Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2008., 16:48   #1
Hormon rasta

Nedavno je Stallone izjavio da hormoni rasta nisu nimalo štetni za organizam, šta vi mislite o hormonima rasta? ja bi si ih htjeo kupit al neznam gdje ih ima. Možete mi pomoć malo?
iversonFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 17:20   #2
a kaj če to tebi? kolko godina imaš? znaš kolko to košta? znaš za kaj uopće služi?
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 18:06   #3
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
a kaj če to tebi? kolko godina imaš? znaš kolko to košta? znaš za kaj uopće služi?
da se udebljam i da narastem i da dobim malo misica , 16, neznam, da.
iversonFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 19:54   #4
Quote:
iversonFan kaže: Pogledaj post
da se udebljam i da narastem i da dobim malo misica , 16, neznam, da.
Imaš 16 godina i tebi treba hormon rasta da se udebljaš i narasteš?
Daj se priberi malo
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 01:56   #5
nemreš od toga narast u visinu

nemoj slušat stallonea

to ti košta min 2000 eura i tu završava priča.

i da, daj se saberi imaš 16 godina
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 09:53   #6
hormon rasta je testosteron, mladi ljudi ga uglavnom imaju dosta sami po sebi, iza 50-te godine on polako presušuje, kao kod Stallonea..
ali ti pripravci nisu skupi, ali jesu ilegalni..
koriste ih bodybuilderi pri treningu i izgradnji mase..
Ivan M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 10:55   #7
Quote:
Ivan M. kaže: Pogledaj post
hormon rasta je testosteron, mladi ljudi ga uglavnom imaju dosta sami po sebi, iza 50-te godine on polako presušuje, kao kod Stallonea..
ali ti pripravci nisu skupi, ali jesu ilegalni..
koriste ih bodybuilderi pri treningu i izgradnji mase..
Testosteron nije hormon rasta nego somatotropin
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 19:15   #8
Hormon za rast

bok,zanima me da li je netko imao problema s rastom,te uzimao neke tablete,isao na neku terapiju hormona...bilo sta ako zna neko ili ima neka iskustva...
nus pojave,kolko je moguce narast.... inace imam 18 god i stvarno sporo rastem zadnjih god i pol ni cm mozda i duze, imam kojih 165-170cm pa ako ima ko kakva iskustva...hvala
hondastreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 00:04   #9
Postoji hormon rasta koji se daje djeci i mladim ljudima koji malo zaostaju u rastu. Ja bih ti preporučila da od svog liječnika uzmeš uputnicu za pedijatriju na KBC Rebro, Zagreb kod doktora Miroslava Dumića. On je endokrinolog pedijatar, to je vrsta specijalista koji je tebi potreban.

Ne znam gdje živiš ali raspitaj se kod svog liječnika za uputnicu, možda u tvom mjestu ili gradu ima klinika s takvom specijalizacijom.

Inače kao savjet, ti ćeš još sigurno rasti pa sve tamo do 24 godine života. Važno je da se ispravno hraniš (ne fast food , da ne pušiš, ne piješ alkohol, da provodiš vrijeme u prirodi izložen zrakama sunca a ne da blejiš u monitor i igraš igrice i jako važno - moraš dovoljno spavati! Onaj tko ne spava ne raste. To je činjenica.
Bundevica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 00:17   #10
Quote:
Bundevica kaže: Pogledaj post
....Onaj tko ne spava ne raste. To je činjenica............
HEh, to si mu odlicno rekla, naravno zbog toga sto, hormon rasta se luci tijekom sna..
Johnyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 22:18   #11
oke, hvala puno...bio sam kod svoje doktorice opce prakse i takoder mi je preporucila doticnog doktora i njegov pregled...a sad sto bude bude, vidjet cemo da li se dovljno luci hormon ili je smanjenog lucenja...pozz
hondastreet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 14:35   #12
Angry Hormon rasta

dobar dan forumaši
mene zanima dali itko zna kako mogu doći do hormona rasta,
znam da se može izdvojiti iz krvi i staviti u bočicu,medicinski
zanima me jel se može legalno kupiti,dali se drži u bolnicama,
bilo što o tome.
plz pomozite,imam 1,60m i 1. srednje škole sam
bojim se da više neću narasti a to bi bilo užasno
HEEELP!
Beetlegus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 14:43   #13
moj frend je prije 20 godina u prvom srednje imao 160cm. Sada je visok 190, a ja sam ostao na 175 koliko sam imao u srednjoj
ne brini narast ćeš
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 15:18   #14
da,vi ste imali nagli porast valjda
to se dogodi i iza toga slabo rasteš
ja sam već imao nagli porast,
iman i bradu pa valjda više neću puno rasti
Beetlegus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 16:59   #15
Cao!
Ja koristim Norditropin ili ti hormon rasta
Fantasticna stvar, a dobio sam ga tako sto sam otisao na kontrolu na institut za Endokrinologiju i tamo mi je uvedena substitucija hormona rasta. Tako da ako ti je potreban ides kod svog Endokrinologa pa sa njim moras da vidis.
Sto se kupovine tice jako je skup. Kod nas u Srbiji kosta 35000 dinara ili 420 evra a jedna ampula ne moze da ti traje mesec dana.
I ja imam samo 165 pa to je to i sta sada, samo da znas da hormon rasta ne utice na svakoga isto, ja sam zaista postigo extra rezultate ddobio na misicnoj masi i psihicki maa nisam vise isti covek.
Zogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 17:24   #16
valjda muskarci rastu do 25, dakle imas jos 10 godina. Danas omladina nenormalno brzo ulazi u pubertet i razvoj, sto bi znacilo da si ti u nekoj prednosti od vecine
tvrdoglavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 17:02   #17
Quote:
Zogi kaže: Pogledaj post
Cao!
Ja koristim Norditropin ili ti hormon rasta
Fantasticna stvar, a dobio sam ga tako sto sam otisao na kontrolu na institut za Endokrinologiju i tamo mi je uvedena substitucija hormona rasta. Tako da ako ti je potreban ides kod svog Endokrinologa pa sa njim moras da vidis.
Sto se kupovine tice jako je skup. Kod nas u Srbiji kosta 35000 dinara ili 420 evra a jedna ampula ne moze da ti traje mesec dana.
I ja imam samo 165 pa to je to i sta sada, samo da znas da hormon rasta ne utice na svakoga isto, ja sam zaista postigo extra rezultate ddobio na misicnoj masi i psihicki maa nisam vise isti covek.
Puno Hvala!
btw,koliko si cm imao prije Nordropina?
Beetlegus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:44   #18
Hormon raasta-Hitno!

Pozdrav! Imam sina od 14 godina i visok je 146. Bio je na Rebru i ustanovili su manjak hormona rasta. Sada će dobivat (za oko 2 mjeseca) te inekcije. Pa ako mi može tko malo to pobliže objasnit, ono kako si to daje, da li ima brzih razvitaka i itd. a može i privatna poruka


PS: Najbolje bi mi bilo ako mi se javi koji bivši pacijent koji je primao hormon rasta

hvala
adidas_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 19:50   #19
mama s nickom adidas... ovo je troll
btw sa hormonom rasta neces rast u visinu....
vise o hormonu rasta nadi u knjizi anabolics 2006 koju mozes skinut s torrenta
zitecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 14:33   #20
E pozdrav !
Nisam mogao da vam brze odgovorim imao posla i tako.
Ovako! nadji sve o norditropinu ili somotropinu i tako.
Nisam nista porastao jer ja nemam sta vise bre da rastem imam 34 god. Ali pazi obavezno idi kod Endokrinologa da izvadis hormon rasta pa da ti uvedu supstituciju, mozes porasti i 20 mozda i 30 a mozda samo 10.
Na nikog ne deluje isto , meni je super samo me jebe to sto mogu da ga primam do 35 godine pa posle moram sam da ga kupujem, mada ce mo nesto da sredimo.....

Daje se pod kozu , ako si nekada video kako neko daje insulin sa penom, to je to i ti imas pen i iders u triceps pa u stomak i noge da ti se nebi stvarale kvrzice. Ne boli i zaista se moze dosta porasti
Cao decaci
Zogi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.