Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2008., 13:52   #4321
jel zna netko jel dr.tanjica pavlek prima nove pacijente i broj please!!

p.s. dr.đurđa zigmundovac klaic ne prima vise nove pacijentice,prebukirana,bila sam
bilo tko is offline  
Old 18.06.2008., 17:51   #4322
ne, ne prima pavlek tanjica više i ne idi kod nje jer ju boli k za pacijenete.
žena je fina i mila i sve štima, al eto meni ne da uputnicu za endokrinologa, nije mi htjela dat uputnicu za ultrazvuk i UVJERAVALA ME da je samnom sve u redu i mnoštvo drugih stvari!!!
uglavnom ona je super dok se ne razboliš.
eh kad bi meni bilo bitno jel mi doktor nježan!! daj budi prvenstveno čovjek, onda znaj radit svoj poso i prestani brinut za novac zdravstva i poreznih obveznika već slušaj što ti govorim i pobogu budi mi od koristi a ne sprčkat i zeznut sve moguće.

tanjica pavlek je fina, nježna i pristojna doktorica i tu priča staje

znaš što mi je rekla nakon kaj sam joj pred nos frknula nalaz da IMAM PCOS i da očito ne nisam paranoja, rekla je ništa. niti jedan savjet, nikava informacija, ništa, ama baš ništa.
ona: pilule ili dijete?
ja: (mislim: fuj, bogte kaj to jedino znaš) dijete .
Ona: ZNATE DVA I DVA U MEDICINI PONEKAD NISU ČETITRI!


što je to trebalo značiti? kaj tako jedan doktor razgovara sa mladom ženom koja silno želi djecu, a možda je neplodna.
ne da mi uputnicu za ednokrinologa jer ona zna koji je moj hormonalni stastus!!
kako ona koja mi godinama tvrdi da sam paranoična kad govorim o promjenama hormona, ciklusa, dlakama i sličnom sad odjednom zna hormonalnu sliku.
fuj.
to nije doktor, to je već za penziju.
sad je imam samo za uputnice i jedva čekam da mi se netko sa foruma javi sa imenom doktora, da pređem kod te spospbne osobe koja će valjda i NAPIPATI JAJNIK VELIČINE ŠAKE, a ne mi tvrditi da je sve u najboljem redu.

dajte mi direktne ljude, učinkovite i poštene, te sposobne, a ljubazne si slobodno zadržite. ljubaznost nije garancija da te doktor neće sprčkat.
o tanjici u najviše slučajeva pročitate po netu da je jaaako fina i divna i nježna i ljubazna i sve ispita i sve objasni. e pa ona vas ne sluša. ona čeka da zašutite da bi vam rekla da: dva i dva nisu četiri
i da vam se dijete eto nije posložilo
i da svaka druga osoba ima hpv (kao šta se uzrujavaš)
i da je 6 godina infekcije candide normalno jer ona živi u organizmu.

javno ću to iznositi uvijek, pitajte šta vas zanima.
neke od primjera navela sam i iz rekla-kazala i sa drugih foruma, većina su moji.
zelena sara is offline  
Old 18.06.2008., 18:50   #4323
ok saro hvala na informaciji al sad mi jos gore,nadala sam se pozitivnom odgovoru i broju al nis.al vidim da i ti trazis zamjenu.pa zar je tako tesko u zagrebu nac postenu ginekologicu koja je pravi covjek i sposoban doktor a uz to i prima nove pacijente
mjenjam pitanje, zna neko dobru ginekologicu koja prima nove pacijente,BROJ OBAVEZNO!PLEASE
bilo tko is offline  
Old 19.06.2008., 09:55   #4324
definitivno preporuka:

Poliklinika Simbex,
Koranska 16, Zg
dr. Predrag Gavrić


bila sam jučer i stvarno moram reć - profesionalnost na razini. Čovjek je pristupačan, ljubazan, pametan, a što se pregleda tiče sve je naravno sterilno i stvarno se trudio bit nježan

odsad uvijek idem privatniku
a ne da me ona moja tamo čačka s nekim sumnjivim instrumentima iz razdoblja međuraća i da je još bezobrazna prema meni
Ivancica7 is offline  
Old 19.06.2008., 16:36   #4325
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Možeš u bilo kojem DZ (ako primaju nove pacijentice).
ja sam bila danas u DZ PREČKO,sestra mi je dala onaj papir za potvrditi na socijalnom,i kad ga doneseš naruči te,koliko sam čula dok sam čekala naručuje za 1.7. to je za dr,Bokić bolje je doći osobno jer se sestra ne javlja na telefonni još uvijek primaju nove pacijente
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 19.06.2008., 18:55   #4326
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
ja sam bila danas u DZ PREČKO,sestra mi je dala onaj papir za potvrditi na socijalnom,i kad ga doneseš naruči te,koliko sam čula dok sam čekala naručuje za 1.7. to je za dr,Bokić bolje je doći osobno jer se sestra ne javlja na telefonni još uvijek primaju nove pacijente
sestra se javlja, ali samo u vrijeme predviđeno za naručivanje
piše na vratima točno kad, ne znam napamet
snow is offline  
Old 19.06.2008., 19:13   #4327
iskreno nisam gledala na vrata,bila je gužva,i sparina samo sam uzela papir da ga mogu sutra potvrditi ,
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 20.06.2008., 17:06   #4328
cure, jel zna netko nešto o dr. Raiću u DZ u Šarengradskoj?

(pokušala sam naći u prethodnim postovima, ali ih je stvarno jaaaako puno, pa mi je vjerojatno promaklo)
ruyanna29zg is offline  
Old 20.06.2008., 20:39   #4329
čula sam da je izvrstan,ali ima jako puno pacijenata i čekaš cijeli dan,bez obzira kad si naručena
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 20.06.2008., 22:17   #4330
Zenabr1, hvala na odgovoru!

Jel znaš možda jel prima nove pacijente?
ruyanna29zg is offline  
Old 21.06.2008., 02:48   #4331
to moras provjeriti,mogu ti i ovi na porti reci,sad stvarno neznam ja sam pitala prije mjesec dana onda su primali,ali sad neznam
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 21.06.2008., 17:38   #4332
Wahid vs. Kos

U velikoj sam dilemi.
Moram pod hitno prijavit se kod nekog ginića al neznam kod kog!

Frendica ide kod dr.Kos u DZ Siget a tu sam citala da je netko od vas reko da zena bas nema vremena pricat i da se dere i da se dugo ceka, pa vas molim ako postoji jos netko tko je kod nje da mi malo vise informacija kaze o njoj!

Nisam htjela nicut za to da idem kod muskog ginekologa ali vidim da sve koje ste kod dr. Wahida u DZ Kruge ga hvalite pa bi mozda radje pokusala kod njega ako je tako susretljiv i dobar jer nikad nisam bila kod ginekologa a voljela bi imat nekog kog mogu sve pitat i tko ima vremena...Dali se kod njega treba narucivat za preglede tj. dali prima i kad nisam narucena, ak dodjem ovak "na blef"

I jos nesto, prvi put kad se zelim kod nekog prijavit samo dodjem ili moram telefonski se narucit ili kak?
I to odmah kad ispunim tu prijavnicu taj isti dan idem odnjet u HZZO i opet vratit kod ginica? Malo sam glupko za to, al sta mogu

Zadnje uređivanje Het : 21.06.2008. at 19:14.
malena5 is offline  
Old 21.06.2008., 20:34   #4333
Bok svima! Neke cure su hvalile dr.Visnju Tadic pa cu i ja Zenskica je stvarno ok, sve ti lijepo objasni i bez ikakve zurbe poprica...a pregled nisam ni osjetila. Radi privatno
just max is offline  
Old 21.06.2008., 21:23   #4334
Quote:
malena5 kaže: Pogledaj post
U velikoj sam dilemi.
Moram pod hitno prijavit se kod nekog ginića al neznam kod kog!

Frendica ide kod dr.Kos u DZ Siget a tu sam citala da je netko od vas reko da zena bas nema vremena pricat i da se dere i da se dugo ceka, pa vas molim ako postoji jos netko tko je kod nje da mi malo vise informacija kaze o njoj!

Nisam htjela nicut za to da idem kod muskog ginekologa ali vidim da sve koje ste kod dr. Wahida u DZ Kruge ga hvalite pa bi mozda radje pokusala kod njega ako je tako susretljiv i dobar jer nikad nisam bila kod ginekologa a voljela bi imat nekog kog mogu sve pitat i tko ima vremena...Dali se kod njega treba narucivat za preglede tj. dali prima i kad nisam narucena, ak dodjem ovak "na blef"

I jos nesto, prvi put kad se zelim kod nekog prijavit samo dodjem ili moram telefonski se narucit ili kak?
I to odmah kad ispunim tu prijavnicu taj isti dan idem odnjet u HZZO i opet vratit kod ginica? Malo sam glupko za to, al sta mogu
Ovak, ja sam kod Wahida već 2 godine i ne mislim ga mijenjat tak skoro. Prema meni je uvijek bio korektan i profesionalan i simpatičan.

Ako baš ne želiš muškog ginića, imaš u tom istom DZ i ginekologicu Puvačić. Ona je u drugoj smjeni. Frenidica je kod nje i veli da je ok, samo nisam sigurna jel prima nove pacijentice Ona radi parne ujutro, neparne popodne. Evo ti broj pa zovi: 6062471

Wahid ti radi parne popodne, neparne ujutro. Nema naručivanja. Dođeš kad tebi paše i to je to. Izbjegavaj poslijepodnevne sate jer znaš da je tad uvijek gužva. Ali ja nikad nisam čekkala duže od sat vremena.

Kaj se tiče prijave: dođeš tam, uđeš kod sestre i kažeš da bi se prijavila kod doktora Wahida (njegova sestra ti je mlada zgodna plavuša ). Ona ti da papir kojeg u 3 primjerka skopiraš i popuniš i potvrdiš (ona će ti reć gdje). Ne moraš to isti dan, nema veze kad. Sljedeći put dođeš s tim potvrđenim papirom i možeš na pregled odmah ak hoćeš.
Kristina19 is offline  
Old 22.06.2008., 10:54   #4335
A možeš otići i u prećko,sve zavisi iz kojeg si kvarta,ja sam se prebacila kod dr.bokić u prećkom jer mi je bliže,ona ti isto prima nove pacijente,i sve ti objasni
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 22.06.2008., 20:03   #4336
pitanje...
jel mi treba što love za pregled kod socijalnog ginekologa?
mislim da imam neku upalicu il nešto slično, pa ak će radit neke testove...?
BlackLotus is offline  
Old 23.06.2008., 06:11   #4337
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
pitanje...
jel mi treba što love za pregled kod socijalnog ginekologa?
mislim da imam neku upalicu il nešto slično, pa ak će radit neke testove...?
za prvi puta ti ne treba,a ako imaš upalu,pa ti mora dolje premazivati sa antibiotikom to ti košta 300kn,za 3puta,tako sam ja morala platiti,i onda dolaziš toćno kad te narući
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 23.06.2008., 12:04   #4338
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
pitanje...
jel mi treba što love za pregled kod socijalnog ginekologa?
mislim da imam neku upalicu il nešto slično, pa ak će radit neke testove...?
Ne treba ti ništa. Jedino ak ti da kakav lijek pa ga u ljekarni moraš nadoplatiti.
Kristina19 is offline  
Old 25.06.2008., 00:23   #4339
Pozdrav!

Moje pitanje je-Da li mi netko može prporučiti doktora, muškog ili ženskog koji je dobar i stručan i naravno da nije privatnik, a radi u Zagrebu (istok)!čak niti ne treba biti Dubrava ili Sesvete, ali da je dobar i da se kod njega moze raditi UVZ.

Također me zanima kako mogu prebaciti stari karton kod novog liječnika kada ga mijenjam?Koja je procedura?

Pokušala sam naći odgovor među ovim silnim postovima, ali neuspješno.

Hvala!
suntzu is offline  
Old 25.06.2008., 14:33   #4340
pod hitno se trebam prijaviti kod nekog soc. ginekologa, vidim da tu hvalite dr. wahida. jel bi mi netko mogao reći gdje se točno nalaze dz kruge? čula sam i da je neka doktorica u studentskoj poliklinici na džamiji isto dobra, pa bih bila zahvalna ako bi mi netko mogao reći svoje iskustvo
pohane tikvice is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.