Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2009., 12:05   #61
ma, sve pet, samo sam htjela reć da ju ne možeš vječno čuvati od poda. znam, ja sam svojedobno ovu svoju micala s bilo kojeg dijela poda koji nisu puzzle, a sad nema te sile koja bi ju zaustavila da probaulja po cijelom stanu
(iako, s 5 mj. bi trebala bit na trbuhu. i to sad sve više i više, kako će naučit odić trup, a to je priprema za puzanje? ne moraš ju mučit ako se drači, ali malo po malo bi ju trebala navikavat na trbuh, ako već neće sama. moja od cca 6 mjeseci nije uopće htjela bit na leđima, samo trbuh, a moja još ima dijagnozu da kasni malo s motorikom. ne bih te htjela zabrinuti, nego samo potaknuti )

a sad kidam nalijevo
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 12:07   #62
tincica31 nemoj mislit da te napadam ili sto, ali vec je Sara velika, tribala bi je stavljat na pod. Mi smo ti zastitili vrata sa gumama jer nam je bio propuh (stari stan) te smo kupili tepih. Nema te teorije da joj bude hladno, na tepihu je (prije bi stavila jos i prostirke tj.dekice didakticke) ima stramplice i pici po dnevnom. Nije mi jasno ovo da ti nece ni pod razno na trbuh?
On topic; krevetic je trenutno propala investicija. Mlada dama je zakljucila da joj je bolje u nasem kreveticu .
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 12:59   #63
Stiglo je vrijeme za odluku o krevetiću. Već sam nešto gledala po dućanima, ali ništa od onog izloženog nije mi se svidjelo. Ja bih bijeli krevetić ili boja vanilije, eventualno u kombinaciji sa nekom nježnom zelenom.Bitno mi je da nije premali.Svi ovi što sam vidila bili su dimenzija 120*60. Usput, mislila sam da su dimenzije posteljine nekakve standardne, ali i tu ih ima raznih pa ne znam kako to sve uklopiti. Već sam dobila prekrasnu dekicu i posteljinu i sad starhujem hoće li se to ikako uklopit u krevetić koji kupim.
marpet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 13:27   #64
Quote:
marpet kaže: Pogledaj post
Stiglo je vrijeme za odluku o krevetiću. Već sam nešto gledala po dućanima, ali ništa od onog izloženog nije mi se svidjelo. Ja bih bijeli krevetić ili boja vanilije, eventualno u kombinaciji sa nekom nježnom zelenom.Bitno mi je da nije premali.Svi ovi što sam vidila bili su dimenzija 120*60. Usput, mislila sam da su dimenzije posteljine nekakve standardne, ali i tu ih ima raznih pa ne znam kako to sve uklopiti. Već sam dobila prekrasnu dekicu i posteljinu i sad starhujem hoće li se to ikako uklopit u krevetić koji kupim.
ja isto nisam htjela te mini krevetiće pa sam kupila kinderbet dimenzija 140x70 u adaxu, model dylan.

imaš ga na njihovim stranicama, ali bezvezna je fotka

uglavnom, uzela sam bijeli. s time da su rešetkice i veći dio bočnih stranica mat bijeli i vidi se struktura drveta, a na rubu bočnih stranica gusta je bijela boja i izrezbaren je vlakić

ne znam dal ćeš skužiti to kaj sam opisala... imam fotke kindetbeta, ali su na muževom poslovnom laptopu pa ih ne mogu staviti.


ali, kinderbet je stvarno prekrasan svatko tko je bio kod nas se divio
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 13:29   #65
zaboravila sam napisati da ima u 3 razine podešavanja po visini i da mu se bočne stranice mogu skroz skinuti pa može biti mali krevet
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 14:08   #66
...moj savjet imas posteljine za kolijevke u prenatalu za cca 200kn (sam plahta, jastucnica i gornja plahta), imas u baby media shopu za cca 230 kn (ogradica,jastucnica,plahta i navlaka za poplun) i imaš u adaxu cak sa madracem za kolijevku oko 270 kn. Imaš i u kiki ali one su skupe tipa oko 700kn. Ne znam kakva ti je kolijevka okrugla ili cetvrtasta (moja je cetvrtasta) ?

Sorry tek sad vidjela da si iz Rijeke ja sam u zg ali pretpostavljam da imate baby media i adax
__________________
somewhere over the rainbow

Zadnje uređivanje Tashi : 22.08.2011. at 18:27.
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 14:38   #67
Četvrtasta je koljevka. Ima kika ali mi je preskupo. Dal možda ti prodaješ svoju posteljinu?
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015

Zadnje uređivanje Tashi : 22.08.2011. at 18:28.
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 20:27   #68
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
Četvrtasta je koljevka. Ima kika ali mi je preskupo. Dal možda ti prodaješ svoju posteljinu?
Ja ti tek trebam roditi sad za 10-tak dana tako da će u kolijevci biti malička do zime pa ne mogu prodati svoju.
__________________
somewhere over the rainbow
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 15:00   #69
ja imam sreče pa mi svekar radi krevetić za bebu, odmah sam se odlučila za veću da ne moram poslije razmišljati 140x70 dimenzije madraca. Odlučila sam da ne želim koljevku i takve stvari jer imam nekako osjećaj da bebe to brzo prerastu, ali ako se odlučim da želim koljevku i to će mi napraviti.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 14:34   #70
mi smo se odlučili za kinderbet kojem se poslije skinu stranice i ostane krevetić. Madrac je 140*70 i valjda će poslužit par godina
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 21:40   #71
Quote:
SubiBubi kaže: Pogledaj post
mi smo se odlučili za kinderbet kojem se poslije skinu stranice i ostane krevetić. Madrac je 140*70 i valjda će poslužit par godina
a gdje si kupila madrac?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 22:38   #72
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
a gdje si kupila madrac?
Nisam još ali mislim da ćemo u Kiki jer imam neki poklon bon kojeg trebam iskoristit do kraja 8.mj. pa ću malo tu profitirat. Mislim da mu je puna cijena oko 700 kn ali imaš i povoljnijih, oko 450 je najjeftiniji, onak obična spužva. Ovaj naš je neka pjena, pa se navlaka skida i pere, pa neke rupice za zrak...
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 22:51   #73
Jučer kupili komodu u Sloveniji, u Baby centru, došla nas je 1500 kn (kad odbijemo njihov ddv) a takva ista kod nas 2200. Nismo platili pdv na granici jer je išao budući ponosni deda sa mnom pa smo se samo nasmiješili cariniku
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 15:25   #74
Quote:
SubiBubi kaže: Pogledaj post
Nisam još ali mislim da ćemo u Kiki jer imam neki poklon bon kojeg trebam iskoristit do kraja 8.mj. pa ću malo tu profitirat. Mislim da mu je puna cijena oko 700 kn ali imaš i povoljnijih, oko 450 je najjeftiniji, onak obična spužva. Ovaj naš je neka pjena, pa se navlaka skida i pere, pa neke rupice za zrak...
A mislim da i Kika jedina ima odmah raspoložive madrace za krevetiće sve ostalo se mora čekati.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 15:36   #75
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
A mislim da i Kika jedina ima odmah raspoložive madrace za krevetiće sve ostalo se mora čekati.
ima i tintilinić , cijene madraca 250-350 kn, i imate raspoloživih madraca za one koji su u ZG-u u Nami U Nami sad čak imaju Mura kolica doduše ja sam vidjela Mura 3 ali je rekla teta da su i njih počeli dobivati i da će imati u asortimanu. Cijene kao u Baby media shopu.
__________________
somewhere over the rainbow
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2009., 17:43   #76
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
ovaj prvi ima gornji dio prekičast, al sviđa mi se ovo na prednjoj i stražnjoj stranici ogradice

ja obožavam kovano željezo, vilenjake i antikvitete, pa su mi ovakvi krevetići nekakav savršen spoj

inače smo gospon mladi tata i ja metalci, pa skup s bebačem u otkvačenoj odjeći nećemo izgledat drugima nešto puno bolje od addamsa
imamo slican ukus...ali sto se trice kinderbeta to su mi ful velike cifre...
naldor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 19:00   #77
Krevetić Modern Home

Zanima me da li netko od vas ima krevetić Modern Home (150*77*83.5) iz Turbo Limača. Kakva su vaša iskustva s njim? Nije mi nešto previše romantičan, ali je malo veći, a ja tražim da bude ipak nešto veći od 120*60 kakvi su uglavnom svi. Može se podesiti na 3 podnice, također 3 bočne prečke se mogu ukloniti tako da beba kad poraste može sama ući u krevetić, a može se pretvoriti i u krevet za juniora.

http://www.turbolimac.com/Products/T...-97590443.aspx
marpet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2009., 19:10   #78
Quote:
marpet kaže: Pogledaj post
Zanima me da li netko od vas ima krevetić Modern Home (150*77*83.5) iz Turbo Limača. Kakva su vaša iskustva s njim? Nije mi nešto previše romantičan, ali je malo veći, a ja tražim da bude ipak nešto veći od 120*60 kakvi su uglavnom svi. Može se podesiti na 3 podnice, također 3 bočne prečke se mogu ukloniti tako da beba kad poraste može sama ući u krevetić, a može se pretvoriti i u krevet za juniora.

http://www.turbolimac.com/Products/T...-97590443.aspx
nemamo taj ali smo ga gledali u TL, međutim boja nam u živo nije bila pasala s dječjom sobom, a bilo mi previše uzeti i komodu i ormar u istoj boji.
Na kraju smo uzeli kod njih Magellan boje trešnje, isti princip skidanja poslije bočnih stranica i pretvaranja u krevet za juniora, podnice idu u 3 položaja i veći je madrac 140*70, cijena je bila 100 kn razlike.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:58   #79
Molim malu pomoć oko madraca. Jučer našli u Turbo Limaču Hespov madrac za krevetić, po nekoj super cijeni 200-300 kn. Imamo Hespov madrac u spavaćoj i super smo zadovolji. I uzeli bi da nismo probali to uzeti u ruku, onak' slučajno, kad ono madrac kao spužva. Ne kužim(o). Šta su madraci tako mekani za bebice? Naravno, tamo nije bilo jedne jedine osobe koju bi pitali za savjet.
Eklektika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 17:05   #80
Quote:
Eklektika kaže: Pogledaj post
Molim malu pomoć oko madraca. Jučer našli u Turbo Limaču Hespov madrac za krevetić, po nekoj super cijeni 200-300 kn. Imamo Hespov madrac u spavaćoj i super smo zadovolji. I uzeli bi da nismo probali to uzeti u ruku, onak' slučajno, kad ono madrac kao spužva. Ne kužim(o). Šta su madraci tako mekani za bebice? Naravno, tamo nije bilo jedne jedine osobe koju bi pitali za savjet.
Naša malecka ima u svom krevetiću Hespov madrac kupljen u TL,al je madrac najnormalniji i tvrd,sa nekakvim kokosovim punjenjem.
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.