Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2004., 09:18   #1
dijeta

Ajmo cure jedno praktično pitanje.
Kako se muškarac treba ponašati kada mu je cura na dijeti?

Naime ova moja je ušla u tu fazu i to je uvijek pomalo nezgodna situacija.( meni iskreno i nije nešto predebela, ali žene ko žene..)

Vi ste sve ovdje iskusne i dobro upučene u problem pa nebi škodilo malo vaših razmišljanja.
Dakle...ne razmišljanja o dijeti, več o ulozi muškarca u cijeloj situaciji!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:33   #2
Govori joj svaki dan da je sve ljepša i tanja.
Dobiti će još jaču motivaciju, neće pasti u očaj i depru, izjesti trule kekse od prošlog Božića, a ti ćeš požnjeti mnogo dobrog seksa.

A kaj drugo ima da se kaže a da ne bude laž?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:41   #3
Vozi s njom bicikl...meni moj svako vece kaze: a sto ti jos nisi odvozila svoje, a u vrijeme "Prijatelja" cujem: resetirao sam ti sve na nulu, mozes sada mirno ....i kako da ga ne volim, kada se tako brine...a za klopu je prestao gundjati, vidi da se trudim, pa dobim puse
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:46   #4
Znate u čemu je stvar....vi cure ste jako komplicirana stvorenja!

Ja ako je budem svesrdno bodrio i podržavao....a upravo je to ono što mislim napraviti ona če me optužiti: "a ti to radiš zato što misliš da sam debeeeelaaaaaa buuuuuuu!"
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:47   #5
Re: dijeta

Quote:
u prolazu kaže:
.( meni iskreno i nije nešto predebela, ali žene ko žene..)

Ti si njoj to iskreno i rekao, zar ne?

Moraš joj reći da ti se sviđa upravo takva kakva je, ali da nemaš ništa protiv dijete ako će se ona zato osjećati bolje.

I onda, kad vidiš kako je uspješno odgladovala još jedan dan, nagradi je, svakako. Seksom, a kako drugačije?
I nemoj preskočiti koji komplimentić dok je grliš strasno...
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:48   #6
...kupi joj veliku milku

mljac


*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 10:49   #7
Quote:
u prolazu kaže:
Znate u čemu je stvar....vi cure ste jako komplicirana stvorenja!

Ja ako je budem svesrdno bodrio i podržavao....a upravo je to ono što mislim napraviti ona če me optužiti: "a ti to radiš zato što misliš da sam debeeeelaaaaaa buuuuuuu!"
Ima ona stara:
MA TI SI MENI NAJLJEPSA NA SVIJETU....
Lazi malo, od toga se ne umire...a korist je visestruka.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:05   #8
Im još bolje metoda - počni jesti enormne količine čokolade pred njom, sve što lako klizi niz grlo, pa joj reci da si oduvijek želio biti sa curom koja je 'karakter'.
Izbrusit ćeš je bolje no što je tebe vojska.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:33   #9
Quote:
oona kaže:
Ima ona stara:
MA TI SI MENI NAJLJEPSA NA SVIJETU....
Lazi malo, od toga se ne umire...a korist je visestruka.
Probao, nepali....
kaže: "ti to govoriš samo zato što moraš!!"
I onda me još zeza:"a jesam li ljepša od...hm hm Monice Belluci!??"

( đubre malo zna da kod ovoga pitanja nijedan odgovor nije dovoljno dobar....da bi đubre jedno! )

Stvar je u tome da ste vi tašte...i moje mišljenje o tome jel ona predebela ili nije nema apsolutno nikakvu vrijednost!

Ja mogu podržavati njenu borbu protiv zlih naslaga....u tom slučaju sigurno mislim da je predebela, a mogu se sa druge strane praviti blesav....u tom slučaju je nevolim i nije me brige za nju!

Pa sam mislio, hm hm hm nadao se da če koja reči neko rješenje, ali vidim da je to dosada nerješeni problem, nešto slično kao broj pi!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:54   #10
Čuj, ti si joj pričao o nekakvim zgodnim curama koje ti "zapinju za oko", zar ne?

Bio si iskren i pošten, rekao joj da to ništa ne znači, ona bi trebala znati da to što ti gledaš okolo nema veze s njom jer nju voliš...

Ali... mislim da njoj ipak nije sasvim jasan taj mehanizam.

Sad je na tebi da smisliš način kako da joj uliješ osjećaj da je jedina i nezamjenjiva.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 11:59   #11
Quote:
VelmaX kaže:
Čuj, ti si joj pričao o nekakvim zgodnim curama koje ti "zapinju za oko", zar ne?
Bio si iskren i pošten, rekao joj da to ništa ne znači, ona bi trebala znati da to što ti gledaš okolo nema veze s njom jer nju voliš...
Ali... mislim da njoj ipak nije sasvim jasan taj mehanizam.
Sad je na tebi da smisliš način kako da joj uliješ osjećaj da je jedina i nezamjenjiva.
ček velma...nemoj bježati sa teme....ovdje je riječ o djeti!!
To nema veze samnom več sa njenim vlastitim pogledom na samu sebe i mojoj beskorisnoj ulozi u cijeloj priči!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:02   #12
Quote:
u prolazu kaže:
To nema veze samnom več sa njenim vlastitim pogledom na samu sebe i mojoj beskorisnoj ulozi u cijeloj priči!
Ovo je tochno. Zhene drzhe dijete samo zbog drugih zhena. Bar one koje su u normalnoj vezi s normalnim partnerom a nekim fit frikom koji im, kad se skinu, kazhe 'chuj, trebala bi HITNO neshto uchiniti s tim bedrima'.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:15   #13
Quote:
magic kaže:
Ovo je tochno. Zhene drzhe dijete samo zbog drugih zhena. Bar one koje su u normalnoj vezi s normalnim partnerom a nekim fit frikom koji im, kad se skinu, kazhe 'chuj, trebala bi HITNO neshto uchiniti s tim bedrima'.
hvala bogu!

I imaš li ti koji savjetić zamene?
( zasada mi je plan svoju podršku izraziti novcem....svaki kilogram manje = 100kuna!!....neznam zašto mi se ovo čini lošom opcijom? )
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:18   #14
Quote:
magic kaže:
Ovo je tochno. Zhene drzhe dijete samo zbog drugih zhena. Bar one koje su u normalnoj vezi s normalnim partnerom a nekim fit frikom koji im, kad se skinu, kazhe 'chuj, trebala bi HITNO neshto uchiniti s tim bedrima'.
Ne bih se baš složila s tobom.

Žene žele biti poželjne muškarcima, odnosno određenom muškarcu, a da bi stekle osjećaj samopouzdanja u tom smislu, moraju dobiti nekakvo muško mišljenje (izraženo riječima ili djelima ) o tome kako ih muški vide.

Ja sam držala dijetu kad sam mislila da ne izgledam dovoljno poticajno, khm...
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:21   #15
Quote:
VelmaX kaže:
Ja sam držala dijetu kad sam mislila da ne izgledam dovoljno poticajno, khm...
Neznam kako da ti pristojno objasnim da je činjenica dali je neka žena poticajna ili ne vidljiva golim okom!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:21   #16
gle, žena ti je već do sad morala shvatiti da se takva pitanja ne postavljaju...

promijeni ženu
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:23   #17
Quote:
VelmaX kaže:
Ne bih se baš složila s tobom.

Žene žele biti poželjne muškarcima, odnosno određenom muškarcu, a da bi stekle osjećaj samopouzdanja u tom smislu, moraju dobiti nekakvo muško mišljenje (izraženo riječima ili djelima ) o tome kako ih muški vide.

Ja sam držala dijetu kad sam mislila da ne izgledam dovoljno poticajno, khm...
Ali on pishe o svojoj curi!!!! Dakle ona ima mushkarca kojem je pozheljna.

Uostalom, ti si matematicharka pa za tebe vrijede neka druga pravila
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:24   #18
Quote:
Clea kaže:
gle, žena ti je već do sad morala shvatiti da se takva pitanja ne postavljaju...

promijeni ženu
koja pitanja?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:29   #19
Quote:
u prolazu kaže:
Neznam kako da ti pristojno objasnim da je činjenica dali je neka žena poticajna ili ne vidljiva golim okom!!
Ne trebaš meni ništa objašnjavati, u međuvremenu sam svašta naučila.

Ali, samo ti želim reći da cure ne mogu imati previše samopouzdanja ako s muške strane ne dobivaju ohrabrujuće signale.

Kako ona može sebe vidjeti muškim očima? Može si umišljati i općenito biti umišljena, ali to nije to.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 12:32   #20
Clea je u pravu.

To se ne postavlja, jer je glupo.

To je kao da ja kažem mom muškarcu - ajd molim te napravi to i to, smršavi toliko i toliko, kuiš?

Ili ga hoću ili ga neću.

A na svakom čovjeku je da se sam bavi kulturom svoga tijela.

Nikada nisam postavljala takva pitanja, a kada sam prije pet godina išla na ciljanu dijetu, kako magic kaže, radila sam to zbog svog feelinga u odnosu na druge žene, da si budem, ono lijepa, kuiš, da imam sigurnost, samopuzdanje, da nosim tu i tu haljinu....

Ti to svojoj nisi rekao i to je gud.
Ni meni to nikada nitko nije rekao.

Da mi kaže - moraš smršaviti, dobio bi natrag jednako, ako ne i jače.

Kultrom tijela čovjek se bavi sam, kao i svim ostalim područjima civiliziranosti, a ne zato što mu to partner ili netko kaže.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.