Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2012., 00:18   #21
Quote:
Milka Planinc kaže: Pogledaj post
Jel' netko možda zna kad će ove godine biti ta prodajna izložba?
milka planinc,molim te odgovori mi na jednostavno pitanje...što radi liechenstein u tvojoj sličici....koja je to godina,jel baš mi fali taj isječak....hvala ti puno....
persona12345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:16   #22
Može li neto samo napisati kada se planirao sljedeća takva prodaja slika sa akademije, tkz. Cash & Cary?
__________________
čokolada
thinker4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 18:37   #23
Dragi Splićani umjetničke orijentacije imam pitanja kao običan građanin. Čini mi se da u Splitu ima puno likova s nekim umjetničkim vizijama, ali te se vizije ne viđaju po gradu. Turistima se stalno pokazuje prošlost kao kultura, a nema ničeg današnjeg zanimljivog i prepoznatljivog. Zašto u nekom kvartu ili ulici nemamo trajnu izložbu raznih umjetničkih stremljenja, svi na jednom mjestu, kao buvljak za domaće i strane građane. Ovako svatko se zavukao u svoj kut, moraš tražiti umjetnike, ne bi li kupio nešto od njih. Treba li vama novac????? Jednako sam žalosna zbog splitskih arhitekata. Kakve nemaštovite, ružne zgradurine se grade po Splitu. Pogledajte samo hotel Marjan ili Arenu u Lori. Tko bi se time želio ponositi građani moji???? Istovremeno vidimo u svijetu takvu maštovitost OBLIKA i tehničke mogućnosti. Što će budući naraštaji govoriti o našem vremenu????? Zar će nas se stidjeti???? žELIM ŽIVJETI U LIJEPOM I ZANIMLJIVOM GRADU sPLITU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1953 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 17:28   #24
Quote:
thinker4 kaže: Pogledaj post
Može li neto samo napisati kada se planirao sljedeća takva prodaja slika sa akademije, tkz. Cash & Cary?
da, i mene to zanima..someonee pls ?

e i postoji li tako nešto i u splitu?
loofelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 00:17   #25
Quote:
thinker4 kaže: Pogledaj post
Može li neto samo napisati kada se planirao sljedeća takva prodaja slika sa akademije, tkz. Cash & Cary?
bude izložba u 6. mjesecu i većina ekipe iz ilice stavlja kontakte kojekakve i prodaje radove. tako vam je najbolje otići tamo početkom 6. i pitati kad točno je izložba
bricolage is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 11:40   #26
zna li netko kada je ove godine?
martinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 17:46   #27
svake godine bude kroz 1. tjedan u lipnju, prošle godine sam samo na grafici vidjela br mobitela ispod radova (mozda nisan dovoljno tražila) ali studenti se uvijek vrte tamo tako da se možete dogovorit na mjestu (uzet rad nakon izložbe ili naručit)
drišć is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 09:46   #28
i mene zanima kad je prodajna izlozba ove godine

ako netko moze napisati tocan datum, hvala!
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2012., 21:32   #29
Izložba počinje 4.6. i traje do 11.6.
LadyGodiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 16:47   #30
A bilo bi jos bolje da na jednom mestu bude umetnost studenata akademije iz Beograda, N Sada, Zagreba, Splita, Ljubljane, Nisha, Sarajeva. Sta mislite o tome, bar hipoteticki ?

PS. Zna li neko koliko ukupno ima akademija umetnosti (slikarstvo) na teritoriji bivse Jugoslavije?

Pozdrav iz Novog Sada!
french77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 14:52   #31
Zna li netko kada je prodajna izložba ove godine? Tražila sam na njihovim stranicama, ali nema ništa.
barsana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 23:30   #32
Quote:
barsana kaže: Pogledaj post
Zna li netko kada je prodajna izložba ove godine? Tražila sam na njihovim stranicama, ali nema ništa.
i mene isto zanima.
bundeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 14:09   #33
Quote:
bundeva kaže: Pogledaj post
i mene isto zanima.
U subotu 04. 05. 2013.

http://www.ziher.hr/2013/04/25/dan-o...ra-cash-carry/
MaX10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:02   #34
Pozdrav, sad mi je došao neki momak na vrata ureda, sa slikama koje su navodno s akademije. Nije djelovao kao da laže, ali sumnjičavost me spriječila da pogledam slike ili bilo što.
Jeste to zbilja vi s akademije?
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.