Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2014., 13:43   #1
Tražim žensku ekipu za košarku

Eto, naslov sve kaže.
Nalazim se na Malešnici- Zg zapad, imam 27 godina i tražim društvo koje bi haklalo košaricu tak 1-2 puta tjedno. Za početak na otvorenom, a ako nas se skupi dosta, možemo iznajmiti dvoranu. Nisam nikakav profi, igrala sam ko klinka s dečkima po kvartu i fali mi.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2014., 21:31   #2
Smile

Šteta, da si bar bliže, ja sam na Mlinovima. Volim zaigrat košarku iako nemam pojma kad sam to zadnji put, ko manja sam znala često zaigrat i neko kratko vrijeme trenirala. Morat ću si ja stavit oglas za ovdje
banana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 04:59   #3
Vrlo koristan post, banana. Gotovo kao i moj.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2014., 05:25   #4
Mislim da je najbolje da si otvorite (otvorimo) za svaki kvart, da se lakše izorganiziramo.

Ovako će uvijek doći na pdf netko iz Borovja, ponadati se, kliknuti na temu i onda "A, fak.. ovo je za Malešnicu."

Ili "A, fak.. da barem nisam na Sloboštini."


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 12:41   #5
Ekipa cura za nogomet se onda isto traži Samo na suprotnom kraju grada :P
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 13:45   #6
Eto!

Inače, rukometašica vam se najviše skupilo, ali ni njih nije bilo dovoljno za dvije ekipe, barem zasad.

Možda da se sve nađete zajedno, pa jedan vikend igrate rukomet, jedan odbojku, jedan košarku..


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 13:59   #7
Ja vrlo rado bi, al' sam dosta smotana u košarci, o rukometu da ne govorim. A ni visina mu tu ne ide u korist :P Samo sam išla okušati šanse da vidim zanima li koga nogomet
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 00:11   #8
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ovako će uvijek doći na pdf netko iz Borovja, ponadati se, kliknuti na temu i onda "A, fak.. ovo je za Malešnicu."

Ili "A, fak.. da barem nisam na Sloboštini."


-Stipe
Ovako nekako

Ja bi igrala, al brate malesnica..bar da je jarun. I bolje da nitko nije profi, previše se user.kad se takvi pojave. Igrala u osnovnoj, skoro pa dobro. Ako se skupi zašto ne..al recimo tko je raspoložen za "pristojnu" lokaciji po dogovoru
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 11:31   #9
Što se mene tiče, nema problema. Nigdje ne navodim da tražim ekipu za igranje isključivo na Malešnici, nego velim otkud sam. Jarun bi bio super, a može i centar grada ako se uspijemo izdogovarati. Stvarno nije problem. Bitno da se nađemo i zaigramo.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 12:50   #10
Evo meni bi odgovarao centar, pa ak se skupi ekipa ja sam zainteresirana
banana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 12:53   #11
Samo ostavljam svoju prijavu. 35 god, bivša (loša) košarkašica, dolazim u bilo koji kvart ako se organiziramo

Općenito ne znam može li u Zagrebu uopće neka ženska osoba rekreativno ponekad odigrati košarku, a da se ne radi o nekakvim klinkama koje još kao ozbiljno treniraju
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 16:08   #12
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Samo ostavljam svoju prijavu. 35 god, bivša (loša) košarkašica, dolazim u bilo koji kvart ako se organiziramo

Općenito ne znam može li u Zagrebu uopće neka ženska osoba rekreativno ponekad odigrati košarku, a da se ne radi o nekakvim klinkama koje još kao ozbiljno treniraju
Super! Znači kemik, banana123.. kukurice?
Ne znam gdje točno u centru ima kakvo igralište, a da bi moglo biti slobodno? Ak imate kakvu ideju, napišite. I koji bi dan- da li vikendom ili ako ste kao ja nezaposlene, neki dan preko tjedna?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 16:43   #13
Za košarku vam je dobro što vas se može skupiti 4 i igrate dvije na dvije na jedan koš.
Ili šest, pa igrate tri na tri.


Rukometašice nemaju taj luksuz, tako da bi ova košarka mogla čak i biti prvo što se vi, žene, ovdje uspješno dogovorite!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 18:21   #14
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post


Rukometašice nemaju taj luksuz, tako da bi ova košarka mogla čak i biti prvo što se vi, žene, ovdje uspješno dogovorite!


-Stipe


Pssst, nemoj ureknuti, još se nismo dogovorile

Btw, meni bi bilo draže da smo tri na tri, no može i dve na dve ak nas nema dovoljno.
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 11:22   #15
Quote:
GothicA kaže: Pogledaj post


Pssst, nemoj ureknuti, još se nismo dogovorile

Btw, meni bi bilo draže da smo tri na tri, no može i dve na dve ak nas nema dovoljno.
Zakaj ne složite mješane ekipe? Pa ne morate si zube izbijati?
Bitno je da je zabava i zajebancija i da se malo razgibate.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 11:25   #16
Zato kaj, u mom iskustvu, dečki vrlo rijetko žele igrati košarku sa curama, jer smo spore, neskočne i tak.

Osim, naravno, onih koji samo žele priliku malo legalno pošlatati cure dok se igra, što je iznimno iritantno
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 12:51   #17
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Zato kaj, u mom iskustvu, dečki vrlo rijetko žele igrati košarku sa curama, jer smo spore, neskočne i tak.

Osim, naravno, onih koji samo žele priliku malo legalno pošlatati cure dok se igra, što je iznimno iritantno
Slažem se.
A vi biste igrale isključivo negdje vani na igralištima ili dolazi u obzir i neka školska dvorana? Npr. platimo si jedan il dva sata tjedno pa igramo bez obzira na vremenske (ne)prilike, a i među ostalim nikad ne znaš hoće li koš bit prazan tamo di dođeš il ćemo se prvih sat vremena natezat s tamo nekim klincima da nam ustupe jedan koš.
banana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:10   #18
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Zato kaj, u mom iskustvu, dečki vrlo rijetko žele igrati košarku sa curama, jer smo spore, neskočne i tak.

Osim, naravno, onih koji samo žele priliku malo legalno pošlatati cure dok se igra, što je iznimno iritantno
A kako bi igrala "na leđa" bez kvalitetnog body check-a?
Uzmete neke frendove koje poznajete, ne moraju biti košarkaši ili ljuti hakleri.

Ja sam znao haklati s curama koje su trenirale košarku. Malo se reducira čisti fizički segment igre (forca igre na leđa i guranje na centarsku poziciju) i da se fino igrati. Cure su bile brze, šutirale su ko sumanute.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:11   #19
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post

Osim, naravno, onih koji samo žele priliku malo legalno pošlatati cure dok se igra, što je iznimno iritantno
Znači skužile ste nas ?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 13:20   #20
Daj, Sviba, uozbilji se i pusti cure da na miru igraju "košarku"


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.