Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2017., 22:09   #2581
Tražim....., u stvari ne znam ni ja šta tražim, odnosno kriteriji su mi u zadnje vrijeme jako rastezljiv pojam. Ali hajde, bitno mi je da je žensko i da ima manje kila nego ja.

Imam 45 godina, živim solo, živim u Osijeku....

Ne znam, ako ima neka cura, žena želju za uspostavljanje kontakta sa mnom neka se javi
Curt is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 00:47   #2582
Pozdrav,

Muško, iz Ri. Imam 30 god; kažu da izgledam malo mlađe. Mršavije sam građe - 176, 73. Nisam sportski tip ali sam fizički aktivan i u formi. U globalu, smatram se prosječnom osobom.

Tražim žensku osobu za tipkanje i moguće upoznavanje uz smislena druženja tipa kino, kazalište, koncerti, izleti, planinarenja, izložbe, festivali itd. Dosta toga me zanima pa vjerujem da ideja ne bi trebalo nedostajati.

U slobodno vrijeme volim pročitati poneku knjigu ili strip i dosta visim u kinu.

Inače sam mirniji, povučeniji i nenametljiv lik dok nekog ne upoznam i imam uzak krug ljudi s kojima se družim; pa kome to nije neka prevelika mana nek' se javi.

Kao kriterij za curu: bilo bi super da je znatno pametnija od mene pa da mi rastumači o čemu se radi u npr. Mulholland Drive-u ili Naked Lunch-u. Terminatora kužim i sam.
Lapinot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 02:40   #2583
Pratnja za svatove

Ma da ne očekujem da će se itko javiti, ali vrijedi probat.
Dakle, brat mi se ženi u 4. mjesecu slijedeće godine, a nemam pratnju, a to nikako nema smisla..
Pa..ako bi mi neka forumašica voljna biti pratnja za taj meni osobno jako važan događaj.
Ne mora biti ni lijepa ni zgodna, samo da je žensko.
Planiramo klasične slavonske svatove sa živom muzikom (tamburašima), uz pivo, vino i rakiju bit će i janjetine, prasetine..eto, lp..
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 10:35   #2584
Top ponuda. Predstavljamo vam nakupinu stanica u obliku momka od 32 godine. Iz Zagreba. S njim možete pjevati, plesati, zabavljati se, smijati, čitati knjigu, razgovarati, gledati televiziju, filmove, serije ili pak samo se izležavati, ne raditi ništa i buljiti u plafon ili u nebo. Bit će vam ugodno društvo u svakoj situaciji. Odličan je za ispunjavanje slobodnog vremena. Ako se osjećate usamljeno, ako ne vidite svijetlo na kraju tunela, rado bi upoznali nekog novog na koga možete uvijek računati i koji će uvijek biti uz vas i biti vam oslonac onda je ovo prava ponuda za vas. Požurite i pohvalite se prijateljima da ste nabavili svoju nakupinu stanica. Ova ponuda je za vas potpuno besplatna. Zato požurite i budite prva koja je nabavila svoju nakupinu stanica. Ponuda je ograničena.

P.S.
Osoba sam s invaliditetom. U kolicima sam mada nisam oduzet. Ostalo u PP-a. Znam da smo homofobno, šovinističko, rekao bih i rasističko društvo. I imamo kroničnu fobiju od propuha. Razne markičke, batareli, bartulice i ostali štakori koji su zbog nekih sitnih interesa, o kojima ne bih sada, ispuzali iz svojih mračnih i sluzavih skrovišta nimalo ne pomažu situaciji. Upravo supotno. Ustvari, dok postoje komentari tipa "neznam tko bi htio biti u vezi s invalidom, a da nije psihički bolestan" nemamo o čemu pričati. A, kao što rekoh, oni već navedeni ne pomažu. Do sada se baram moglo nabrojati na prste jedne ruke one koji bi htjeli biti u vezi s invalidom. Evo par informacija ako u ovom virtualnom mestu obitavaju oni koje bi se moglo nabrojati na prste jedne ruke. Ili su takvi već odavna izumrla vrsta.

Zadnje uređivanje Hell Boi : 18.12.2017. at 11:11.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 22:34   #2585
Tražim žensku osobu, do 30 god, za ugodni razgovor uz čašu crnog vina o svijetu, politici, povijesti. Odlaske na koncerte, svirke.
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 10:41   #2586
Ako netko želi skratiti vrijeme uz dopisivanje razgovor, neka se slobodno javi. Muško 38g. detalje saznajte kroz razgovor.
__________________
"Život nije trka,već putovanje u kojem treba uživati,na svakom koraku. "
marks30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 15:02   #2587
tražim

Uopće nisam idealna. Trudim se biti korektna, ne uspijevam uvijek, ali se znam ispričati. Ne želim nikoga tko je savršen i tko misli da je takav. Vjerujem još uvijek da mogu naći ljubav,,,naglašavam tu riječ. Razvedena sam iz Osijeka i imam 49 godina i probleme koje držim pod kontrolom. Iskrena sam i otvorena. Mrzim laži, proračunatost, iskorištavanje niti bih to činila nekome. Ako nekome ovo zvuči prihvatljivo bila bih sretna upoznati ga.
Kleopatre is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 22:21   #2588
Neka žena ili djevojka željna dopisivanja, nježnosti, strasti, razgovora o svemu? Godine nisu bitne. Donekle osoba da brine o svome izgledu i zdravlju i da je dobra osoba u duši i razumna. Status nije bitan. Ajmo...ne peku sve kolače valjda sad
momakman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 15:35   #2589
muškarac (35) divlje prirode, senzualan i osjećajan, vedre naravi, vegetarijanac, ovisnik o sirovom kakau, ljubitelj prirode, zdravog života i finog ženskog donjeg rublja, traži simpatično žensko biće za druženja u kojima bismo istraživali apsolut kroz tjelesni dodir, na duže ili povremene staze. sloboda, ljepota, istina i ljubav.
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 16:51   #2590
Još jedan muški oglas
Student, 23, iz Zagreba. Visok "lep" i bradat, volim i domacu i stranu glazbu osim cajki. Ne patim na religiju i politiku, draze mi je popit pivu u miru Ako ima neko zensko bice slicnih godina zeljno razgovora neka se javi bez straha
Dosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 17:05   #2591
Trazim drustvo za proslavu Nove godine!

Zagreb
Ar1st0cr4t is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 10:14   #2592
Quote:
K84 kaže: Pogledaj post
Traži se dečko za dopisivanje možda upoznavanje ozb vezu ako se svidimo jedno drugom.. Iz zg sam,33 god imam pa ako si koju god mladi ili stariji javi se..mada kažu god su nebitne bitno je kakav je tko ko osoba..
K84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:40   #2593
Prijateljice

Neka Nova Godina započme sa novim prijateljstvima.Cura iz zagreba 26g. traži prijateljice za razgovore ,šetnje itd.

Javite mi se na pvt ako je koja zainteresirana.
aninari is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:33   #2594
Tražim dejt za sutra! Odlazak na advent, ispijanje kuhanog vina, razbijanje na klizalištu ili na nekom koncertu...ma di nas život odnese. Ne grizem, draga sam, ljubazna i nadasve simpatična. 27 godina, Zagreb.
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 09:50   #2595
Tražim djevojku iz Pule ili okolice za upoznavanje i druženje.
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 10:17   #2596
Ovdje cura od 28 god., zivim u Zagrebu. Htjela bih upoznati nekog muskarca isto iz Zagreba, volim malo starije od sebe, dakle nekoga u 30-ima (ne mladji ili stariji, molim!), ali nekoga tko nema bas nesto iskustva u vezama i seksu, jer sam i sama takva pa nema smisla da trazim drugacije od sebe, ne bi se ni privukli vjerojatno. Uglavnom, trazim nekoga kome je bitnija ta nekakva privrzenost i njeznost u vezi nego seks. Ionako je ovo drugo lako naci danas i skoro svima je prioritet ocito pa trazim nekog drugacijeg.

U licu izgledam kao srednjoskolka (cak i one izgledaju starije od mene), dakle bebasto, tako da se javljaju samo oni koji nemaju problem s tim.

I neka bude ateist, od vjernika bjezim ko vrag od tamjana. Nikakvi nacionalisti, puni mrznje prema drugacijima i prema zivotinjama, nemam ni mrvicu tolerancije prema takvima.

Onima sa par postova necu niti odgovarati, tako da se nemojte truditi.

P.S. moze se slobodno javiti u netko tko bi se samo druzio prijateljski (musko,zensko), mozda otisao na kuhano vino do grada ili malo prosetati, sjesti u birc ili tako nesto.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."

Zadnje uređivanje Layla DM : 23.12.2017. at 11:18.
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 14:58   #2597
Zadnji oglas ove godine...

Tražim žensku osobu,do cca 35 god, isključivo iz Zagreba za vezu i zajednički život jednog dana...

Prije svega si normalna, voliš se zezati a i biti ozbiljna kada treba.Znaš što hoćeš i želiš, imaš nekakvog ljubavnog iskustva ili kao i ja, nemaš sreće u ljubavi. Iskrena si,jednostavna, ne muljaš, romantična si osoba i voliš takve stvari a ne bježiš kada su problemi u pitanju. Ne smetaju ti cigarete,a voliš djecu i životinje. Ne izlaziš,a gušt ti je sjest i popit kavu/cugu,otići u šetnju,kino ili kad ti se niš neda,ostat doma i gledat filmove. Tražiš neku normalnu i ok osobu. Nekoga tko ti se neće rugati i smijati ako imaš psihičkih problema ili pobjeći ako si rastavljena a imaš dijete. Isto tako mi nečiji izgled nije bitan, nisam ni ja neki ljepotan pa takvu i ne tražim.

Ja sam dečko iz bliže okolice ZG-a,imam 33 god,mršav, iskren,normalan,,romantičan,situiran, nosim naočale.
Volim zapalit cigaretu,popit kavu,volim pse (imam kućnog ljubimca), volim djecu i imam nešto iskustva sa njima.
Filmove obožavam gledat, surfati po netu, odigrati neku igru na kompu, šetnje, popit kavu/cugu sa društvom. Nisam alkoholičar,manijak,luđak. Ako je nekoj curi bitno - ne radim (duga priča zašto i zbog čega) ali imam primanja tako da financijski ne ovisim o nikome...

Pošto imam već iskustva sa ovakvim upoznavanjem, i loših i dobrih, molim da mi se ne javljaju osobe koje vole vrijeđati, omalovažati, koje neznaju što žele, kojima je jedini cilj dopisivanje, koje lažu,muljaju,kojima su jedini i glavni kriteriji nečiji izgled,novac,škola itd. Ako si jedna od takvih osoba, onda ovo nije oglas za tebe


Za početak, možeš mi se javiti na PM.
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 20:27   #2598
Quote:
Jane West kaže: Pogledaj post
Bokić.
Traži se ekipica za dopisivanje, svi su dobrodošli, i cure i dečki.
Rado bi stvorila neka nova prijateljstva, a możda i nešto više.
Ja sam cura iz Zagreba, zaposlena, 27 godina.
Više o meni u inboxu.
Oglas je reaktiviran, oduševite me uletima.
Jane West is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 16:31   #2599
Baš TO

Želja mi je upoznati muškarca, oko 50g (5+) slobodnog,višeg rasta bilo bi idealno, razumne težine (koja kila se tolerira, ali kojih 30tak i više- ipak ne),ugodan mom oku, Pula i bliža okolica -jaaako bliža.

Ja sam: dobrog izgleda (kava je uvijek dostupna pa se možeš uvjeriti-ali prvo treba doći do nje ), optimista, pozitivna, uvijek nasmijana, imam duševni mir, dobro mi je i sa samom sobom, ekonomski neovisna, slobodna, uživam u dobroj muzici, filmu popraćenim sa kokicama, ne pere me nikakva depra, nisam na nikakvim lijekovima, pojma nemam gdje je psihijatrija. Reklo bi se normalna...ali ovdje je to zabranjeno pisati..jer su drugi ti koji to treba da odluče. Recimo onda da sam nenormalno stabilna osoba jer danas su svi pod nekim dijagnozama

Vjerna, iskrena, otvorena, poštujem partnera, ne visim nikome na leđima po cijele dane (eventualno navečer ), volim ravnopravnost, spremna na ozbiljnu vezu ako to krene i nastavi se.

Volim neopterećeno društvo, nisam ničiji otirač niti će to itko biti meni, netko kome bi bilo drago opustiti se, nasmijati, pružiti topli zagrljaj, uživati u dvoje: od cerekanja, osmijeha, nježnosti, strasti te opuštenih trenutaka uz kavicu, šetnjicu .....

Filozofi, teoretičari, pesimisti i znanstvene tlapnje dugo u noć...nisu za mene.

SVE što pružam, TO i tražim i bome ne odstupam.

Zahtjevna jesam, možda - ovisi tko čita, što se tiče gore navedenoga ali to sam ja i znam što tražim.

I sve dok ne nađem baš TO i dalje će mi biti dobro, sama sa sobom.
Miran san i jutarnji osmijeh...što želim i svima vama

PS. ne visim na netu niti imam FB, pa ako se kojim slučajem netko javi..jer je fulao oglas , naj se vrijeđat ak ti ne odgovorim u roku 5 minuta
tiina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 20:02   #2600
Decec 29 godina, trazi curu od rasponu 18-42

Slavonija, volim filmove, zivotinje, trazim neku za odlazak u kino, druzenje, beskonacne razgovore o svemu satima, danima...

cekam te
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.