Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2005., 22:56   #41
pa ja sam napisala da izgleda puno ljepse nego prije i jest,ima odlicnu frizuru,figra je ok i opcenito kao osoba izgleda mi simpaticno,dakle opci dojam-zgodna

jebiga ja nisam kao vecina zena da ulazim u detalje em velika glava,em velik nos ...mislim,pa ko je savrsen?

kuzim da ce se vecini zena svidati njena "bucka" faza,to ih na neki nacin tjesi da nisu jedine bucke,ali ako sama Barbara kaze da se ovako bolje osjeca onda sta se tu ima raspravljat...ali stvarno sad je ljepsa (moje skromno misljenje )
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 23:02   #42
Meni je isto BK bila nekako najzgodnija na pola puta od bucke do mršavice. Ali ona mi općenito i nije baš zgodna, smiješno mi je da je ona sad - kao - nekakav komad jer je smršavila. Ne znam baš kakva je voditeljica jer ju nikad nisam slušala na radiju a baš ju i ne gledam na TV. No, vidjela sam i ja ovu reklamu za Max Factor danas u Cosmu (bila sam kod frizera ) i BK baš i ne sliči sebi.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 23:07   #43
meni fakat ne treba da se tješim barbarinom bucka fazom,al tad mi je žena ful zanimljivo izgledala.ne onda kao bucka sa crvenom kratkom nego kao polu-bucka sa plavom do ramena.onako,kao američki tip djevojke iz susjedstva.plavokosa,zlatni osmijeh-golden girl.

sad mi izgleda ko vještica,ful mi je gadna u faci,al baš ono gadna i ima tu totalno spaljenu kosu s vječitim onim naziranjem crnog pri korjenu.ful mi loše žena izgleda.

mislim da se za nju fakat ne može reć da je nepoborivo zgodna.jer ona prelijepa SIGURNO nije.I zato -kolarica u reklami za mf ,još onako retuširana a la Vesna Pusić je po meni prodavanje muda pod bubrege,jer ona nije lijepa , a na toj slici ni ne liči na sebe.
cranberryCherry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2005., 23:22   #44
Quote:
nego kao polu-bucka sa plavom do ramena.
E na tu fazu sam i ja mislila

Tu je zbilja trebala stati jer je izgledala relativno vitko (+ zdravo lice) a opet ne pomalo suho ko sad.

Al svejedno je ona meni zgodna
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 03:11   #45
Smile

Quote:
Crow Jane kaže:
Moj isto - veli: Stoput je bila ljepsa ko bucka.

I meni je tak bila ljepša - sad se pretvorila u hodajući nos (indijansko ime joj je Nos Koji Hoda).
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 03:16   #46
Lightbulb

Quote:
meg kaže:
...samo pusi i to pun k...c.

Onda najvjerojatnije ne guta.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 03:20   #47
Exclamation

Quote:
Leona81 kaže:
...kad su kamere ugasene totalno je hladna i onak da me prostis nadrkana..a kad se upali lampica na kameri osmjeh od uha do uha, tak je draga i mila...i sad si svi mi tam mislimo, ok, mejbi joj je los dan, al brate mili mjesec dana je bila takva..totalka dvolicna..i tak da mi je Barbi skroz pala u ocima...

Nije jedina.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 15:03   #48
Ma ne znam zasto uopce raspravljate o njoj. Zena je totalno prosjecna, nikakva ljepotica, to mi je isto kad na tv-u hvale Jenifer Aniston ili Sarah Jessicu Parker, a obadvije bezveze, ni jedna od njih ljepotica. Pa sto je s zenama tipa Michelle Pfeifer, Angelina Jolie... to su lijepe zene o kojima se da rapravljati, a ne netko poput Barbare Kolar. To sto je pametna na stranu, ali ni sa sminkom ne izgleda lijepa, a tek bez sminke...
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 20:55   #49
ma svakako. javne osobe bi trebale biti samo extra ljepotice; o ovim buckama, nosatima i krivonogima samo trošimo vrijeme i još ih slikaju za kampanje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 22:51   #50
__________________
pozdrav svima dobre volje
mrgudi me ne zanimaju
keš is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 23:22   #51
i kak se ne bi žena izgladnivala kad postoji gomila ovakve ekipe koji ju analiziraju do u najsitnije detalje?
te žuta, te ovo te ono, te kaj joj nisu mogli retuširat borice oko očiju, ono - mora biti savršena, jebate!
(doduše, dam se kladit da te borice jesu retuširali da biste onda komentirali 'ste vidli barbaru kolar na reklami za max factor, kak su ju skroz retuširali, nema nijedne borice oko očiju' )


žena izgleda okej
nije prekrasna, nije ružna

reklama je okej, niš posebno

podržavam ideju da su uzeli domaće lice

težina/oblik nogu-glave-tijela/boja tena/frizura barbare kolar me ne zanima toliko
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 00:21   #52
Quote:
Lali Puna kaže:
i kak se ne bi žena izgladnivala kad postoji gomila ovakve ekipe koji ju analiziraju do u najsitnije detalje?
Ako bi ovo bio razloga njezinog skidanja kila, onda bi mogle malo i o njezinoj 'pameti', ne mislis ?

Quote:
te žuta, te ovo te ono, te kaj joj nisu mogli retuširat borice oko očiju, ono - mora biti savršena, jebate!
(doduše, dam se kladit da te borice jesu retuširali da biste onda komentirali 'ste vidli barbaru kolar na reklami za max factor, kak su ju skroz retuširali, nema nijedne borice oko očiju' )
Cuj, zena je 'javna' osoba ilitga pojavljuje se na teveu, koji ja placam, stoga vjerujem da imam potpunu slobodu kometiranja osoba koje se na istoj pojavljuju.

Quote:
žena izgleda okej
nije prekrasna, nije ružna
Tebi, ali to ne znaci da i drugi dijele tvoje misljenje.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 00:23   #53
Lali, da nisi onomad napisala da si mala i sisata, pomislila bih da si barbara
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 00:48   #54
Quote:
dora kaže:
Ako bi ovo bio razloga njezinog skidanja kila, onda bi mogle malo i o njezinoj 'pameti', ne mislis ?
znam i previše jako pametnih žena koje muku muče sa sampouzdanjem
tak da se s ovim ne slažem

mislim, ne tvrdim ja da Barbi nema samopuzdanja, samo hoću reć da je pamet i racio kod samopudzanja nebitna kategorija


i sad...recimo baš da ne pucaš od samopouzdanja, kužiš da ti se otvara prilika postat jako javna osoba i ....niš...odlučiš smršaviti...

enivej, ni meni se ne sviđa kako i koliko je barbara to učinila..štoviše, još mi se manje sviđa što je time priznala diktat mršavosti...

a,sad, on topic:jest, hladna je, bezobrazna i uuužasno puno puši...
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 00:53   #55
Quote:
Lali Puna kaže:
jest, hladna je, bezobrazna i uuužasno puno puši...
Pa sta? I ja sam, al ne pusim puno.


Misim, gledaj, to kakav je netko 'u dusi' me uopce ne zanima. Jebe se meni jel ona hladna ili bezobrazna ili dobra ko kruh il jel voli analno (sto doduse nije karakterna osobina, al ajde...).
Ovdje komentiramo njen izgled jer je u reklami, povodom toga je isto tvoj komentar (da zakaj to radimo i da kak neko nece mrsavit kad ga ljudi analiziraju milimetar po milimetar) i moj komentar potaknut tvojim.

Izgled je ono sto vidim na televiziji/reklamama/nadodaj za ostalo mi puca kurac, istini za volju puca mi klitoris i za to kak Barbara Kolar zgleda al jebiga tema je tu, pa sto sad.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2005., 01:05   #56
dora, ono nije išlo tebi već babama koje su negdje dvi stranice prije raspravljale o tome kako puno puši i kako je hladna i bahata

dakle, ne komentira se samo njezin izgled..

i to je bilo ironično, al nema veze....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2005., 19:31   #57
e, vidjela sam barbie prije par dana u gradu bez sminke. jebote, usrala sam se od straha. kak ona zgleda, katastrofa!!!
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 13:14   #58
Na fotografijama u novom storyu barbi izgleda totalno smiješno. Nekakav začuđeni pogled, poluovorena usta, nema šanse da skužiš da je to ona ako ne pročitaš
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2005., 05:04   #59
Lightbulb

Quote:
Lali Puna kaže:
dora, ono nije išlo tebi već babama koje su negdje dvi stranice prije raspravljale o tome kako puno puši i kako je hladna i bahata

dakle, ne komentira se samo njezin izgled..

i to je bilo ironično, al nema veze....


Mi nismo tak plitke i isprazne ko ti, mi gledamo i unutrašnju ljepotu.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2005., 00:29   #60
Quote:
billie kaže:
Na fotografijama u novom storyu barbi izgleda totalno smiješno. Nekakav začuđeni pogled, poluovorena usta, nema šanse da skužiš da je to ona ako ne pročitaš
ja sam primijetila samo bijele kvadrate na mjestu zjenica
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:27.