Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2012., 18:32   #61
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
lagane su ti Clean Cotton, Fluffy Towels, Soft Blanket, Water Garden- sve lagani mirisi, mirišu na čistoću
Sparkling lemon, Country lemonade - limuni
hvala
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 18:37   #62
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Jasmine, to si imala baš svijeću ili one voskiće za aroma lampu ?

Afrikana, hvala i tebi pozdrav
imama sam i svijeće i voskiće i voskiće sam dijelila na komade al svejedno mi nisu dobri.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 19:50   #63
jasmine, onda jedino da kupiš baš svijeću u staklenci. Ova moja Baby Powder stalno isto miriši
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 20:47   #64
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
nema yankee candle u osječkom mulleru
piše na web shopu da ima u svilanit trgovini u ulici republike. nisam ni znala da ima svilanit tamo, znam samo za onaj u merkatoru.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 20:57   #65
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
imama sam i svijeće i voskiće i voskiće sam dijelila na komade al svejedno mi nisu dobri.

ja se isto sa svijecama nisam bas zblizila
isto nakon nekog vremena osjetim miris voska. mm ne osjeti pa je to, vjerojatno, pitanje nosa
svejedno ih povremeno kupujem u nadi da cu im oprostiti nedostatke, mada mi je i dalje aroma lampica sa pravim e.u. nezamjenjiva.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 21:37   #66
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
jasmine, onda jedino da kupiš baš svijeću u staklenci. Ova moja Baby Powder stalno isto miriši
pa imama sam svijeću u staklenci,jasmin i nisam bila zadovoljna,više je mirišao vosak nego sam miris jsmina a i miris mi nije bio pogođen.
uglavnom odustala sm od njih i od svijeća općenito u tom cjenovnom rangu,za skuplje mi je žao dati lovu al ulja su mi se pokazala najboljom i najpovoljnijom opcijom.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 21:42   #67
Evo kupila sam samplerse Mango peach salsa i strawberry buttercream, osvježivač za auto vanilla cupcake i staklenku Christmas cookie
Christmas cookie mi je toliko fin da bi požderala staklenku. Šteta što je samo staklenka bila c.cookia jer bi sve pokupovala u tom mirisu

Nešto ide i za poklone, ne samo meni
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2012., 21:47   #68
Meni se isto to događa da nakon nekog vremena počinje smrditi po paljevini. MM mi kaže da sam cijelu kuću zasmrdila s tom lampom. Najljepše se osijeti svježe rastopljeni vosak i to negdje 2-3 sata a poslije je miris koma, i nakon što se ohladi i ponovo rastopi nema uopće više takav miris već počne smrditi. Baš sam tužna, probala sam 5 mirisa voskića i sa svima mi je ista priča. Velike svijeće u staklenkama se sad više niti ne usudim kupiti jer me strah da će i s svijećom biti tako.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 01:40   #69
Ja sam tek danas vidjela te yankee candle i naravno zaljubila se...
već se vidim u Mulleru kad stignu neki novčeki, na blagajni zatrpana yankeejima
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 08:56   #70
kada stavite taj vosak u aroma lampicu, kako ga poslije maknete, meni se sve zaljepilo i ne znam kako da očistim lampicu da stavim novi?
kupila sam YC fresh cut roses i u mulleru pajoma vanilija i cimet, al sad ne znam što bih sa njima.
252btc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 09:41   #71
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
pa imama sam svijeću u staklenci,jasmin i nisam bila zadovoljna,više je mirišao vosak nego sam miris jsmina a i miris mi nije bio pogođen.
uglavnom odustala sm od njih i od svijeća općenito u tom cjenovnom rangu,za skuplje mi je žao dati lovu al ulja su mi se pokazala najboljom i najpovoljnijom opcijom.
ja sam oduševljena s velikom svijećom, više nego s voskićima. meni se pak one glade svijeće ne sviđaju jer mi jako brzo izgore i to vrlo neravnomjerno.
meni pak eterična ulja počnu smrditi nakon par sati, a koliko puta mi se cijela lampica užegnula i nisam ju više mogla oprati, nego baciti. Ona ulja iz DM-a su sintetika živa i osobito ona usmrde lampu,a prava ulja ona koja se meni sviđaju su skupa i svako malo ih moram dokapavati.

Quote:
252btc kaže: Pogledaj post
kada stavite taj vosak u aroma lampicu, kako ga poslije maknete, meni se sve zaljepilo i ne znam kako da očistim lampicu da stavim novi?
kupila sam YC fresh cut roses i u mulleru pajoma vanilija i cimet, al sad ne znam što bih sa njima.
napisala sam na stranici prije da se aroma lampa ili samo ta posudica stave na kratko u zamrzivač i onda se vosak samo odvoji iz toga.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 10:03   #72
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post



napisala sam na stranici prije da se aroma lampa ili samo ta posudica stave na kratko u zamrzivač i onda se vosak samo odvoji iz toga.
super, hvala puno, ja počela strugati sa nožem , al ne ide, sad sve stavljam u zamrzivač
252btc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 11:56   #73
pa ti voskići se vrlo jednostavno izvade iz posudice,lampe samo ih se mlo s nećim oštrim pogurne i idu van samo tako. ja nestavljam u zamrzivač,nisam do sad za to čula al ću svakako probati,ja stavljam u svoje sode bikarbone s mlo vode i tako pustim da odstoji i operem,negdje na netu sam to pročitala i funkcionira.
što se tiče mirisnih ulja nekupujem ona iz dm-a mullera i ulja tog ranga,kupujem malo finije stvari i tu se vidno osjeti razlika. recimo durance ulje bijelog čaja je fantazija,toliko profinjem,nježan miris a opet ispuni cijeli prostor a cijena mu je 60kn.
ulja lorenzo villoresi klasa za sebe šteta što nema više moj omiljeni miris za kupiti,trenutno imam mimozu i tu se jasno vide razlike između recimo ovih ulja i yc stvari,znači ako je miris mimoze onda se i osjeti jasno i naglašeno ta mimoza,čista i prepoznatljiva dok yc ima nedefinirane mirise.
primjer kod yc white grdenija,očekivala sam pravu gardeniju,mekani miris,pun,bogat intenzivan po,malo slktast kakva i je gardenija a dobila sm nešto što nema veze sa mirisom gardenije a pritom i jko loše.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 12:00   #74
meni su ovo za zamrzivač rekli u dućanu YC.
na poslu uklanjam voskiće iz aroma lampe tako da ga samo malo zagrijem par minuta i čim omekša izbacim ga van.

jasmine, ja sam kupovala Pranaromova eterična ulja i ono koje se meni sviđa dođe skoro 90 kn, ali sam ga jako brzo potrošila.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 15:19   #75
Jasmine gdje kupujes lorenzo ulja?
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 15:25   #76
dakle ducani su recimo vrh gunduliceve i pocetak mesnicke? zima je pa da ne trazim puno imaju neko posebno ime?
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 17:02   #77
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Jasmine gdje kupujes lorenzo ulja?
u floresu sam ih kupovala samo što je sad ponuda jako slaba,šteta.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 17:28   #78
Ja ne volim ulja; ona koja se meni sviđaju mirisom su preskupa za moj ukus a ona jeftinija mi sva redom smrde po umjetnom i glava me boli od njih
Neću ni spominjati činjenicu da mi se nije jednom desilo da ostavim da ulje+voda gore i sve ishlapi pa mi pršće uokolo a jednom mi je i lampa tako pukla
Voskići i to za sada isključivo YC (probala sam i one iz DM-a i one iz Mullera i Durancea) su mi best buy
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 19:45   #79
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Staviš aroma lampu ili samo onaj gornji dio gdje je voskić, u zamrzivač na kratko, onda samo istreseš.
Hvala na ovom savjetu, stvarno funkcionira
Clean cotton je divan popodne sam ga upalila i još uvijek miriši, ni traga smradu voska, možda ovisi od mirisa do mirisa
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 20:40   #80
Savrsenaaa

__________________
Carpe diem...
Contenta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.