Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 22:02   #7721
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Jer kolegice se non-stop štrckaju i tvrde da bočicu od 50 ml potroše za cca 2 mj.
Užas. Pa kako živite tamo?

Quote:
*bobica* kaže: Pogledaj post
Tražim preporuku za parfem tj.kopiju Fracasa, znam da je Madonna napravila kopiju Truth or dare, no zanima me da li ima još koja jeftinija verzija kopije Fracasa?
Madonnin TOD nije Fracasova kopija, a i poprilično su drugačiji osim kaj oba imaju hrpetinu tuberoze u sastavu. Di ćeš jeftinije od TOD-a, postoje samo skuplji.
Gucci Bloom isto ima taj neki Fracas vajb samo bez citrusa.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 22:41   #7722
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Imam ih krdo i osobno nikad ne kupujem veće mililitraže od 30 ml te ih stalno rotiram. Uopće se ne primjeti da ih trošim. Jednu veću turu sam razdjelila mami, sestrama, frendicama i kupila dosta novih ove godine, tako da ću sad uživati par godina u ovima (sigurno će uletjeti kakav novi svakih mjesec dva ). Na rokove trajanja se ne obazirem. Sve brižljivo čuvam i skladištim tako da im ne može biti ništa ni nakon 5-6 godina. Inače se špricnem ujutro ako radim, ako ne, onda prije nego izađem iz kuće. U specijalnim prilikama se znam došpricati, ali rijetko i to onda bude po kosi ili odjeći.
E tako i ja isto. Imam ih puno jer volim imati izbor, ne mogu se zamisliti sa dva parfema nikako
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:58   #7723
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Meni 75 ml traje oko 6 mj pa si mislim da se ne šprickam dovoljno
Jer kolegice se non-stop štrckaju i tvrde da bočicu od 50 ml potroše za cca 2 mj.
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Užas. Pa kako živite tamo?
baš sam isto htjela napisat

vjerojatno ove tvoje kolegice šprickaju ko sumanute i ne može se disat pored njih tako da me ne čudi što brzo potroše bočicu parfema. imala sam i ja jednu koja je na mjesečnoj bazi kupovala max factor lasting puder od 30 ml. to joj je bio ritual kad sjedne plaća. žena je stvarno trošila te pudere, al je bome pretjerivala u količini i slojevima. svi ovratnici odjeće su joj bili prljavi.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:57   #7724
Ima li vlasnika Olympea Intense parfema?
Znači to meni ishlapi za sat vremena, a na početku je tako fin, intenzivan i odgovara mi...
UnusualMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:08   #7725
Ako ga stavljam svaki dan parfem od 30 ml mi traje oko tri mjeseca, nikako dulje. Spricam ujutro s tim da volim "zaliti" bas zato sto ne dospricavam tijekom dana. Volim da se parfem osjeti, ne sad da nekog ugusim, ali da se osjeti da sam nesto stavila.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:17   #7726
uf uz moje krdo parfema ni ne mogu procijeniti koliko bi mi parfem trajao, predugo u svakom slučaju ali ako se špricam ujutro to je to, nema došpricavanja kasnije.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:11   #7727
Neki dan sam u dm-a bila i trazila sampon za tijelo. Kako uvijek kad kupujem, otvorim i pomirisem i tako.. i naisla sam na Bottega Verde- crna vanilija.. savršen. Oduševila sam se.
Onako klasičan, kao starinski a opet jako sexy miris.

I sad me zanima, da li postoji neki parfem s intezivnim mirisom crne vanilije?

Gledala sam parfeme po netu, ali ovi što imaju crnu vaniliju u sebi imaju u tragovima, i slabo se osjeti. A ja bi bas da se osjeti ta black vanilla.

Pa, eto, ako moze pomoc. Znaci, parfem, crna vanilija. I ako odma mozete reci gdje ima za kupiti kod nas.

Zahvaljujem.
__________________
Imam ništa, idem na sve.
Maclbeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:57   #7728
Quote:
Maclbeth kaže: Pogledaj post
Neki dan sam u dm-a bila i trazila sampon za tijelo. Kako uvijek kad kupujem, otvorim i pomirisem i tako.. i naisla sam na Bottega Verde- crna vanilija.. savršen. Oduševila sam se.
Onako klasičan, kao starinski a opet jako sexy miris.

I sad me zanima, da li postoji neki parfem s intezivnim mirisom crne vanilije?

Gledala sam parfeme po netu, ali ovi što imaju crnu vaniliju u sebi imaju u tragovima, i slabo se osjeti. A ja bi bas da se osjeti ta black vanilla.

Pa, eto, ako moze pomoc. Znaci, parfem, crna vanilija. I ako odma mozete reci gdje ima za kupiti kod nas.

Zahvaljujem.
Mislim da zara ima takav parfem.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
lunazona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:08   #7729
Quote:
Maclbeth kaže: Pogledaj post
Neki dan sam u dm-a bila i trazila sampon za tijelo. Kako uvijek kad kupujem, otvorim i pomirisem i tako.. i naisla sam na Bottega Verde- crna vanilija.. savršen. Oduševila sam se.
Onako klasičan, kao starinski a opet jako sexy miris.

I sad me zanima, da li postoji neki parfem s intezivnim mirisom crne vanilije?

Gledala sam parfeme po netu, ali ovi što imaju crnu vaniliju u sebi imaju u tragovima, i slabo se osjeti. A ja bi bas da se osjeti ta black vanilla.

Pa, eto, ako moze pomoc. Znaci, parfem, crna vanilija. I ako odma mozete reci gdje ima za kupiti kod nas.

Zahvaljujem.
Ima u dm-u i Bottega Verde setova s tim mirisom koji sadrže parfem
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 15:10   #7730
Kakva je trajnost L'Erbolario parfema? Konkretno, Iris i Viola.
chica bomb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:44   #7731
Quote:
chica bomb kaže: Pogledaj post
Kakva je trajnost L'Erbolario parfema? Konkretno, Iris i Viola.
Odlična!
L'Erbolario inače radi odlične mirise za stvarno male novce.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 16:56   #7732
L'erbolario Papavero Soave, nesto najbolje od L'erbolaria za moj ukus, obozavam taj miris
njihove kreme za telo su isto savrsene, to cudo mirise toliko da ti parfem ni ne treba
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:47   #7733
Quote:
UnusualMe kaže: Pogledaj post
Ima li vlasnika Olympea Intense parfema?
Znači to meni ishlapi za sat vremena, a na početku je tako fin, intenzivan i odgovara mi...
Ja mislim uzeti ali obicni. Si sigurna da je tvoj original?
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:02   #7734
Sto se Olympee intense tice, nisam ga imala (jos ), ali ga je u Mulleru kupila moja kolegica kad je tek izasao...i...kako je to divno i dugotrajno mirisalo na njoj...a onako njezno, a ne da udavi kako cesto znaju intenzivni parfemi. To je mirisalo 7-8 sati na njoj. Nisam ju doduse pitala, koliko ga je stavljala i na koji nacin (na kozu/kosu/odjecu...). Ali prilicno sam sigurna da nije nadospricavala.

Bilo bi mi jako zao ako su i njega reformulirali
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:37   #7735
Jel mi se cini ili prva Lolita Lempicka vise ne mirisi onako njezno i zenstvano kao prije? Znam da je reformulirana, ali jel moguce da je tako velika razlika?
A i ne drzi predugo, mozda 2h (ili mi se cini, zna mi se nos naviknut)?

Ili sam ja luda, moguce i to
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:16   #7736
Jeste li možda vidjeli je li došao kod nas ovaj novi Alien Flora Futura?




I ako je netko probao kako mu se sviđa?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 23:08   #7737
Mozete li mi preporuciti toaletnu vodu s mirisom ruze?

Trazim nesto jednostavno, iskljucivo s mirisom ruze (bez puno drugih mirisa u kombinaciji), a da cijena nije prevelika.
Čupiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 00:29   #7738
Armani Code ultimate femme jel to bio limitiran parfem ili? Nigdje ga ne nalazim za kupiti? Jel zna netko? Bilo ga je u parfumerijama pa je doslovce nestao
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 09:13   #7739
Quote:
Čupiks kaže: Pogledaj post
Mozete li mi preporuciti toaletnu vodu s mirisom ruze?

Trazim nesto jednostavno, iskljucivo s mirisom ruze (bez puno drugih mirisa u kombinaciji), a da cijena nije prevelika.
Stella McCartney - Stella
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 13:36   #7740
Quote:
blarney kaže: Pogledaj post
Stella McCartney - Stella
Hvala
Čupiks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.