Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2009., 01:40   #61
dakle vjenčanja...

a kakve su ti Artove fotke Kiki?
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 02:21   #62
Odlicne.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 04:13   #63
Quote:
xjointx kaže: Pogledaj post
Dosta je teško naći nekog tko te hoće. Kad si na samom početku, profići st samo gledaju svisoka, kao - "kaj buš ti tu"

e zato treba nabildat portfolio s kvalitetom...i pokazat da nisi baš banuo na bezveze...možda se pokoji i posrami kad vidi jer sam takvog šrota vidio da se slika kod nas na svadbama da nemogu opisat riječima, ono ne bi ga zvao da kolinje u zagorju poslika...a kamoli svadbu...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 09:21   #64
Da se osvrnem na taj soft/blur: meni se on isto nikako ne svidja.
Postoje drugi nacini za omeksat kozu u PS-u
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:27   #65
ako se misli na foto-studio art iz samobora, moram pohvalit gazdu koji je stvarno covjek na mjestu. poslao sam mu mail za asistiranje, rekao mi je da im ne treba trenutno nitko i da ne ocekujem previse al da cemo sjest na kavu i popricat pa nikad neznas... i stvarno covjek sjedio samnom sat i pol. na kraju me ipak nije uzeo, kaze da pokusavaju sto manje ljudi rotirat, jer je imao hrpu fotografa koji su mu dosli na 6 mjeseci, pokupili hrpu znanja i otisli radit za sebe, pa sad radije radi upola manje vjencanja nego da sam sebi stvara konkurenciju...

a i bili su neki uvjeti na koje ja nisam pristao, iako su mi razumljivi iz njegovog kuta gledanja, al uglavnom vrlo otvoren no-bullshit tip...
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:28   #66
Slazem se Ipanemom, ja koristim samo spot healing brush.
Pogotovo mi na muskim modelima soft look izgleda bljakasto, pederkasto.
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 15:22   #67
@ hondaretardiran - daj mi posalji svoja pitanja na PM, ja cu ti odgovoriti na sve kaj te zanima, ja radim svadbe tu i tamo, dobro bi mi dosao netko pa ako oces dogovorimo se...

J.
__________________
ke?
JX Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 15:24   #68
Cemu ovo HondaRETARDIRAN? :/
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 15:25   #69
pa ček malo, daj ti odgovore ovdje na forum, tomu i služi forum, kaj nam znači kaj ti njemu objasniš sve kaj treba...sve oko posla se naravno dogovorite kak vam drago, al ovo je tema di se nekaj moze saznat...nemojte da se ovo pretvori u neku balkanštinu gdje svi skrivaju svoje znanje jer se boje konkurencije..
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 15:33   #70
JX, zasto u portretima nemas onu jebacku frajera koji stoji na vrhu stepenica sa sporim shutterom? ta mi je vrh od onog sto sam vidio tvojih slika
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 16:29   #71
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
super, sad svi znaju tko sam

(ko da inače ne znaju )
uf, sorry, mislil sam da ekipa zna, zato mi je i bilo smješno kaj honda nije znal
a ješga, net anonimnost je tak i tak vrlo iluzorna....
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 17:02   #72
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Da se osvrnem na taj soft/blur: meni se on isto nikako ne svidja.
Postoje drugi nacini za omeksat kozu u PS-u
Jel može koji savjet, hint, link... Ja tu uvijek sfušam...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 20:35   #73
Quote:
JX Photo kaže: Pogledaj post
@ hondaretardiran - daj mi posalji svoja pitanja na PM, ja cu ti odgovoriti na sve kaj te zanima, ja radim svadbe tu i tamo, dobro bi mi dosao netko pa ako oces dogovorimo se...

J.

glupane...hahhahahahahaa...jel znaš ti ko sam ja...pa daj vidi link na deviant u sigu...ahahahha

stari aj javi se na fejs il negdje pa se čujemo...ja sam skroz zainteresiran

(nemojte mislit da ga ja pljujem...mi se zapravo znamo a nisam imo pojma da je čovijek na forumu)
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 21:28   #74
a baš ste s placa!!!
__________________
Fotomajstor blog - Održavanje i označavanje baterija
DNx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 22:18   #75
Ja sam od prvog dana znao, ali evo... sad znas i ti... daj javi se pa cemo se nekaj dogovoriti
__________________
ke?
JX Photo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 22:30   #76
aha...ajd doobro ak jesi
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 10:26   #77
Obavljeno! Update galerije uskoro... (naravno ako mladenci pristanu na to, a nadam se da hoće )
xjointx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 11:29   #78
Quote:
xjointx kaže: Pogledaj post
Obavljeno! Update galerije uskoro... (naravno ako mladenci pristanu na to, a nadam se da hoće )
I, susjed, kak je bilo? Jesi uspio opustiti mladence?
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 13:01   #79
Quote:
mljac1 kaže: Pogledaj post
I, susjed, kak je bilo? Jesi uspio opustiti mladence?
..ja sam možda star, ali sam i iskusan, i moje vlastito iskustvo mi govori da su mladenci daleko najopušteniji nakon nešto seksanja...daklem, ako želite opustiti mladence prije fotosessiona, znate šta vam je raditi!
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 14:15   #80
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
..ja sam možda star, ali sam i iskusan, i moje vlastito iskustvo mi govori da su mladenci daleko najopušteniji nakon nešto seksanja...daklem, ako želite opustiti mladence prije fotosessiona, znate šta vam je raditi!
Dogovoreno, ti preuzmi mladoženju, a ja ću mladenku
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.