Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 10:44   #2661
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Fora je kad te zanima koji je motor u nekom autu kojeg vidiš na cesti, zapamtis tablicu, kad staneš ukucaš u huo i saznaš.
Ne treba ti huo za to, imaš i aplikacije za mobitele gdje imaš sve te info.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:56   #2662
Ali aplikacije su lose napravljene, vise mi se svida preko huo.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk Pro
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:53   #2663
evo ko želi:

uz Fokija dizlo (3-4l potrošnja) GRATIS i citrač Ksara!!!

https://www.njuskalo.hr/auti/ford-fo...oglas-24303356
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:22   #2664
Ako netko možda kupuje Ford C max 1.6 TDCI znam za jedan odličan i sa malo km iz 2009. god.
Prodaje ga od frenda tata, jer iz zdravstvenih razloga više ne može voziti.

Autić ima navigaciju i svašta nešto i jako je očuvan... traži oko 6200€
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:35   #2665
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
evo ko želi:

uz Fokija dizlo (3-4l potrošnja) GRATIS i citrač Ksara!!!

https://www.njuskalo.hr/auti/ford-fo...oglas-24303356
1+1 gratis.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:23   #2666
jel ovo normalno?

https://www.oglasnik.hr/prodaja-auto...-oglas-2458012
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:39   #2667
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
Previše novaca i da je prava kilometraža sa tim slabim rastrošnim atmosfercem. Ta serija astre je najteža. Sve preko 70tkn je previše. 8 godina star auto.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:34   #2668
85 kW baš i nije "slabo".

Preskupo, ali dobra oprema, dobro stanje, dobri kilometri.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:41   #2669
Kupujem golf 6,
2011.god pa mlađe
da nije uvoz,
sa originalnim km po mogucnosti da nema preko 160tkm,
1,9motor, Diesel
5 vrata,
do 9000 €,
Okolica Ka, Zg,moze i Ri, Sk.. da nije sad u SLavoniji, ili dolje na moru..

ako znate nekog pouzdanog tko prodaje auto sa navedenim karakteristikama, moze kontakt tu ili na pm.
Hvala
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 14:17   #2670
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Hvala vam ljudi ne dam onda kopiju osobne. Prvi put prodajem pa nisam u tome.
Da lik je rekao da zeli auto "srediti" za nekog djeda, ugl. Znaci najpametnije da auto odjavim na STPu prije prodaje? Jer mi rega vrijedi jos 4 mj, dajem mu i policu osiguranja? Oprostite na glupim pitanjima ali nisam zbilja upucen u prodaju.
Koliko sam ja shvatio te lopine, on želi s tobom potpisat "svoj" ugovor, koji nitko nikad neće vidjet, i kad nađe kupca, onda će radit novi ugovor između tebe i tog kupca, za to mu trebaju tvoji podaci, a na sebe neće nikad prenosit auto zbog poreza. Ja sam to kategorički odbijao, na kraju se našao jedan preprodavač čiji brat je bio voljan potpisat kupoprodajni i ovjerit kod bilježnika. Kupac je dužan napravit prijenos (mislim da u roku dva tjedna), ti ne možeš prenijet auto na njega, a glupo ga je odjavit jer je osiguranje ionako plaćeno, ali možeš nazvat policiju i pitat da li je kupac prenio auto, i ako nije, onda nosiš kupoprodajni na policiju. Ako odjaviš auto prije prodaje, onda ne vrijedi ni registracija ni osiguranje, što je po meni glupo jer si to već platio, a nisi se ničim dodatno zaštitio, samo ćeš teže prodat auto i ne možeš ga vozit odjavljenog.
Hater Deluxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:09   #2671
Quote:
Hater Deluxe kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja shvatio te lopine, on želi s tobom potpisat "svoj" ugovor, koji nitko nikad neće vidjet, i kad nađe kupca, onda će radit novi ugovor između tebe i tog kupca, za to mu trebaju tvoji podaci, a na sebe neće nikad prenosit auto zbog poreza. Ja sam to kategorički odbijao, na kraju se našao jedan preprodavač čiji brat je bio voljan potpisat kupoprodajni i ovjerit kod bilježnika. Kupac je dužan napravit prijenos (mislim da u roku dva tjedna), ti ne možeš prenijet auto na njega, a glupo ga je odjavit jer je osiguranje ionako plaćeno, ali možeš nazvat policiju i pitat da li je kupac prenio auto, i ako nije, onda nosiš kupoprodajni na policiju. Ako odjaviš auto prije prodaje, onda ne vrijedi ni registracija ni osiguranje, što je po meni glupo jer si to već platio, a nisi se ničim dodatno zaštitio, samo ćeš teže prodat auto i ne možeš ga vozit odjavljenog.
Upravo to, zato je on mene i trazio kopiju osobne. I da nisam tu pitao vjerojatno bi mu dao ako bi ga prodao njemu.

Jos jednom da ponovimo jer sam totalno neupucen.
Potpisemo KU koji vise ne treba ovjeravati kod JB. I sada, auto ide u drugu zupabiji, sto s tablicama? Meni tablice kao tablice nisu vazne, jer kroz neko vrijeme namjeravam kupiti drugo auto.
E sada, njemu dajem policu, a sebi kopiram tu policu osiguranja da imam kad budem drugo auto regao. Tj da mi bonus ostane.
Naravo dajem mu prometnu jer imam novu prometnu samo, nemam vis eknjizicu vozila.
I to je to?
On ce s tim autom u STP u svom gradu i zupaniji auto prenijeti na sebe i ja vise nisam potreban tu? Tablice ce njima tamo ostaviti jer je druga zupanija?
Auto bi u roku 2 tjedna trebao biti odjavljen i ja to mogu provjeriti u MUPu? Ako nije onda to mogu sam?
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:38   #2672
Ovjeri ugovor, košta 50 kuna (kupca, ne tebe!!!). U ugovoru napišeš da tablice prepuštaš kupcu. Ne trebaš si ni kopirat policu, osiguranja vode evidenciju. Nakon što potpišeš ugovor i predaš auto - uzmeš pare, ti ništa više ne trebaš, osim eventualno kroz 14 dana nazvat na policiju i pitat da li je kupac odjavio auto.
Hater Deluxe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:09   #2673
Fiat Grande Punto 1.3 MultiJet 66kw 2006, godinu registracije , 183 000 km, nove zimske

koliko bi dali za ovo da kupujete ?
kako je servisirati auto, jel skupo/jeftino ?
ostoja23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:52   #2674
Quote:
Hater Deluxe kaže: Pogledaj post
Ovjeri ugovor, košta 50 kuna (kupca, ne tebe!!!). U ugovoru napišeš da tablice prepuštaš kupcu. Ne trebaš si ni kopirat policu, osiguranja vode evidenciju. Nakon što potpišeš ugovor i predaš auto - uzmeš pare, ti ništa više ne trebaš, osim eventualno kroz 14 dana nazvat na policiju i pitat da li je kupac odjavio auto.
Di će ga ovjeriti?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:15   #2675
pitanjce jedno...sry ak je vec bilo ali,kakva su iskustva sa trcz-om i slicnim kucama.Planiram kupit auto al nisam bas najinformiraniji pa bi bilo kakav info dobro dosao
brbshish is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 21:58   #2676
Ako imaš keš, najbolje ti je gledati od privatnog prodavača.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:16   #2677
Imam jedno pitanje, tj. molio bih pomoć...imam opciju kupnje Astre H GTC 1.4, automatik, 2006. g., s navodno predjenih ispod 100 t km i full opremom...zanima me koliko bi taj auto mogao vrijedit?
Vjerujem da će mi mnogi reć da je to preslab motor za taj auto, al realno mi je to najmanji problem-ne prakticiram neku presportsku voznju i pase mi mali potrosač i jeftinija rega..ono što me zanima je mišljenje o tom automatskom mjenjacu i vec receno koliko mislite da bi je neka realna cijena za taj auto?
Unaprijed hvala na odgovorima i pomoći!
NuthinbutaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 09:09   #2678
HITNO

KUpila sam auto u drugoj županijiojoj županiji ga samo trebam prepisati i promjeniti tablice, šta trebam raditi i gdje, hvala puno, prvi mi je auto pa ne znam što i gdje?
__________________
When you cried I'd wipe away all of your tears...
When you'd scream I'd fight away all of your fears...
{Any} is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 11:15   #2679
Odi na Tehnički pregled i sve ćeš tamo obaviti.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:25   #2680
Quote:
NuthinbutaG kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje, tj. molio bih pomoć...imam opciju kupnje Astre H GTC 1.4, automatik, 2006. g., s navodno predjenih ispod 100 t km i full opremom...zanima me koliko bi taj auto mogao vrijedit?
Pliz netko

barem pomoć oko neke realne cijene... dal je izmedju 4,5 i 5 tis eura neka realna cijena? vidim da se po njuškalu tako nekako krecu ove Astre s 1,4 motorom..al znam da je jedno ono kaj ljudi traze, a drugo sto mogu dobit..
Uglavnom, ak netko moze pomoć jer bi trebao ić gledat auto pa da znam kak se postavit... faaalaaaa
NuthinbutaG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.