Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2015., 09:30   #61
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Alfa benzinac je za prodati muka, to i sam znas. Ovisno o stanju ocekuj 2-2500e ako ga zelis prodati, a ako je lose stanje ispod 2000e.
Sve iznad ti je lutrija.

Ako ti nije hica nabijes cijenu i cekas. Znam lika koji je oko 4000e platio rashebanu 147-icu 1.6 ts tako da... Pravilo je da pravila nema.

Eto ja svoj A4 Quattro godinu dana regan sa finom.opremom prodao za 4800e drugom prodavacu. Auto je bio ko nov, cijene takvih pocinju od 6000e, al sto to vrijedi kad nema kupca pa kad se covjek odluci prodati auto proda ga za onoliko koliko moze izvuci. To ti je sva mudrost.
Koliko sam upratio situaciju na alfistima, trenutno je totalni stop i prodaje vozila i dijelova i svega. Znam neke šta već po 3-4 mjeseca vrte djelove po oglasniku tipa ali felge i kožne siceve, ništa se ne prodaje, a prije koju godinu to je išlo u roku odmah.

E sad, je li u pitanju poboljšanje situacije pa ljudi kupuju novo ili novije (159 npr.) ili je još gore pa ne kupuju baš ništa, neznam.

Ali činjenica da cijena ide samo na dole. Sad već za nešto sitno preko 4000€ možeš dobit 147 1.6TS FL iz 06/07, za 5000-5500€ 1.9 JTDm iz 06/07.

Po meni, cjene su sad došle na tu razinu da se jednostavno ne isplati prodavat po tim cjenama u rangu 3-4t €, pogotovo ako auto služi i ako je održavan (nije trul i nije rupa bez dna). Radije vozit još 3-4 godine pa na metis. Jer može pričat tko god šta oće, ali 147/156 su auto koji su i dan danas po voznim svojstvima i dizajnom miljama iznad nekih puno novijih autiju, a rekao bih i kvalitetom, pogotovo ako je riječ o JTD motorima.
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 23:14   #62
Situacija je zeznuta, em se slabije kupuje, em je ušao velik broj rabljenih na tržište pa treba imati malo sreće prodati auto. Ja zadnjih nekoliko sam prodao po cijeni po kojima ih trenutno ne mogu kupiti preko oglasa, tako da trenutno čovjek ni ne zna koliko bi što platio.

Sutra idem po 530d iz 1999. reg 10/15 za 2200€ i još možda uspijem kaj spustiti cijenu na licu mjesta. Cijena mi je li-la s obzirom na trenutnu situaciju na tržištu rabljenih, al auto je od iste vlasnice 10 g. i ima samo 200 tkm, tak da idem baciti malo ruleta...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 10:54   #63
Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
Po meni, cjene su sad došle na tu razinu da se jednostavno ne isplati prodavat po tim cjenama u rangu 3-4t €, pogotovo ako auto služi i ako je održavan (nije trul i nije rupa bez dna). Radije vozit još 3-4 godine pa na metis. Jer može pričat tko god šta oće, ali 147/156 su auto koji su i dan danas po voznim svojstvima i dizajnom miljama iznad nekih puno novijih autiju, a rekao bih i kvalitetom, pogotovo ako je riječ o JTD motorima.
To otprilike i je bit problematike. Malo je auta koji mogu zadovoljit nakon 156ice, a da nisu 4-5 puta skuplji.

Vozit, i kaj Joža veli, bubnut cifru pa ak neko naleti super - ak ne, nema veze. Ionak mi je prodaja pala ne pamet više iz "sporta" neg potrebe.
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 00:04   #64
ajd ovako

dakle kupujem prvi auto na svoje ime, pa me zanima

taj auto ima jos mj dana rege

1. ja dakle kupim auto, napravimo ugovor, dal s tim ugovorom odmah placam tih 5% ili se to radi kad budem regao na svoje ime? nije mi jasno...jer ovo je samo kupovina automobila, dakle, ja ga smijem voziti iako ga ne prebacim na svoje ime, zar ne? i ako je realna cijena automobila oko 2000k e, a ja cu ga platiti manje, dal ce oni meni staviti tu realnu cijenu, ili ce priznati tu cijenu koju cu ja platiti? posto je bolje da je sto manje, naravno, manje placam porez

2. ako lik ne trazi svoje tablice, ja auto mogu voziti bez problema, mogu ici u drugu drzavu s njim? ili samo ako je na mom imenu

3.. kad budem isao na tehnicki, koliko bi me izaslo sve? sta sve moram novo praviti na svoje ime? samo prometnu ili jos nesto?

3..
kojiglupnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:45   #65
a teško je čitat početne savjete?

nakon kupnje imaš 15 dana da platiš porez i preneseš na sebe.
ako ne obaviš to, može prodavač odjaviti auto i platiš par kuna kazne na poreznoj ali s time možeš sve odgoditi do registracije.
onda obaviš registraciju i prijenos odjednom.

cijenu stavi koju hoćeš. za stare aute se obično priznaje normalna cijena (meni priznali 2 000 kn).
ako staviš više, više i platiš. auti koju su u registru (obično do 10 god. starosti) idu po upisanoj vrijednosti.

ako ti ostavi tablice možeš se s njima voziti ali ako ideš preko grane moral bi imati dokaz o tome da ti vlasnik dozvoljava upotrebu auta (punomoć).
kod prijenosa plaćaš extra samo novu prometnu.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 21:33   #66
pa i sad ovaj auto nije na meni, pa prelazim preko grane bez problema... .tj nisam ga prepisao na sebe. kod mene je nekih 3 mj :P ... ugl ok.sve mi je jasno.

dakle recimo radi se o alfa romeo 156 2000 god... ja cu radije onda staviti ispod 1000 eura, pa ako prodje prodje
kojiglupnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 22:35   #67
To što prelaziš preko grane, nije nikakva garancija da je to normalno. Mene je jednom BiH policajac tražio zeleni, i ja ga u džumbusu papira u pretincu nisam našao, pa me pustio. Drugi put mislim da me tražio dokumente od auta, pregledao auto(pretinac, prtljažnik, područje rezervne gume) i pustio me. Godišnje sam, recimo, 30ak puta preko granice. Iliti, na 100+ prelazaka, dvaput je ništa, tako da komotno možeš još dvije godine prelazit bez problema, ali i imati problem sljedeći put.

S obzirom da auto svejedno vjerojatno misliš prepisivati na sebe, zašto ne riješiti sve odjednom, sada
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 23:02   #68
vise ne treba imati zeleni karton.. barem ne ovdje kod nas, tj policajci koji rade na granici (s par sam prijatelj) kazu da ne treba....

pa rijesit cu sve,naravno. samo kazem, ovaj koji sad imam , nisam prepisivao i vozim, zato sto sam ja odmah na granici s srbijom, prelazim barem 3,4 puta tjedno granicu na 3 strane, i nikad problema, al ugl me svi vec znaju, tako da je ok
kojiglupnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 23:50   #69
A gle, jbg, po zakonu moraš imati kada si vani. Doduše, u EU samo u slučaju sudara je bitna(za BiH i Srbiju znaju tražiti i na granici, a neki je pak automatski vade).

Ja u BiH većinom uđem i izađem bez da me prekontroliraju osobnu(njihovi), znači li to da se može bez osobne? Ne, samo da se njima ne da praviti čepove zbog nas koji Bosanski Brod koristimo kao prošireni trgovački centar Slavonskog Broda
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 10:18   #70
Quote:
kojiglupnick kaže: Pogledaj post
vise ne treba imati zeleni karton.. barem ne ovdje kod nas, tj policajci koji rade na granici (s par sam prijatelj) kazu da ne treba....

pa rijesit cu sve,naravno. samo kazem, ovaj koji sad imam , nisam prepisivao i vozim, zato sto sam ja odmah na granici s srbijom, prelazim barem 3,4 puta tjedno granicu na 3 strane, i nikad problema, al ugl me svi vec znaju, tako da je ok
nije stvar u granici nego te svaka patrola u unutrašnjosti MOŽE tražiti dokaz da ti je vlasnik dao auto na korištenje.

kažem MOŽE, makar se to rijetko dešava ali je svakako njihovo pravo.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 21:11   #71
Ja sam pred mjesec i pola išao u Sarajevo i na granici me tražio zelenu kartu i prometnu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 12:20   #72
Molila bih za pomoć.

Dakle imam auto 2002. koji je u skroz ok stanju i relativno malo km (manje od 120tis.), no s obzirom da mi se preko oglasnika javilo tek par ljudi koji ga na kraju nisu niti pogledali, imate li prijedlog gdje ga ponuditi i kako prodati?

Unaprijed hvala
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 13:35   #73
poštovanje dečki --imam jedno pitanje za vas. da li je netko možda otišao pogledati navedeni auto u zvam-u? koliko dugo ga prodaju ?


http://www.njuskalo.hr/auti/ford-kug...oglas-14647895
impalus123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 17:16   #74
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Ja sam pred mjesec i pola išao u Sarajevo i na granici me tražio zelenu kartu i prometnu.
Pitaju zelenu kartu svaki put. Bar mene.
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 18:27   #75
Bok društvo, zanima me vase misljenje o navedenome autu...hel se isplati kupiti???
http://www.njuskalo.hr/auti/renault-...oglas-14610348
hoplit is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 18:42   #76
SporCki je sređen, normalno da se isplati.
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 02:50   #77
pitanje..

" Pošto u HR ima dosta slučajeva da se nakon kupnje vozilo neda prepisati zbog dugovanja prodavatelja prema trećoj strani važno je znati sljedeće...

Prije kupnje svakako provjerite da kojim slučajem na vozilo nema nekog tereta, a to možete provjeriti na dva načina:

1. je besplatno na web stranici FINA založna prava (vozila)

Ako vozilo nema status ne piše vam ništa, a ako vozilo ima status upisan u upisnik tada nakon što upišete br. šasije dobijete podatke o vozilu tipa... Opel Astra SRTL54F64DGHZ845954, a to znači da to vozilo postoji u bazi FINE i ne može se prepisati.
""


dal to znaci da je nemogucnost registracije, odjave, prodaje itd, samo ako osoba ima samo dug u prometnim kaznama, ili se odnosi na bilo kakav dug prema drzavi/blokada racuna itd?
kojiglupnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 02:52   #78
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
A gle, jbg, po zakonu moraš imati kada si vani. Doduše, u EU samo u slučaju sudara je bitna(za BiH i Srbiju znaju tražiti i na granici, a neki je pak automatski vade).

Ja u BiH većinom uđem i izađem bez da me prekontroliraju osobnu(njihovi), znači li to da se može bez osobne? Ne, samo da se njima ne da praviti čepove zbog nas koji Bosanski Brod koristimo kao prošireni trgovački centar Slavonskog Broda
Dobro, mozda je potrebno imati zeleni zbog sebe, ali posto sam na granici s Srbijom, pitao sam policajce koji rade na granici (nase) , i kazu da vise zeleni karton ne treba, znaci nece ga trazit.. a sad dal je to istina
kojiglupnick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 18:57   #79
Quote:
Yorkshire kaže: Pogledaj post
Molila bih za pomoć.

Dakle imam auto 2002. koji je u skroz ok stanju i relativno malo km (manje od 120tis.), no s obzirom da mi se preko oglasnika javilo tek par ljudi koji ga na kraju nisu niti pogledali, imate li prijedlog gdje ga ponuditi i kako prodati?

Unaprijed hvala
Preko oglasnika, ali ćeš morati spustiti cijenu ako hoćeš brže prodati auto.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 09:02   #80
Da bi stvar bila zanimljivija, jeftiniji je od ostalih tog godista i ima manje km.
Na zalost, ispada da stvarno se auti trenutacno jako slabo prodaju. Ne znam koliko dalje vise spustanje cijene i ima smisla
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.