biceps pregib unedogled... Uzivaj
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:35   #54
Quote:
Bajumbadum_00 kaže: Pogledaj post
Prika moj...ako hoces izgledati kao Ronie Coleman onda nema.Za to ti nacin treniranja nije toliko ni bitan. Bitno ti je samo da se nesto dize i da se krkas razlicitim kombinacijama anabolika i jedes 18 sati dnevno.

A ako bi htio izgledati normalno atletski, a uz to poboljsati svoje atletske sposobnosti onda bi proucio sajtove malo bolje. U 5 minuta sto si mogao? Pogledati 3 slikice....

Ma sto se ja tebi uopce trudim i objasnjavati....
Kupi ti lipo 500 g kreatina, stani pred ogledalo i radi biceps pregib unedogled... Uzivaj

Zaboga o ćemu ti govoriš,kao prvo bodybuilding u prijevodu znaći gradnja tijela a zato nije dovoljno samo dizati potezati utege.Bodybuilding se sastoji od vježbi za masu to jest vježbi snage i izolacionih vježbi,vježbi oblikovanju a da ne govorim još o prehrani.Biti bodybuilder znaći donekle biti i nutricionist i nešto znati također i biti čvrst u glavi i imati snažnu volju.Ovo tvoje mišljenje zasniva se na stereotipima
niko2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 03:00   #55
Gle ne moras ti meni objasnjavati...da pricamo uzivo bilo bi ti jasno i zasto.
Bajumbadum_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 16:10   #56
Za razvijanje kapaciteta mozga - jel' netko koristio one anemona cd-ove. Potiče moždane valove raznih hz... od alfa do delta. A u theta stanju se može i programirati, pa ako duže ostaješ u theta valovima, brže se usvaja gradivo (za stodoše) i razne vještine, treba manje vremena za naučiti nešto novo.

Jesi na to mislio?? Ovi se raspisali o fitnesu tijela...

Ili one razne mind-machine... ima i toga. Može se koristiti i kod autohipnoze...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 20:34   #57
ja sam prvenstveno mislio na neke tabletice na prirodnoj bazi koje bi mi malo poboljšale koncentraciju i razbistrile um,a da nisu preskupe i da ih se lako nabavi

a gdje se mogu nabaviti ti cd-i????
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:22   #58
ja pijem "gingko memorija" od enciana, kaze - za vecu koncentraciju i podrzava bolje pamcenje. takodjer potice prokrvljenost mozga ruku i nogu (cirkulacija)...jos samo da sjednem za knjigu pa bu mozda i nest iz mene
__________________
jedino luda kralju moze reci da je u k***u
*starpawn* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:23   #59
e da, a za fitnes mozga - meni najdrazi sudoku
__________________
jedino luda kralju moze reci da je u k***u
*starpawn* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 22:59   #60
Quote:
*starpawn* kaže: Pogledaj post
e da, a za fitnes mozga - meni najdrazi sudoku
:klap:

@ignoramus, jel ti hoćeš bolju koncentraciju zbog učenja ili općenito želiš bolju koncentraciju?
pa probaj taj ginko. svi ga hvale, pa...valjda je dobar. zeleni čaj ti je također o.k.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:17.