Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2007., 16:35   #1
Bipa

Danas (09.08.) se otvara u Zg u Ilici 22... Sto znate o prodavaonici? Ja sam dobila letak u kaslicu... I što sam procitala iz njega... Zakljucila sam da ce bit nes poput dm i kozma... Uglavnom isti brandovi (Nive b., pupa, mybelline, rimmel, loreal, max factor,) samo umjesto npr. she (iz dm) ce imati bipine proizvode - iQ cosmetics, look by bipa, bpretty i my girl...
monique_7 is offline  
Old 09.08.2007., 16:59   #2
Znas li do kad danas rade?
patientia is offline  
Old 09.08.2007., 17:52   #3
http://www.bipa.hr/bipa_HR/
patientia is offline  
Old 09.08.2007., 17:54   #4
Ajme, kako je grdi onaj Amor u pernatim hlacama
patientia is offline  
Old 09.08.2007., 18:11   #5
Mozes ga imati i na desktopu kao wallpaper
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Old 09.08.2007., 18:30   #6
Je je, evo odmah cu ga stavit

Bipa i Billa imaju istog vlasnika, slicno porijeklo imena...
http://de.wikipedia.org/wiki/Bipa
http://de.wikipedia.org/wiki/Billa
patientia is offline  
Old 09.08.2007., 19:07   #7
Joj,blago vama,ma bipa je zakon,dok sam zivela u Becu imala sam njihovu karticu,kada skupis odredjene bodove,onda mozes neke proizvode dobiti po jeftinijoj ceni,a za rodjendan redovno dobijem e-mail,a na sve to imaju i prelep donji ves.....ma super
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Old 09.08.2007., 23:21   #8
Izvještaj

Došla do Bipe (nalazi se desno od castela)... htjedoh si nes kupit iz letka... i poljubila sam vrata... Kao neće raditi cijeli tjedan zbog tehničkih problema... Ziher... Nisu sredili sve dozvole... Zato sam sad tužan... Idem gledat Monka...
monique_7 is offline  
Old 09.08.2007., 23:32   #9
koje sr... ne mogu vjerovati, a baš sam danas planirala ići, dobro da nisam, gadovi... nek neko javi kad će proraditi
girly-girl is offline  
Old 09.08.2007., 23:57   #10
Je, i meni je zastitar rekao da ce se mozda otvoriti sljedeci tjedan. Ne svidja mi se ona psihodelicna roza boja, valjda su unutra boje normalne.
patientia is offline  
Old 10.08.2007., 01:08   #11
Meni je BIPA zakon. Bila sam prije par godina tamo dok sam bila u Beču 2 tjedna. Stalno sam visila tamo.

Anyway, k'o dm iako, imaju fora neke svoje proizvode ali opet ti ga to sve dođe na isto.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 10.08.2007., 18:09   #12
Austrijski Amor bolje izgleda
http://www.bipa.at/html/44/sub1/44_34649_74012.htm
patientia is offline  
Old 10.08.2007., 19:20   #13
..bila u Becu i jos negdje u njoj, kupila sam super sjajilo marke LOOk, za cini mi se 1€, i jos neke stvarcice..sjenilo, olovke za oci...jako jeftino, a bilo mi je odlicno sve..al ta sjajila, jos pamtim..
Leona81 is offline  
Old 12.08.2007., 17:45   #14
Meni je Bipa tak-tak. Imaju par fora proizvoda, ali sve u svemu nisam baš oduševljena. Imam njihov set sjenila i jako mi iritiraju kapke..užasno počne peći da imam osjećaj da će mi otpasti
Ali imam i nekoliko ok proizvoda.srednja ocjena..neka trojčica.
p.s. ako se dobro sjećam i unutra je ona "psihodelična roza boja"
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Old 13.08.2007., 19:59   #15
Bila sam danas i nije mi niš posebno... Ima dost malo proizvoda, šamponi i gelovi za tuširanje im nemaju skoro nikakav miris, kozmetiku sam samo površno pregledala, imaju samo jednu radnicu za cijeli dućan i onda se na blagajni čeka pol dana... I da, nisam dobila nikakav poklon.
Ipak sam kupila olovku za oči, šampon za suhu i oštećenu kosu i masku za lice.

Čini se da nikako da se pojavi nekaj kaj će mi biti bar dostojna konkurencija dm-u...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 13.08.2007., 22:22   #16
ja sam bila neki dan. Kupila neke sitnice, ali nisam uzela ništa od one njihove " marke" iako sam vidjela zgodnih sjenila. Na poklon dobila malo ogledalo, sjajilo i nešto za skidanje laka za nokte ( pakirano kao vlažne maramice).
__________________
Don"t drink and drive, take joint and fly!
aorwen is offline  
Old 13.08.2007., 22:32   #17
Izlog je zakon, ovak kad ga pogledaš izvana
Mana - probavala sam Pupina sjenila na ruci tik uz izlog i zbog ciklama odsjaja nisam nikako mogla razabrati boje.
Fakat glup potez.
TincH is offline  
Old 14.08.2007., 01:16   #18
Ima li itko iskustva s njihovim donjim rubljem, grudnjacima konkretno?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 14.08.2007., 19:23   #19
Bijah jučer s dragim i to je takav prst u usta, koke moje, da nemam ni una palabra. Prosječna pekara ima više artikala nego ovaj prostor na silu pretvoren u 'drogeriju', zatim, količina svjetla stvara takvu nepodnošljivu vrućinu unutra i težu psihodeliju. bOje su tragične, a tete koje prodaju (o tome drugom prilikom...Hintovi-prodavačice u Nami, na odjelu tkanina i konaca; ništa osobno...) hodaju za vama i njuškaju šatro, kao da, u najmanju ruku, prodaju dragulje na otvorenome. A artikli...Kae to???
tinich7 is offline  
Old 15.08.2007., 15:10   #20
možda zgledaš sumnjivo
ja sam bila u pon, lijepo je uređeno, nije prenatrpano, kad sam ja bila bila je samo jedna ženska na blagajni.. niko me nije pratio.. jedino je bilo prepuno klinkica od 14 godina koje su na sebe stavljale sve živo, fuuuuj... od njih se nije moglo do štendera. inače je uredno, sve na mjestu... ima ok stvari.. kupila sam nešt za kosu i dobila ogledalo
girly-girl is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.