Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 10:55   #81
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Svaka čast na postu!
Nažalost velika većina ljudi u Hrvatskoj nema blagog pojma o svemu onome što se tamo događalo, nisam ni ja sve do sada.
Najbitnije da se u našim medijima piše o svakome tko je krivo pogledao nekog Srbina tijekom 90-ih, a o patnji i stradanjima tisuća banjalučkih Hrvata ni slova. Stvarno sramota.
Interesantno je da se Čovićev HDZ uopšte ne zanima za zločine nad Hrvatima na teritoriju RS-a. Valjda da se nebi zamjerio Dodiku.
Kapritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:09   #82
I ovo je Banjalučka tragična istina!
Priča o Marijanu Benešu, čovjeku sa pesnicama od čelika i najtragičnijom sudbinom na svijetu, ostaviće vas bez daha!

http://www.vestinet.rs/pogledi/pravi...bez-daha-video
Kapritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:13   #83
TADEUS MAZOVJECKI - ETNICKO CISCENJE U BANJA LUCI 1992 - 1995

http://www.camo.ch/mazovjecki.htm
Kapritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:55   #84
odgovor na post #1314 sa teme Događaji oko prijevoja Derale-Grahovo

Polako. Nije tu riječ o hiljadu Hrvata u VRS, ipak je riječ o manjem broju ljudi. Velika većina vojnosposobnih je odmah napustila BL kad je vidjela da će biti belaja. Nemam razlog da sumnjam u podatke koje iznosi gospodin Komarica, on je ipak puno učinio za vaš narod i pozna situaciju na terenu. Naime, na temi - Ratna zbivanja u Banja Luci 1992.g., dosta toga je rečeno od strane Ostoje Grubice. Nemam ja tu šta da dodam, to je njeno svjedočenje i djeluje mi vjerodostojno. Nadam se da su svi ti sakralni objekti u međuvremenu obnovljeni.
Mogu primjetiti da je u hrvatskim medijima prisutan neki čudan odnos prema Hrvatima banjalučke regije (rijetko se gdje pominju, to je skoro rekao i g. Komarica gostujuci kod Stankovica u emisiji "Nedjeljom u 2").
pirke82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.