Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2008., 15:41   #4341
Quote:
pohane tikvice kaže: Pogledaj post
pod hitno se trebam prijaviti kod nekog soc. ginekologa, vidim da tu hvalite dr. wahida. jel bi mi netko mogao reći gdje se točno nalaze dz kruge? čula sam i da je neka doktorica u studentskoj poliklinici na džamiji isto dobra, pa bih bila zahvalna ako bi mi netko mogao reći svoje iskustvo
To ti je zapravo DZ Trnje. Ali je naselje Kruge. Točno nasuprot Plivine zgrade u Vukovarskoj. Dođe ti to između Lisinskog i Autobusnog kolodvora.
Kristina19 is offline  
Old 25.06.2008., 15:41   #4342
Quote:
pohane tikvice kaže:
pod hitno se trebam prijaviti kod nekog soc. ginekologa, vidim da tu hvalite dr. wahida. jel bi mi netko mogao reći gdje se točno nalaze dz kruge? čula sam i da je neka doktorica u studentskoj poliklinici na džamiji isto dobra, pa bih bila zahvalna ako bi mi netko mogao reći svoje iskustvo
nemoj kod Stepanićke u studenstkoj....grozna je....ja kupim svoj karton od nje i selim u DZ Prečko kod dr. Suzane Bokić.....bila sam po prijavni list tamo i još uvijek prima nove pacijentice....a dosta njih koji su tamo su rekli da je dobra dr....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 25.06.2008., 15:43   #4343
Quote:
suntzu kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Moje pitanje je-Da li mi netko može prporučiti doktora, muškog ili ženskog koji je dobar i stručan i naravno da nije privatnik, a radi u Zagrebu (istok)!čak niti ne treba biti Dubrava ili Sesvete, ali da je dobar i da se kod njega moze raditi UVZ.

Također me zanima kako mogu prebaciti stari karton kod novog liječnika kada ga mijenjam?Koja je procedura?

Pokušala sam naći odgovor među ovim silnim postovima, ali neuspješno.

Hvala!
Odeš i prijaviš se kod novog doktora i odeš kod starog i uzmeš karton.
Kristina19 is offline  
Old 25.06.2008., 15:53   #4344
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
To ti je zapravo DZ Trnje. Ali je naselje Kruge. Točno nasuprot Plivine zgrade u Vukovarskoj. Dođe ti to između Lisinskog i Autobusnog kolodvora.
hvala ti puno!
pohane tikvice is offline  
Old 25.06.2008., 19:49   #4345
jel ona radila u domu zdravlja u novom Zagrebu? Sopot možda? Dugave? pa je prije par godina otišla iz tog doma? Mislim da sam ja bila jednom kod nje...al neznam broj ni gdje je otišla...sorry
Usput, u kojem domu zdravlja ima dobra ginekologica, u Zgb? TReba mi socijalna..
blesavatotalno is offline  
Old 26.06.2008., 19:09   #4346
Quote:
only kaže: Pogledaj post
Izgubila sam njezin broj... jel itko zna... niti na telefonskom imeniku je nema... nestala...
preselila se u polikliniku medirad na zitnjaku, tel ti je 01/2456-600
Babyhaifa is offline  
Old 30.06.2008., 11:27   #4347
Ima li veze što nisam iz zg-a ako se prebacujem kod socijalnog u zg? moram hitno naći nekog dobrog, a u mom mjestu dva socijalna ali su užasni.
BeautifullyChaotic is offline  
Old 30.06.2008., 15:42   #4348
nema
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 03.07.2008., 17:34   #4349
meni je najbolja Poliklinika Eljuga i tamo ginekologinja Tihana Mazalin, brizna je, pazljiva, odgovori ti na sve sta te zanima, a i uvijek se raspricamo, pa nije neugodno iskustvo...uvijek je spremna pomoci.samo lijepa iskustva s njom, a isprobala sam ih par.
wishandhope is offline  
Old 04.07.2008., 10:41   #4350
joj...pa ja sam totalno bila razočarana sa Mazalin. BIla sam dva put i cijeli pregled je trajao jedva 5 min...Ništa nisam stigla pitati, jer sam bila isprepadana, a prvi pregled mi je to bio.

Meni je ona totalno hladna...
simba is offline  
Old 04.07.2008., 12:28   #4351
Quote:
suntzu kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Moje pitanje je-Da li mi netko može prporučiti doktora, muškog ili ženskog koji je dobar i stručan i naravno da nije privatnik, a radi u Zagrebu (istok)!čak niti ne treba biti Dubrava ili Sesvete, ali da je dobar i da se kod njega moze raditi UVZ.

dr.Davorko Čukelj
Dom zdravlja,Sesvete
studentica21 is offline  
Old 04.07.2008., 18:36   #4352
Quote:
wishandhope kaže: Pogledaj post
meni je najbolja Poliklinika Eljuga i tamo ginekologinja Tihana Mazalin, brizna je, pazljiva, odgovori ti na sve sta te zanima, a i uvijek se raspricamo, pa nije neugodno iskustvo...uvijek je spremna pomoci.samo lijepa iskustva s njom, a isprobala sam ih par.
meni je isto super....pogotovo kad sam prvi put bila kod ginekologa i sva isprepadana, a ona je bila skroz super....a i kasnije kad sam imala problema, sve mi je objasnila i uvijek bila ljubazna...zvala sam je kad god mi je zatrebalo i uvijek je pomogla...za nju sve 5 ....ne bi je nikad mijenjala...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 04.07.2008., 23:58   #4353
djevojke...trebam preporuku za dobrog privatnog ginekologa u Sibeniku ili okolici....

hvala puno...
ribica0603 is offline  
Old 05.07.2008., 18:49   #4354
Ginekolog Mislav Luka Domljan

Imate li iskustva s ovim ginekologom?
Radi u Klaićevoj,u Zagrebu.
Na odjelu ginekologije za djecu i adolestente!
__________________
"Ljubav gradi mostove gdje ih nema.
(R. H. Delaney)"
uvijek_u_pravu is offline  
Old 05.07.2008., 19:03   #4355
ja ne znam... ali mislim da si fulala forum
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 05.07.2008., 19:08   #4356
hmmm.Ja mislim da baš i nisam.
Imam 17 godina.Nemogu staviti u podforum Roditelji i djeca!
__________________
"Ljubav gradi mostove gdje ih nema.
(R. H. Delaney)"
uvijek_u_pravu is offline  
Old 05.07.2008., 20:38   #4357
kako da mi zene znamo kako je kod ginica kod kojeg spadaju djevojcice?

i malo prerano pocinjete sa sex lifeom.
Suey is offline  
Old 05.07.2008., 22:53   #4358
Quote:
uvijek_u_pravu kaže: Pogledaj post
Imate li iskustva s ovim ginekologom?
Radi u Klaićevoj,u Zagrebu.
Na odjelu ginekologije za djecu i adolestente!
Ja sam bila kod njega na prvom pregledu. Onak, nije puno pričao i to mi se nije svidjelo. Napravio mi papa, tražio neke pretrage i rekao da dođem s nalazima. Ali kažem, bila sam samo jednom...

BTW, imaš veliku top temu o preporukama ginekologa pa nije potrebno otvarati novi topic
Kristina19 is offline  
Old 05.07.2008., 22:57   #4359
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
kako da mi zene znamo kako je kod ginica kod kojeg spadaju djevojcice?

i malo prerano pocinjete sa sex lifeom.
Mrzim ovaj smajlić al ga moram stavit. Kak znaš jel se cura misli seksat ili jednostavno ima neki problem i želi otić ginekologu. Nekome je njegovih 17 godina možda taman...


I uopće ne kužim kaj ova tema radi na RID-u a bila je na zdravlju di joj je i mjesto...
Kristina19 is offline  
Old 05.07.2008., 23:38   #4360
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
kako da mi zene znamo kako je kod ginica kod kojeg spadaju djevojcice?

i malo prerano pocinjete sa sex lifeom.
a kakvi su to ginici za djevojcice, daj mi objasni molim te?

BTW: ti si garant cekala 18


Sto se tice tog ginica, nisam bila ali frendica ide kod njega i kaze da joj je ok
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.