Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2013., 17:11   #1
Čudne stvari u teglama za cvijeće

Molim pomoć.

Naime, početkom proljeća imam običaj presađivanja cvijeća i zemlje iz svojih tegli u kući. Ono na što sam danas naišla zbilja me zgrozilo pa molim neka mi netko dade objašnjenje o čemu se radi te ako postoji netko stručan po tom pitanju, neka mi objasni što znaće određeni predmeti koje sam pronašla unutar zemlje svojih tegli a kojima ondje apsolutno nije mjesto.

Naime, u zemlji svojih tegli pronašla sam sljedeće stvari:

*sitno sjemenje od krastavaca i tikve,
*čavao,
*jako sitni kamenčići (neki od njih su bijele i zelene boje),
*komadić smeđeg stakla od pive,
*nekoliko sitnih komadića dogorenog ugljena,
*sitne ljuskice od jaja,
*komadić dogorenog najlona

Ja sam jednostavno zgrožena. Evo primjerice dok sam čistila kćerinu sobu, ispod kreveta zataknuto sam pronašla komadiće dogorenih šibica, iskorišteni štapić za uha te malu metalnu figuricu Bogorodice koja je misteriozno nestala prije nekoliko godina a kupljena je u Međugorju.

Pretpostavljam da je to zlo ali što je moja obitelj skrivila ????

Ako mi netko može pomoći, može mi se javiti i na PM. Do neba zahvalna, Zlata.
slučajni_prolaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:45   #2
Zar nitko nemože dati neki savjet ili objašnjenje ?
slučajni_prolaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 19:31   #3
jesi sigurna da te to ne zeza kećr?

za početak možeš probati baciti te opsjednute tegle i vidjeti hoće li se čudne stvari prestati događati. makar mislim da neće jer nnije baš vjerojatno da zli duhovi napadnu cvijeće.
__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 21:03   #4
Bok. Imam osjećaj da je Inflection u svojoj prvoj rečenici ponudio/la razumno rješenje.
Platinoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 21:38   #5
Pa ako se radi o Bogorodici ne vidim kako bi tu išta moglo biti loše. Možda je radila nekakvu čaroliju za izgubljenu ljubav?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.