Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2009., 21:46   #1
Plesni partner/ica - potraga

MOLIM DA OVO BUDE SKUPNA TEMA ZA TRAZENJE PLESNIH PARTNERA/ICA





Bok!

Ne znam je li ova tema već negjde otvorena.
Naime, ne znam jeste li vi koje rekreativno plešete primijetile kako je teško pronaći stalnog plesnog partnera
Dakle, ja ovdje otvaram svojevrsni oglasnik za zainteresirane.
Žensko sam od 32 godine i 188 cm visine, obožavam plesati i mislim da mi prilično dobro ide. Imam i ponešto plesnog iskustva. Željela bih da mi se javi neki pripadnik suprotnog spola koji bi isto bio zainteresiran za učenje i usavršavanje te vještine (salsa, standard, latinoamerički...). Bitno je samo da nije freakast, u potrazi za ljubavnicom (a doma žena i 4 djece i bitno je da ima feeling za ritam i da voli i želi plesati.


Gracias,


M.

Zadnje uređivanje nixon : 22.03.2010. at 22:50.
Mirayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 22:36   #2
Bez brige, nije lako ni s partnericama.

Teško je stvoriti partnerstvo koje će trajati dugo vremenski u ovom brzom životu. No, nije nemoguće. Treba imati sreće štogod i dobro plesati također..

Ja imam sreće...


Nego, visoka si, stvaaaaarno si visoka..
Ti trebaš nekog visokog čovjeka, iznad 190, s obzirom na pete od min 5 cm.
(ok, nije nužno... i oni od 185 will do, ali ono- bilo bi zgodno)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 17:31   #3
e da, imam i cipele na petu - u pravu si iako sam plesala i sa znatno nižim od sebe ali je bolje ako si odgovarate po visini jer radite korake slčne veličine. ali mislim da je ipak neka kompatibilnost ili ako tako želiš reći "kemija" bitna. plesala sam sa i bez emocionalne upletenosti - oboje prolazi ali ono prvo je bolje
a što ti plešeš?

zaboravih reći da mi se zainteresirani slobodno mogu javiti na pm...
Mirayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 22:53   #4
Vidim da ova tema vec postoji pa necu otvarat novu xD

Uglavnom... i ja trazim plesnog partnera (latin, standard..) uzasno je tesko nac partnera.. imam 14 godina iz rijeke sam i pocela sam se time baviti ove godine iako sam oduvijek obozavala plesati. treneri su rekli da pronađem nekoga tko bi plesao sa mnom, ali problem je u tome sto nitko ne zeli. visoka sam 160. trazim nekog tko bi duze vrijeme plesao. mlađi ili stariji nije bitno. tu negdje po visini.. (znam da cu ga tesko pronac al eto, moram pokusat i na netu).. ako je itko zainteresiran nek se javi plizzz! Obozavam plesat i nadam se da ce se netko javit?
dancingirl14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 19:36   #5
e da...evo konacno nasla temu...plesem vec 5 godina...trazim partnera ((po mogucnosti iz Splita)) za latino plesove,visoka sam 175 cm
crystal-luna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 21:06   #6
traži se dečko

Ima li koji dečko 13-14 godina iz Novog Zagreba koji bi volio da ide sa mnom na tečaj plesa u plesni centar Tactus, Utrine?
Kasnije da odemo i u klub
loodacha28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 21:48   #7
bok! također tražim partnera za latino plesove. iz osijeka sam i imam 14,5 godina i visoka sam 163 cm. trenirala sam dvije godine, ali sam prestala jer ne mogu naci partnera. bilo bi mi drago da se netko javi na priv. mess. pozz

Zadnje uređivanje mallena.curica : 28.11.2009. at 21:55.
mallena.curica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2009., 01:18   #8
Ja bih se više zabrinuo oko ako ima 2 lijeve (ako zna normalno hodati).

Curke obično očekuju od dečka da odmah savršeno vlada ritmom, a on splašen od ženske, novih pokreta, jel' ga netko gleda i sl.

Ritam uopće nije problem prepoznati, ali traži određenu opuštenost.
(osim ako nije u pitanju argetinski tango, onda zna biti "malo" zeznuto)

Još se nek se dečko bavi sportom, ponekad ne treba izbaciti iz glave dvokorak, trokorak ili volej iz glave
__________________
"A good tango dancer is one who listens to the music. We dance the music, not steps. You see, we are painters. We paint the music with our feet."
Miguel Zotto
zbuki69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 12:49   #9
Tražim partnera za argentinski tango. Ili barem za salsu.

Sve ostale informacije na pm.

Nije moguće da je tako teško naći partnera
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 20:24   #10
Udica je bačena
__________________
"A good tango dancer is one who listens to the music. We dance the music, not steps. You see, we are painters. We paint the music with our feet."
Miguel Zotto
zbuki69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 11:12   #11
znam,znam muka isusova nać mušku osobu za ples...frendica i ja također tražimo nekog,...uzalud
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 14:44   #12
Smile :) Salsa ples/tražim partnera

Pozdrav svim forumašima vjerujem da među vama ima ljudi koji plešu salsu. Ja idem na tečaj već 3mj ali nemam stalnog partnera .Zanima me da li postoji osoba koja ima sličan problem.Bilo bi da se nađemo na nekom salsa partyu i dobro isplešemo
tea.amalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 18:58   #13
nebi mozda bilo lose da napises odakle si
zzz_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 21:00   #14
Iz Zagreba (Gajnice)
tea.amalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 09:44   #15
Pozdrav!
Tražim partnera za argentinski tango. Plešem 6 mjeseci, 175 cm. Naravno, može i početnik koji je zainteresiran za ples, sve se to jako brzo nadoknadi Inače sam iz Zagreba, tečaj je blizu Črnomerca. Zainteresirane molim da se jave Hvala!
Bonita_Maya98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 16:45   #16
Tražim partnera za salsu. Prošla sam sve stupnjeve u školi, no dugo nisam plesala pa ne bi imala ništa protiv i da zadnji stupanj ponovim...a mogu i od prvog. Zg, 36god i 163cm.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 19:36   #17
Tražim plesnog partnera ( 13, 14 ) godina, ja imam 13, visoka sam 150cm i idem u plesni centar Zagreb. Željela bih ići na sportski program, ali evo, tražim partnera. Hvala!!!
Witchcornelia10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 15:13   #18
Bok svima!
Iz Zagreba sam, imam 27 godina, visoka sam 153 cm bez cipela. Tražim plesnog partnera za standard i latin plesove.
Treniram u PK Bolero u Zagrebu nešto više od 3 godine.
majam25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 11:28   #19
Tražim plesnog partnera za Salsa festival u Rovinju 2010

Pozdrav, tražim plesnog partnera za sudjelovanje u radionicama na predstojećem Salsa festivalu u Rovinju (opcija pet-ned, 25.-27.06.2010.; više info na: http://www.crosalsafestival.com/2010/sf/2010/prices). My Info: Pula, 33 god., 163 cm, plešem 4 mjeseca salsu, latino-američke i standardne plesove.
77lavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 09:53   #20
Quote:
77lavica kaže: Pogledaj post
Pozdrav, tražim plesnog partnera za sudjelovanje u radionicama na predstojećem Salsa festivalu u Rovinju (opcija pet-ned, 25.-27.06.2010.; više info na: http://www.crosalsafestival.com/2010/sf/2010/prices). My Info: Pula, 33 god., 163 cm, plešem 4 mjeseca salsu, latino-američke i standardne plesove.

Uh ja bih rado u Rovinj ,ali je pitanje da li ce mi poslovne obaveze dozvoliti.
Inace,iz Beca,gdje zivim ,se sprema velika ekipa na rovinjski festival.
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.