Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2016., 16:23   #1641
Pozdrav
Cura,33 godine..tražim dečka za dopisivanje...
prednost Rijeka i okolica...
Za sva dodatna pitanja tu je inbox
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 19:26   #1642
Tražim nekog za dopisivanje, druženje, kavu....
tužni cvjetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 10:07   #1643
Bok, 26 godina iz Zg-a.
Ekipa se kilavi jako u zadnje vrijeme, pa bi bilo dobro da se javi koja cura da odemo na kavu
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 10:24   #1644
Pozdrav svima ! Ja sam muškarac,imam 36 godina,živim u Zagrebu.Tražim slobodnu žensku osobu,koja također živi u Zagrebu,radi upoznavanja uživo i moguće ozbiljne veze.Avanture isključene.Ako ima koja zainteresirana,neka mi se javi !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 21:02   #1645
Hej forumašice.

Volio bi te upoznati.
Tebe koja si simpatična, vesela, znaš se zafrkavati na svoj račun i koja zna kaj se radi u autu kad je na playlisti Bohemian rhapsody.
Tebe koja se ne opterećuje nikakvim ekstremizmom, koja želi i zna uživati u životu na svoj način.

Tebe kojoj treba netko poput mene.
Simpatičan, veseo muškarac od 36 godina, koji se zna zafrkavati na svoj način, spretan s rukama, prstima i kojem se malo zavrti u glavi kad je Bohemian rhapsody, ali ne odustaje od tradicije.

Volio bi te upoznati.
Tebe koja ima osmijeh na licu kad čita ovaj oglas kao i ja kad ga pišem, te se skupa nadamo da smo jedno drugome ponuda koju ne možemo odbiti.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 00:14   #1646
Ovako, 30 godina, visina 182 ako to uopće ikoga interesira. Vježbam svakodnevno, ima tamo neka slika na rekreaciji.
Introvert sam, a posebno sam loš u muško-ženskim odnosima. Ne podnosim neke gužve i gomile ljudi. Jedina iznimka su rock koncerti, a bio sam na masu njih.
Mrzim izlaske i mrzim sve što vole mlade. Pogotovo modernu glazbu. Ne svu, ali ovu komercijalnu da. Mrzim zlatnu mladež, aute, pametne telefone i slične gluposti. Međutim, nisam tehnofob, relativno sam vješt s kompjuterima.

Čitam o raznim stvarima, sudjelovao sam na nekim v-kvizovima, a redovito posjećujem pub kvizove.

Nisam antialkoholičar nikako, volim dobro vino. Volio bi produbiti svoja znanja o enologiji. Sviram u stoner rock bandu, to je nekakvo nabijanje po distorziranim gitarima u niskom štimu i srednjem tempu.
Trolam najčešće na forumu pa ako netko ide čitat moje postove, neće previše saznat.
Molim da mi se ne javljaju cajkarošice, udane, starice, maloljetnice, prostitutke (ima i toga), košarkašice (to su one preko 190) itd. Dobro, a tko onda može, reći ćete. Tankoćutne, dobroćudne ženske osobe.
Harry Haller is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 10:36   #1647
muškarac, 28 god, 179. tražim žensku osobu od recimo 21 do 30 (godina gore-dole, nebitno) s područja Zagreba. prvo za dopisivanje, onda i moguća kava pa šta bude. koja riječ o sebi ako može u prvoj poruci i još ponešto o bilo čemu. htio bih uvatit neku misao u letu. da vidim kako razmišljaš. ne trebaju nam se naravno poklapat svjetonazor i svi hobiji i interesi.

evo nešto o meni. trenutno sam zaposlen, ali ne u struci, koju obožavam pa malo dodatno piskaram (kojiput honorarno) i nadam se da ću se uskoro strukom bavit dugoročno.

katolički sam vjernik, vjera i religija znače mi u životu. ali ne slažem se s mnogim pogledima svoje Crkve, podržavam prava gay osoba, ženska prava itd. volim „negativnu“ teologiju i teologiju oslobođenja, svakako i papu Franju. ne deklariram se baš ko marksist (ontološki sam, jelte, idealist), ali nakon svega dosad odživljenog i odmišljenog, reko bih da kapitalizam i ja imamo nerješivih problema. Terry Eagleton, kojega jasno nikada nisam upozno, ipak je na jednome mjestu otprilike predvidio ovaj moj oglas

(...) holding views like this is an excellent strategy for anyone wishing to get rid of all their friends and colleagues at a stroke, provoking as they do irritation from the secular left and outrage from the religious right. Left-wing Christians are in dire need of dating agencies.



filmofil sam, volim i klasike i suvremeni film. kao i čitanje: knjige (fikcija, ne-fikcija), stripovi. obožavam likovne umjetnosti i kvalitetne izložbe. uvatim se ponekad kako uživam i u patetičnome, banalnom i dosadnom. želja mi je proputovat svijet (i Hrvatsku što još nisam), istraživat umjetnost i prirodne ljepote. zanimaju me različiti aspekti društva, ekologija, ekonomija & industrija, geopolitika, povijest nogometa i sporta uopće. volim i glazbu, uglavnom rock i klasičnu, ali što se toga tiče dosta sam konzervativan i dugo mi treba da pređem na nešto novo. rado bih proširio vidike.

smatram da mi je izgled ok, razmjena slika dođe li do komunkacije koja bi vodila kavi.

introvert sam i sramežljivac, svakako imam neki oblik socijalne anksioznosti. ipak, nosim se s njim kako znam i umijem. ne širim negativnu energiju, naprotiv stalno se smijem i za društva u kojima jesam ili sam bio reko bih da me drže simpatičnim. small talk mi je teža problematika, no kad se bolje upoznam s nekim onda je sve lakše. ne odgovaramo li jedno drugom iz bilo kojeg/kojih razloga, ljubazno bilo ko može reć da se nismo kliknuli i sve 5.

u svakom slučaju, inbox je spreman
Mikulenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 21:19   #1648
Netko za dopisivanje? Ja decko, 31 god, Zg..

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
Ticho84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 21:27   #1649
m trazi z :)

zbog nedostatka slobodnog vremena probacu ovdje mozda upoznati neku dragu djevojku po mogucnosti slobodnu al nije uvjet!
molio bih bez natipkavanja u nedogled! sve o meni mozete saznati kroz razgovor i druzenje, citaj pozorno pise razgovor a ne natipkavanje! hvala!

znaci ako si iz kc, kz, ck, vz, bj ili u nekoj blizoj okolici, visoka si i mrsava sa smedim il crnim ocima, neopterecena vjerom, religijom i slicno, materijalnim, ako nisi sponzorusa, cajkusa i slicno, volio bi da mi se javis porukom pa da se probamo upoznati pozeljne godine su izmedu 25-30, moze i mladje a moze i malo starije.
ne postavljam uvjete, samo pisem kaj mi se svida, sto ne znaci da mi se mozda nece svidjeti i osoba kontra opisa
darkerice, rokerice, metalke, emo, goticarke posebno ste mi zanimljive al nikako da upoznam neku pa mozda ima ovdje koja...

trazi te visok, mrsav, smedook i namjerno celav lik iz kc, moje mjere su 187cm 80-85kg 35god
JDMmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 22:10   #1650
traži se..

Vidim da ovdje muškarci najviše traže,ali valjda ima ženskog roda negdje

Ukratko o sebi,muško,24,visok 185 (kad već pišu) tražim neku žensku osobu 18-28,početno za chat virtualno,kasnije može piće .....

Poželjno zg i bliža okolica.

Da ne pišem previše,sve ostalo u inbox.
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 09:52   #1651
Tražim nekog osviještenog za druženje, šetnje.
__________________
"And it seems we would come to appreciate all the things that stay with us everyday, but we only see what moves, and I can't help but notice this new view."
Bixler-Zavala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 13:19   #1652
Ovo će biti malo drugačiji oglas ... pošto mi je glazba jako važan dio života, objavit ću svoju playlistu pa nek' se javi bilo tko kome što s nje odgovara. Zašto glazba? Moja priča s glazbom je jako duga, pa ako imate vremena za priču u iduča 3-4 reda oglasa. Kao klincu - tata mi je kupio "The Best of 1990-2000" od U2a i taj CD mi je promjenio život. Radi tog CDa sam počeo pisati pjesme. Nedugo nakon toga mi je umrla profesorica iz glazbenog od raka. Volio bih jednog dana izrađivati glazbene instrumente (preživjet ću i s namještajem. ). Osjećao bi se kao da sam još uvijek povezan s njom. Mislim da sam joj to dužan, isto tako i glazbi sam dužan jer je puno toga dobrog učinila za mene. A sad playlista.

1. - https://www.youtube.com/watch?v=U0DcljNq38E
2. - https://www.youtube.com/watch?v=S9YikEYbX1U
3. - https://www.youtube.com/watch?v=2FLeC44ciQw
4. - https://www.youtube.com/watch?v=xoFtepADlOE
5. - https://www.youtube.com/watch?v=uiJQr0EIA8Q
6. - https://www.youtube.com/watch?v=a_c00sZIvNQ
7. - https://www.youtube.com/watch?v=WO7nOI0tL9g
8. - https://www.youtube.com/watch?v=2ELD1Ye_pws

Mislim da bi ovo bilo dosta.
Box Car Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 01:32   #1653
tražim frajera...kavalira, gotovog, normalnog, divljeg i pitomog....nudim luđakinju sa dva psa, sportom i poslom, uglavnom rastrganu između to troje
__________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die.
andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 02:22   #1654
Ja sam dečko u najboljim godinama (34), živim u Zd, atipični dalmatinac. Skoro pa razbijam stereotipe :P
Završio fakultet, radim, rekreativno se bavim sportom, povremeno izlazim (nemam potrebe za izlascima kao nekad, a nemam ni s kime).
Visok 184, oko 80kg, solidno građen (imam ponešto mišića), ne pušim, pijem umjereno prilikom izlazaka.

Volio bi upoznati curu za dopisivanje, a kasnije može kava, piva, ćevapi i slično nepretenciozno druženje. Koje se može nastaviti u smjeru prijateljstva ili veze.

Molio bih da se ne javljaju cure koje nisu rasčistile bivše veze, konzumentice duhana i ikakvih opijata.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:09   #1655
slobodan momak veselog duha traži osviještenu forumašicu iz zagreba, hrvatske ili bilo kojeg kutka ove planete. imam 33 godine, romantičan sam, volim divlju prirodu, finu umjetnost, meditaciju i zdrav životni stil. ne pušim i ne opijam se. hranim se vegetarijanski. volim svirati frulu i igrati frizbi.

Zadnje uređivanje tomasini : 19.08.2016. at 10:27.
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 08:36   #1656
slavonac u zagrebu (33) poziva zagrepcanku na setnju i kuhani kukuruz.
tomasini is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 20:14   #1657
Zovem na pivu slobodnog, zanimljivog i komunikativnog muskarca iz Zagreba od cca 40 god Ako je jos i zgodan, mojoj sreci nema kraja!
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 04:50   #1658
Trazim ljude koji bi igrali društvene igre (bordgejmove). Spol i godine nebitni, novi zagreb.
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 16:21   #1659
Ćao. Neka se javi neka cura iz Rijeke i okolice za druženje, kave, šetnje, izlaske, zabavu... Ovdje jedan zanimljivi dečko 26 godina, studira, radi i otvoren je za nova poznanstva, ideje i spoznaje....
timothy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 13:13   #1660
Ja sam muškarac u 40-tim iz Zagreba aktivan, slobodouman, tražim žensku osobu za druženje. Bilo bi idealno da je iz Zagreba ili vrlo blizu....zbog jednostavnosti.
Nije nešto predetaljan oglas ali koga bude zanimalo nešto više bude se vać javio....
guru38 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.