Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2004., 19:21   #21
Quote:
Kya kaže:
sad sam počela sama radit parfeme od eteričnih ulja
Kako?
Zvuci mi jako zanimljivo za probati, pa zato pitam

Moze pojasnjenje, ovde ili na pm?
Thanks!
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 19:51   #22
Quote:
lyna kaže:
Kako?
Zvuci mi jako zanimljivo za probati, pa zato pitam
Nabavi kakvu knjigu o aromaterapiji (imaš u Algoritmu na engleskom ili u Aromari neko njihovo interno izdanje u kojem je objašnjeno dosta eteričnih ulja, kako se slažu i čemu koje služi ).

Zabavno se igrati, u svakom slučaju , ali treba u početku uložiti u ta ulja (a neka su dosta skupa; najjeftinija su ona citrusna) pa ako ne misliš s tim ozbiljno krenuti, ne znam koliko ti se to isplati. I pazi da slučajno ne kupiš parfimirana ulja (obavezno gledaj da na bočici piše 100% čisto).

Uživaj!
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 21:14   #23
Quote:
Anteaa kaže:
Nabavi kakvu knjigu o aromaterapiji (imaš u Algoritmu na engleskom ili u Aromari neko njihovo interno izdanje u kojem je objašnjeno dosta eteričnih ulja, kako se slažu i čemu koje služi ).

Zabavno se igrati, u svakom slučaju , ali treba u početku uložiti u ta ulja (a neka su dosta skupa; najjeftinija su ona citrusna) pa ako ne misliš s tim ozbiljno krenuti, ne znam koliko ti se to isplati. I pazi da slučajno ne kupiš parfimirana ulja (obavezno gledaj da na bočici piše 100% čisto).

Uživaj!

ili odi na www.aromaweb.com

sve ti je super objašnjeno, piše ti sve kaj je potrebno, ukratko

možeš koristiti i parfimirana ulja, ali onda neće imat isti učinak na raspoloženje kao eterična

da li itko zna gdje se mogu nabaviti one tamne staklene bočice u kojima se drže eterična i mirisna ulja (naravno prazne i nekorištene)?
ja sam dosad to radila u onim bočicama za kapi koje se mogu kupiti u ljekarni, ali tako će brže parfem ishlapiti.
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 21:27   #24
Quote:
Kya kaže:
da li itko zna gdje se mogu nabaviti one tamne staklene bočice u kojima se drže eterična i mirisna ulja (naravno prazne i nekorištene)?
Pogledala sam sad na internetskoj stranici Aromare , ali imaju samo plastične bočice (sprej i pumpica).
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 21:41   #25
Quote:
Anteaa kaže:
Pogledala sam sad na internetskoj stranici Aromare , ali imaju samo plastične bočice (sprej i pumpica).
šteta

a kako se dođe do te aromare? gdje je ta istarska?
baš me zanimaju one mješavine ulja
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 21:44   #26
nema veze, tek sam sad sužila da se to prodaje u nekim dućanima blizu mene
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 00:11   #27
Kad pušim: Calvin Klein-Obsession, kad ne: Calvin Klein-Eternity Ima čak i neke poezije u tome, ali je nehotična, jednostavno mirišu drukčije na meni ovisno o tome kako živim. Dostigla sam da me ljudi mogu namirišat i znat da sam u prostoriji bez da se okrenu, i to mi se sviđa
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:31   #28
Anteaa, Kya hvala puno!

Ja sam se nekako naivno nadala da je to lako i jeftino

No, odoh da se bacim na iscitavanje literature, mozda i odlucim da se okusam u tim vodama
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:26   #29
Trenutno najcesce Attraction , nekad kao zamjena Pleasures od Estee Lauder, Flower ili Mexx Perspective. Za ljeto Esprit for my peace, tu i tamo Tommy girl.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:30   #30
ja sam se baš sjetila kako sam jednom imala cheap & chic i danas ga kupila opet! super mi je za ovo toplo vrijeme... a za navečer trenutno tresor...
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 13:34   #31
Dior Addict. Savršen je.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 14:03   #32
Jil Sander Pure....
Kenzo - sve osim Jungle
Trussardi Skin
Eau de Cartier
CK - one i be

Svi su mi
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 14:11   #33
Quote:
chrissy kaže:
Kenzo - sve osim Jungle
joooooj... jungle mi je grozan. cure koje ga nosite, nemojte se ljutiti, ali to meni smrdi! valjda zato jer kad sam bila u srednjoj, jedna prof je nosila taj parfem, i mogli smo je osjetiti na kilometre. a šta je to smrdjelo... možda i nije tako strašno ako je u manjim količinama, ali sumnjam. ono, mogao si znati kud je žena prolazila i nakon 10 minuta šta je prošla... užas..
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 15:18   #34
Quote:
Iva kaže:
i meni se dopada. ALI, dobila sam pokvarenu flasicu, tj neda se špricati. nadam se da se može vratiti.
ma mozda nije pokvarena.. cudno se koristi
imas onaj stapic na onoj gumici.. onda se on provuce kroz onu rupicu pa se tako sprica
imas na kutiji upustvo..

bye
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 15:22   #35
Quote:
Iva kaže:
joooooj... jungle mi je grozan. cure koje ga nosite, nemojte se ljutiti, ali to meni smrdi!
a-haaaa

potpisujem
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 16:27   #36
Quote:
heureka kaže:
ma mozda nije pokvarena.. cudno se koristi
imas onaj stapic na onoj gumici.. onda se on provuce kroz onu rupicu pa se tako sprica
imas na kutiji upustvo..

bye
hvala ali znam. baš je pokvarena. ne radi pumpica baš.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 17:10   #37
Ja volim tezhe parfeme, trenutno nosin Deep Red-Boss, Rush-Gucci (mada ga nikako nisan voljela kad je doso, sad mi je ) Hypnotic Poison-Dior, Wish-Chopard, Angel-Mugler a naj naj mi je Helmut Lang-Lang jer nema puno ljudi sto ga nose i zato je malo nepoznat a to mi je bas
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 02:43   #38
Quote:
chrissy kaže:
Jil Sander Pure....
Kenzo - sve osim Jungle
Trussardi Skin
Eau de Cartier
CK - one i be

Svi su mi
zašto ne jungle, chrissy? ja ga najviše volim

aqua di gio, davidoff, flowr,ocean dream,Dior adict
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 01:57   #39
Moj klasik - Antonia's Flowers
Od novih Omia - skroz dobar, ima nesto...
Kad mi dode - ovisno sto obucem onda padne Allure ili Eternity
preko ljeta Aqua di Geo ili Kumkqat od CSP
Miris mi je potreban, dapace neophodan dio dnevne rutine - ovdje zamislite smajlic koji mice nosom snjof-snjof i zadovoljno se smjeska
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 14:27   #40
dobila od muza jucer Pure od J.Sandera savrsen je ( i muz i parfem)

Ostalo mi ljetnog Cerrutija onog zelenog a mama mi kupila nedavno njihov Sun ( super ponuda neka bila gel za tusiranje i losinon za tijelo svaki 75 ml besplatno uz parfem)…jos pikiram od Miyake ovaj novi proljetni ( Spring Colour) i to mi dosta za par mjeseci.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.