Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2015., 19:54   #621
Prvo da se ispricam na neodgovaranju na poruke jer sam imala kvar na računalu,a ni mobitel nije radio kako treba pa mi jednostavno nije vatalo napisane poruke,a bilo mi je glupo slati odgovore nakon mjesec dana tako da nisan odgovorila na poruke i ispričavan se
Inace ja san jedna cura od dvadeset i jednu godinu,komplicirana,malo sam kukavica,malo sam smotana i izgubljena u mislima često,dišpetna,sklona crnom humoru i dosta toga me iritira.
Zanimaju me najviše prirodoslovne znanosti,priroda, pomaganje drugima,volim se divit kvalitetnoj umjetnosti
Volim Tomu Bebića i klape i volim dobru hranu i dobru zabavu ko prava dalmatinka
Tražim neku osobu koja voli prirodu,hranu,da je zanimljiva jer ne volim monotonost,da puno priča i da voli dobru glazbu i da voli obilazit kulturne događaje
Malo san se zbog svoje izrazito promjenjive prirode pogubila u masi različitih stvari koje me zanimaju te bi volila nać nekog da me malo spusti na zemlju i prikinem bit kukavica i malo više živin život
lokacija Split i okolica bi bilo dobro jer mi poruke brzo dosade ,a volila bi nekoga svojih godina (znaci rane dvadesete) upoznat
eto toliko
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 20:58   #622
Trazim curu iz cakovca ili bliza okolica. Ovdje decko 28g. Lp
fatalista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 04:08   #623
searchin'...

Potražujem djevojku ugodne unutrašnjosti i vanjštine, svestranu i zainteresiranu, pomalo mračnu i umjetnički nastrojenu.
Zgodno bi bilo da živi, radi ili studira u Zagrebu , preferira dugokose dečke, grčevito ne odbija odlazak u kazalište, na izložbe ili neko drugo kino osim cinestar kutije, možda se čak i bavi ili se ima interes baviti nekom izvedbenom ili drugom vrstom umjetnosti.
Super bi bilo da razumije sarkazam, voli voditi ozbiljne i neozbiljne razgovore, sluša 'alternativnu' i/ili klasičnu glazbu i posjeduje neke danas jako podcjenjene ljudske crte poput empatije, svijesti i razmišljanja izvan kutije.

Eto, otprilike to i sam nudim te nemam unaprijed zacrtan karakter potencijalnog odnosa.
KhalxDrogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 06:59   #624
Po oglasima vidim da ovdje baš nema jednostavnih i realnih ljudi, no ja tražim upravo nekog takvog. Žensko, 27g, zaposlena, ono malo slobodnog vremena želim provodit s nekim nesebičnim i tko ne opterećuje, sama sam uglavnom takva. Ako su ljudi normalni nema potrebe da se slažu po nekim lijevim hobijima i stavovima prema svemu živom. Glavno je da si dobra, ljubazna osoba. Naglasak nije na vezi nego općenito druženju a veza se može izrodit iz svega. Avanture, ff ne hvala.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 09:55   #625
Meh, mrzim proštenja. Znate kaj je to? To je ono dok se u vasem gradu ili selu slavi neki blagdan i onda dopizdi ekipa sa svih krajeva svijeta, svaki dofura neku svoju bolju polovicu, svi se drze za rukice, guraju kolica i sjaje.

Šalim se, znam da je sve to bullshit ali posto sam ja covjek, kao i svaki drugi covjek ne mogu si pomoci, a da me takve slikice ne raspizde i stave mi onog jebenog crva u glavicu, koji te kopa i pika i ne da ti spavati te ti sapce "Alo vidi ih, pola ih je ruznijih od tebe te vecina bedastija od tebe koji je kurac s tobom, zakaj si jos uvijek solo?..pa ona nasa prosla cura je bila cisto u redu, kakve ime veze ako se lose ljubila i smatrala da je Zeljka Markic pametna zena"

A onda se sjetim ko sam ja i otresem te misli ko moj pokojni pes blato sa sebe nakon sto se valjao po njemu. Sjetim se da sam davno sam sebi obecao da hocu ljubav i sve sto dolazi s time, ali ne pod svaku cijenu. Ali crv neda mir pa ajde da nahranimo crvica, da bude tiho barem neko vrijeme.

Musko, 33, sportski građen, pametan, duhovit i sve ostalo sto dolazi s time. Jako liberalan..volim filmove, knjige, sport, igre...

Mane: Mrzim zatucane i bedaste ljude kojih je moja okolina prepuna ..

Trazim curu/zenu 20+/40- slicnih razmisljanja...Iz Varazdina sam..

Ps... nemam se namjeru dopisivati do beskonacnosti, been there done that, not interested. Nemam sto skrivati u real life niti se sramim icega. A ghb tablete ionak nosim sa sobom tek od treceg dejta..

Evo, barem smo nahranili crva.
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 11:28   #626
Tražim društvo za alkoholiziranje na Zrinjevcu. Prednost poznavaocima nuklearne i svemirske tehnologije poradi održavanja konstruktivnih rasprava.

Nudim lizalice.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 12:43   #627
tražim nekoga za upoznavanje i moguću vezu ako si kliknemo.
Na prvom mjestu mi je iskrenost i da je osoba ok.
Spadam pod osobe koje neće odma skočit na nekoga, nezanimaju me avanture i ff jer nisam takva.

Meni je najbolje da se stvari polako razvijaju jer mi treba da se otvorim i da budem što jesam.

Pašu mi otvorenije i dominantnije osobe, dosta realne, da me spuste na zemlju jer sam ponekad u snovima.

e sad, što nevolim. Nevolim da muškarci imaju petsto frendica oko sebe jer baš iz tih "prijateljstava" se često može izrodit nešto, i toj prijateljici se može više otvorit nego curi i eto ti zajeba. prijateljice su po meni nužno zlo , želim da mu ja budem prijateljica i neko sa kim će pričati o osobnim stvarima, druga stvar je posao ili dugogodišnji prijatelji ali trpanje fejsa sa
masu običnih "frendica" mi nije nešto posebno, tj to mi je nužno zlo . Znaći ako si ženskar ili podmuklac, nejavljaj se, volim otvorene račune i iskrenost, pokvarenjake brzo skužim, imam nos za takve stvari.

Ako je neko za polagano upoznavanje bez forsiranja, neka se javi, ak nebude ništa možemo ostat i frendovi.
mik-mik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 13:54   #628
Tražim ekipu za druženje, tak 30-40+...
Ja sam 4 banke napunil, razvod odradil i sad treba nekako ispočetka sve....
Stara prijateljstva se razbucala
Nova su u povojima
Baš bi mi odgovarala vesela, opuštena i pozitivna ekipa koja voli malo zaružit uz gitaru i pivu, a i izlet na Sljeme ili gdjegod nije loša opcija
Volim Novi val glazbu - Azru itd, koncerte, kazalište
Nogomet i utakmice mi nisu nešto napeti
Politika još manje
Al zato volim popularnu psihologiju
I osmišljavanje novih pravaca filozofije, kako je Zuhra jednom mudro rekao

Eto tak ...
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 14:36   #629
Jel ima koja cura iz Splita i bliže okolice voljna otić s menon na kavu, bacit se u more, izać vanka i oblokat se ili trčat, vozit biciklu, prošetat, komentirat Ruske klasike ili Bukowskog... whatever.


Ja san momak od 26 godina i ugl. kažu za mene da san neiskorišteni potencijal.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 16:55   #630
Tražim neku dobru pristojnu curu, neku jakog karaktera, neka koja traži dobre dečke, koja misli da je zrela za vezu, koja ne mijenja stalno dečke.
Neka koja se želi zaljubiti u nekoga ko je neće nikad povrijediti.
Neka koja ima bezupitno povjerenje, iskrenost, moral, brižni karakter, i strpljivost.
Iz Zagreba ili iz okolice do 30km otprilike, ako kliknemo ne želim da daljina komplicira stvari.

Meni je 26 godina, ako se nekoj svidi opis cure kakvu tražim nek se javi, upoznat ćemo se bolje kroz dopisivanje.
povjerljiv i ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 23:00   #631
Citam oglase i nis mi nije jasno. Al ste vi si zabavni, nadobudni i aktivni.
Ja osobno trazim djevojku koja ce me moci pobjedit u tekenu 5 na ps2, koja ne voli izlaske na bucna mjesta, i koja je, necu lagat, potpuna drolja. Moja.
Ja sam decko 28. god. Iz Zagreba. Slobodan, i sva ta ostala sranja. Trazim tebe.
Zeggrez is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 23:13   #632
Tražim prijateljicu.

(Opet) sam se našla u situaciju da mi se žensko društvo svelo na dvije frendice i previše muškoh prijatelja.
Fali mi osoba širokog spektra interesa s kojom mogu otići pogledati Ibere u Arheološki, švrljati po azijskim restoranima, otići plesati, razgovarati o depilaciji, filmovima, smislu života, miru u svijetu, predrasudama i Ikei. Bilo bi zgodno kad bi potencijalna prijateljica (PP) bila solo jer su po mom iskustvu osobe u dugim vezama prilično dosadne i vezane uz partnera. Ako si u vezi i misliš da nisi dosadna, super, može.
Uvjet je da PP nije sramežljiva i introvertirana osoba koja je raspoložena za kave i pive jednom mjesečno i da nije religiozna, velika Hrvatica i ŽMK. U tom se slučaju ne bismo dogbro slagale.


Čini mi se da ću većinu ljeta provesti u Zagrebu zbog fakultetskih obaveza, ali volim miris asfalta kad zađe sunce, zagrebačke pivnice, Gornji grad i uklete vile u Nazorovoj.

U dvadesetima sam i mislim da se iz ovog oglasa mogu iščitati neke moje osobine.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.


Zadnje uređivanje BBast : 06.06.2015. at 23:39.
BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 12:31   #633
Nekomplicirane žene dobre volje mogu se javiti M (martin007),u svezi energetsko -intelektualno-emocionalno-erotske i svekolike razmjene ,tih i takvih resursa ...bez obzira na kilažu ,obline , apsolutnu ili relativnu ljepotu ! :klap:

Dakle Ja sam Martin 47g iz Zagreba .Ali Zagrebčanke nemaju prednost Već ,Slovenke ,Riječanke ,Metkovčanke ,Zadranke i sl. :klap:
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 18:27   #634
Ima tko iz ZG za sportske aktivnosti? Tipa pješke na Sljeme, biciklom do Samobora i tak, neki izleti? Ak ima koga nek se javi u inbox.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 20:13   #635
Trazim musku osobu stariju od 29 za razgovor.
Cikcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 08:38   #636
Nekima zgodan, a nekima nezgodan, tamnosmedj momak, prijatnog izgleda s kratkom kosom i kratkom bradom, inteligentan i vedar, stalno nasmijan, samostalan i nema nikakvih predrasuda i kompleksa, bez obaveza, trenutno nije u vezi, voli društvo, voli sve oblike kontakata i malo sam izbirljiv, cijeni potpunu otvorenost i direktnost, diše punim plućima i voli intenzivan i maštovit kontakt ... neke kazu da sam šarmantan momak.......Voli jesti slatko i slano.... Visok 180 cm i ima 80 kg. Momak koji voli citati i putovati..... voli proljece i ljeto, inace Sarajlija....

.. prodaje motokultivator od 5 kW, POVOLJNO!!!
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 19:55   #637
Pozdrav svima.

27 godina. Prije 5-6 mjeseci sam izašao iz petogodišnje veze. Nije mi do nove.
Volim kvalitetnu glazbu(rock, metal, reggae itd., kako mi dođe), filmove(europske, azijske), serije, dokumentarce, volim zapalit, trčat, vježbat, popit, otići na koncert (let3 20.6. u Os).

Visok 175cm, 65kg. Liberalan, ponekad stidljiv, nisam egoist, znam kuhat.
Završio 3 godine ETF-a u Os te upisan na diplomski studij. Radim, imam svoj auto, živim u Vinkovcima. Nije mi problem potegnit do Osijeka, Đakova, Vukovara i drugih bližih gradova.

Tražim simpa curu, boja kose nebitna, pristojne građe koja voli slične stvari. Ma ne moraš ni voljeti slično, možda si i ti izašla iz višegodišnje veze.
__________________
Was macht ein Mann, der zwischen Mensch und Tier, nicht unterscheiden kann, was...
Zagreb te voli!(i ne samo Zagreb)
Ivan88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 21:31   #638
Quote:
tambal kaže: Pogledaj post
Zena 36g, ima me i svakom smislu, (i fizicki i psihicki ��), okolica zg...trazi muskarca od 36do 38 g, jaceg kalibra (xxl), normalnog, zaposlenog, kojem u zivotu nije dosadno, razumnog i tolerantnog, postenog i samostalnog...a da nije pekmezar i mamina maza. A za sto? E, pa prvo se javi porukom, pa cemo krenuti razgovarati, tipkati...a ljudi smo, dogovorit cemo se. Hvala! ��
I dalje aktivno. :-)
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 10:33   #639
Pozdrav,
imam 21 godinu, nedavno sam izašao iz jedne veze i ne namjeravam tako skoro ulazit u novu.
Imam 193 cm, 80 kg, i rekao bi za sebe da solidno izgledam, ali na tebi je da me procjeniš. Nisam sramežljiv i mogu ti daj svoj facebook profil ili skype.
Inače normalna osoba, izlazim, donedavno sam se bavio sportom, nisam geek ili nešto slično
Tražim djevojku za upoznavanje iz Zagreba i okolice, najbolje bi bilo da se čujemo preko PM, pa onda na kavu, a dalje ćemo vidjeti
zapolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 14:37   #640
obzirom da se moja omiljena konobarica udala došao sam si tu nekog nači jer ne stignem od rada u fušu a vikendom sam uvijek pijan hehe
hobiji su mi moj redovni posao, betoniranje, sportovi (kladionica i pračenje rezultata na teletekstu), prevrtanje golfa trojke na bok ili krov hehe
tražim curu za dopisivanje a nakon toga tko zna hehe
bulletbeast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.