Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2010., 21:05   #721
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Ako on zeli razvod, onda on zeli razvod. I to je nekakvo rjesenje. Nije rjesenje kakvom se Blue nada, al jebiga.
Trenutno imaju tri opcije: razvest se, otic u savjetovaliste ili i dalje plakat u krevetu i pravit se da sve stima.
Prve dvije opcije su jos uvijek bolje nego treca opcija.

Samo da se javim, odlučila sam se rastati i više ne živimo zajedno. Sigurna da sam napravila najbolju odluku nakon dugo dugo vremena. Nakon mnogo razgovora s njim shvatila sam da je to najbolje. Sve ima svoje granice. Njegovo ponašanje i mane su tokom našeg brakaje bili takvi (nisam o tome pisala) da je ovo naispravnije što sam učinila.

Anči, uvijek postoji izlaz. Ne smiješ se pomiriti s takvim životom, radi djece i sebe. To nije život. Ljudi, ja npr., za puno manje prekidaju brakove ako shvate da im partneri ne odgovaraju (ne potičem razvode da me se krivo ne shvati), a kamoli za ovakve stvari. Zlostavljanje je nešto prestrašno, ti se radi svog zdravlja i zdravlja vlastite djece moraš spasiti. Postoje ženske kuće u koje se možeš skloniti. Ako to što prije ne učiniš poslije će ti biti smao teže. Pomolit ću se za vas, i nadam se iskreno da ćeš potražiti pomoć. Sretno.
Blue fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:21.