Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2017., 16:08   #61
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Tek sam otkrila ovu kozmetiku, nisam uključena nego naručujem preko posrednika...

U prošlom katalogu sam naručila ruževe i olovke za usne, i prezadovoljna sam.
Savršeni su, oboje
Uzela sam još alaska gel i gel za intimno pranje, zadovoljna sam

Sad sam naručila šampon od koprive, kremu i sapun za lice za izbjeljivanje, keratin serum za kosu, gel za obrve, pastu za zube i masku za lice.
Pa ćemo vidjeli kakvi će biti...

Ono šta mi se sviđa kod njih je šta osim preparativne i dekorativne kozmetike imaju sredstva za čišćenje i ostale preparate.
Cijene su i više nego pristojne.

Pa ćemo vidjeti kakvi su...
javi dojmove, to me zanima kakvo je
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 14:11   #62
Kakvi su im kistovi za šminkanje???

Kako ide procedura s plaćanjem???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:53   #63
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Kakvi su im kistovi za šminkanje???

Kako ide procedura s plaćanjem???
nisam osobno isprobala kistove..
što se tiče plaćanja naručujete preko posrednika ili se učlanite pa vam stigne na kućnu adresu u platite dostavljaču
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 22:11   #64
Ja sam probala zaista vec puno toga..i s svime sam jako zadovoljna..
uvijekja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:07   #65
Quote:
kutijice diana kaže: Pogledaj post
nisam osobno isprobala kistove..
što se tiče plaćanja naručujete preko posrednika ili se učlanite pa vam stigne na kućnu adresu u platite dostavljaču
A koliko je cijena dostave??? To ide preko Overseasea ili???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:41   #66
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
A koliko je cijena dostave??? To ide preko Overseasea ili???
Pa nema cijene dostave. Ja naručujem preko posrednice. Sve naručeno stiže njoj na adresu, ona plaća pouzećem, ja joj dam lovu. Dobre smo si pa zna da je neću zeznuti, ali da naručujem od nekoga s kim nisam tako dobra, taj netko kaže kada stiže i dala bih lovu odmah tada jer ne želim da nitko daje lovu iz svog džepa za nešto moje.

Posrednica također ne plaća nikakvu dostavu. Bar mislim, ali gledam prema sebi. Ja ne bih plaćala dostavu za tuđe narudžbe.

Dakle daš love onoliko koliko piše u katalogu i to je to.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:46   #67
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Pa nema cijene dostave. Ja naručujem preko posrednice. Sve naručeno stiže njoj na adresu, ona plaća pouzećem, ja joj dam lovu. Dobre smo si pa zna da je neću zeznuti, ali da naručujem od nekoga s kim nisam tako dobra, taj netko kaže kada stiže i dala bih lovu odmah tada jer ne želim da nitko daje lovu iz svog džepa za nešto moje.

Posrednica također ne plaća nikakvu dostavu. Bar mislim, ali gledam prema sebi. Ja ne bih plaćala dostavu za tuđe narudžbe.

Dakle daš love onoliko koliko piše u katalogu i to je to.
Super za dostavu ako se ne plaća.

Ja sam mislila sama se učlaniti pa naručivati za sebe, najbolju frendicu i druge frendice. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:02   #68
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Super za dostavu ako se ne plaća.

Ja sam mislila sama se učlaniti pa naručivati za sebe, najbolju frendicu i druge frendice. -.-
Ako naručuješ za sebe onda plaćaš dostavu 15 kn + 4 kn administrativni troškovi.

Ako imaš više narudžbi u mjesecu, onda plaćaš prvi put tih 19kn, a drugi put samo 4 kn.
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 20:38   #69
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Ako naručuješ za sebe onda plaćaš dostavu 15 kn + 4 kn administrativni troškovi.

Ako imaš više narudžbi u mjesecu, onda plaćaš prvi put tih 19kn, a drugi put samo 4 kn.
Puno hvala.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 22:47   #70
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Super za dostavu ako se ne plaća.

Ja sam mislila sama se učlaniti pa naručivati za sebe, najbolju frendicu i druge frendice. -.-
Samo prva narudžba u mjesecu se plaća, ostale samo troškovi obrade 4kn, svakako iskoristi ovaj mjesec učlanjenje jer dobiješ 10-ak proizvoda za 35kn , ako te zanima više podataka o učlanjenju javi se u inbox
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 03:27   #71
Quote:
kutijice diana kaže: Pogledaj post
Samo prva narudžba u mjesecu se plaća, ostale samo troškovi obrade 4kn, svakako iskoristi ovaj mjesec učlanjenje jer dobiješ 10-ak proizvoda za 35kn , ako te zanima više podataka o učlanjenju javi se u inbox
Imaš pp.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 15:18   #72
Quote:
kutijice diana kaže: Pogledaj post
Samo prva narudžba u mjesecu se plaća, ostale samo troškovi obrade 4kn, svakako iskoristi ovaj mjesec učlanjenje jer dobiješ 10-ak proizvoda za 35kn , ako te zanima više podataka o učlanjenju javi se u inbox
Jel ima negdje neki link za tu ponudu?

Pitam jer sam vidjela samo onu ponudu za 30kn u kojem su 4 proizvoda
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:27   #73
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Jel ima negdje neki link za tu ponudu?

Pitam jer sam vidjela samo onu ponudu za 30kn u kojem su 4 proizvoda
ima starter set za 30 kn 4 proizvoda + katalozi i uzorci i motivacijski korak za 5 kn 3 proizvoda + uglavnom lideri poklanjaju za učlanjenje koji proizvod
ako te zanimaju ovi motivacijski koraci (ima ih 6) pošalji u pp mail pa ti pošaljem slike
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 06:21   #74
Dobe li članovi nove kataloge unaprijed kao što to dobe u Avonu/se može vidjeti na Oriflame profilu članova???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:06   #75
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Dobe li članovi nove kataloge unaprijed kao što to dobe u Avonu/se može vidjeti na Oriflame profilu članova???
mogu se naručiti unaprijed katalozi, npr šalješ narudžbu za 9 mjesec 22.9 i uz narudžbu ti pošalju kataloge za 10 mj
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:36   #76
Quote:
kutijice diana kaže: Pogledaj post
mogu se naručiti unaprijed katalozi, npr šalješ narudžbu za 9 mjesec 22.9 i uz narudžbu ti pošalju kataloge za 10 mj
Koja je cijena tih nadolazećih kataloga???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:58   #77
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Dobe li članovi nove kataloge unaprijed kao što to dobe u Avonu/se može vidjeti na Oriflame profilu članova???
Meni je to oko kataloga bas nedostatak..
Napravim narudzbu ppcetkom mjeseca i ne dobijem katalog za sljedeci nego ga moram naruciti posebno.
Uz narudzbu ti posalju katalog za tekuci mjesec i tek onda vidis ako ima kakva ppsebna ponuda za clanove (u sredini kataloga bude letak).
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:00   #78
Quote:
kutijice diana kaže: Pogledaj post
ima starter set za 30 kn 4 proizvoda + katalozi i uzorci i motivacijski korak za 5 kn 3 proizvoda + uglavnom lideri poklanjaju za učlanjenje koji proizvod
ako te zanimaju ovi motivacijski koraci (ima ih 6) pošalji u pp mail pa ti pošaljem slike
To je drugo. Navela si kako se dobije 10-ak proizvoda za 35 kn.
Za taj motivacijski se mora ispuniti uvjet, a kataloge i uzorke se ne moze racunati kao proizvode.
Mislila sam da sam nesto propustila.
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:03   #79
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Koja je cijena tih nadolazećih kataloga???
Jedan je 5kn, 5 je 15, 10 je 20kn
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:02   #80
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
To je drugo. Navela si kako se dobije 10-ak proizvoda za 35 kn.
Za taj motivacijski se mora ispuniti uvjet, a kataloge i uzorke se ne moze racunati kao proizvode.
Mislila sam da sam nesto propustila.
sorry , iskreno nisam odmah ni brojala proizvode neko sam tako odokativno napisala
kutijice diana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.