Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2017., 20:11   #41
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Onda bar napiši kaj se desilo.Jel našla drugog pa te definitivno odjebala ili je još santa leda?
zapravo ne. kakti se "otopila". uglavnom vratila se u grad i počeli smo se nalazit, onda je ona za moj rođendan predložila da dođem kod nje i tad sam joj rekao da je prošlo već dosta vremena i da mislim da treba definirat taj odnos, na što je ona rekla da smo mi *****(jebiga ne sjećam se), što je u biti da se često čujemo, nalazimo, barimo i jebemo, al samo međusobno i s nikim drugim jer bi to bila prevara. ja reko ok, meni to zvuči ko veza. i da, onda smo na kraju to definirali kao vezu koja je potrajala kao i proljetni snijeg, tjedan dana. uglavnom skužio sam da se ja posvećujem više nego ona i pitao sam je koji kurac, kaj ne valja. onda je rekla da joj je to bilo prerano da uđemo u vezu , onda je bilo još malo blablabla, i onda je rekla ključno: da postoje kod nje 2 tipa; prvi koji joj je odmah na prvu 100% i tu ima osjećaje i drugi s kojim može se zabavljat. rekla je da sam ja drugi i da joj je lijepo sa mnom. sve mi je bilo jasno. onda sam joj reko da sam ja predobar da bi bio tek tolko neka zamjena koju bi odbacila čim se taj neki prvi tip pojavi. reko sam joj da šta smo se viđali, viđali smo se, šta smo se zabavljali, zabavljali smo se, al gotovo je. odma je dobila sve žive blokade.

sve ovo šta ste mi savjetovali prije mj. dana mi je bilo u podsvijesti i stalno sam imao to negdje na umu i zato mi je toliko lakše sad kad sam vidio njenu pravu stranu. prije nego sam izbrisao njen broj, poslao sam joj link na ovaj thread. ne znam jesam li trebao ili ne, da vam pravo kažem, zaboli me.
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 09:29   #42
E stvarno si zelen,pa koji je kurac nisi nastavio jebati dok ne nađeš drugu.Znači zajebala te,ti čekao dvije godine,ona se jebavala sigurno i sad kad ti je ponudila picu na izvolte ti je odjebeš.
Mislim stvarno......
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:08   #43
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
E stvarno si zelen,pa koji je kurac nisi nastavio jebati dok ne nađeš drugu.Znači zajebala te,ti čekao dvije godine,ona se jebavala sigurno i sad kad ti je ponudila picu na izvolte ti je odjebeš.
Mislim stvarno......
Da sam ju nastavio jebavat, sjebo bi sam sebe. vjeruj mi, poznajem sebe i nebi se odljepio od nje dok me nebi odjebala. ovak sam napravio neku prevenciju, naučio neke stvari i krenuo dalje. nisam znao kak ženski mozak funkcionira, ne znam niti sad, ali mi je malo jasnije u globalnom smislu, subjektivno, puno više razumijem. nije ona jedina kaj ima picu
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:26   #44
najbitnije je napomenut da sam shvatio da je to limerencija bila, sigurno 100%. postoje oni koji misle da je to nešta izmišljeno i nestvarno, apstraktno, ali onaj ko to iskusi, zna... budeš jadan i gaziš sebe i sam si si kriv. lijek za limerenciju je prekid svih kontakata i kontrola vlastitih misli, drugog načina nema. možda nekome ovo iskustvo pomogne.
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 03:13   #45
Quote:
Maybe_zero_cool kaže: Pogledaj post
najbitnije je napomenut da sam shvatio da je to limerencija bila, sigurno 100%. postoje oni koji misle da je to nešta izmišljeno i nestvarno, apstraktno, ali onaj ko to iskusi, zna... budeš jadan i gaziš sebe i sam si si kriv. lijek za limerenciju je prekid svih kontakata i kontrola vlastitih misli, drugog načina nema. možda nekome ovo iskustvo pomogne.
Mislim da se na hrv. to zove picopatništvo Al aj barem si jebao
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 08:18   #46
Quote:
Maybe_zero_cool kaže: Pogledaj post
[isprike na kuli od slova]
inače između perioda naše komunikacije nisam imao nikakve cure, a prije nego se ona pojavila, imao sam problem, koji sam tek nedavno idetificirao kao, limerenciju. eh sad, jel moguće da se problem limerencije opet pojavljuje, ali samo sa drugom djevojkom ili samo previše analiziram? ne znam kako da se postavim jer jako dugo nisam bio u toj igri. napravio sam i nekoliko grešaka koje ne znam jel mogu ispraviti, ali sam ih osvijestio, npr. prerano sam joj počeo otkrivati kako se osjećam u vezi nje... stalo mi je do nje i htio bih probiti tu njenu emocionalnu barijeru. savijeti.
Ja se izvinjavam ako sam indiskretna, ali, ko ti je dao ovu dijagnozu?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:34   #47
Quote:
Maybe_zero_cool kaže: Pogledaj post
najbitnije je napomenut da sam shvatio da je to limerencija bila, sigurno 100%. postoje oni koji misle da je to nešta izmišljeno i nestvarno, apstraktno, ali onaj ko to iskusi, zna... budeš jadan i gaziš sebe i sam si si kriv. lijek za limerenciju je prekid svih kontakata i kontrola vlastitih misli, drugog načina nema. možda nekome ovo iskustvo pomogne.
neki od ljubavnih jada boluju duže, neki kraće. Važno je jedino kako se postavimo prema tome. Patiti se može konstruktivno i destruktivno; konstruktivno je prekinuti odnos koji ne ide - to ti najzad pruža osjećaj kontrole nad situacijom, kojeg u protivnom nermaš, jer ostaneš li u takvome nečemu kontrolu si prepustio drugoj strani i jedino ti preostaje živjeti u nadi da će se nešto promjeniti na bolje.

Uglavnom, s ljubavnim jadima ipak se lakše izlazi na kraj kad preuzmeš kontrolu. Sačuvaš samopoštovanje što nije nebitno - to znači da si sposoban postaviti granice i da nisi spreman zadovoljiti se mrvicama.

Ljubav se ne može sakriti tamo gdje je ima, ni otkriti tamo gdje je nema. Istina, mnogi sa sobom nose terete razočaranja iz bivših veza, no kad naleti prava osoba, nema jako puno oklijevanja i predomišljanja. Možda uvrh glave dva-tri mjeseca, jer u drugu ruku, bilo bi suludo naglavačke uletavati u nešto.

Izvjestan oprez je nužan, ali ne predugo. Svatko tko predugo oklijeva - poput tvoje bivše ljubavi - ili ne zna što hoće, ili zna ali ti nisi taj koji joj to može pružiti. I s time se onda valja pomiriti - i prerkinuti takav odnos.

U svakom slučaju, učinio si pravu stvar i ne zamaraj se zbog izgubljenog vremena. Bila je to vrijedna lekcija i pouzdano isplativa. Koliko, to ćeš vidjeti tek u budućnosti jer poštedjet će te mnogih budućih razočaranja.
Naime, uvijek bolujemo kad neka veza propadne (ako nam je imalo stalo). Ali nije isto kako i koliko, i koliko dugo.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:35   #48
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Mislim da se na hrv. to zove picopatništvo Al aj barem si jebao
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 09:51   #49
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Mislim da se na hrv. to zove picopatništvo Al aj barem si jebao
zvalo se picopatništvo ili kurcopatništvo, mnogi su bolovali od toga, jebavali se ili ne jebavali.

No možemo i veselo, ima prigodna i za to: https://www.youtube.com/watch?v=7g082M-_j8E

edit: uzgred, uglazbio Alen i picopatništvo; poanta priče: ništa novo pod kapom nebeskom

https://www.youtube.com/watch?v=viG2OprcxVY
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.

Zadnje uređivanje Coeli : 18.09.2017. at 10:07.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 18:17   #50
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju, učinio si pravu stvar i ne zamaraj se zbog izgubljenog vremena. Bila je to vrijedna lekcija i pouzdano isplativa. Koliko, to ćeš vidjeti tek u budućnosti jer poštedjet će te mnogih budućih razočaranja.
Naime, uvijek bolujemo kad neka veza propadne (ako nam je imalo stalo). Ali nije isto kako i koliko, i koliko dugo.
Ne zamaram se izgubljenim vremenom jer znam da je to bila jako bitna lekcija, jer da se nije desila sad, vjerojatno bi u budućnosti.

mislim da je više nepotrebno da bilo što pišem u ovu temu, što se mene tiče može lock.
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 02:50   #51
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
zvalo se picopatništvo ili kurcopatništvo, mnogi su bolovali od toga, jebavali se ili ne jebavali.

No možemo i veselo, ima prigodna i za to: https://www.youtube.com/watch?v=7g082M-_j8E

edit: uzgred, uglazbio Alen i picopatništvo; poanta priče: ništa novo pod kapom nebeskom

https://www.youtube.com/watch?v=viG2OprcxVY
Takve pjesme bi trebalo zakonom zabranit, a za kršenje propisati brutalne kazne.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:25   #52
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Takve pjesme bi trebalo zakonom zabranit, a za kršenje propisati brutalne kazne.
osobno, draži su mi bluzeri. Oni su ljubavne boli uzdigli na razinu umjetnosti.

Primjerice: https://www.youtube.com/watch?v=AOWmPwKbcn4

A vidi kako se lijepo znaju zezat na tu temu: https://www.youtube.com/watch?v=8_mcvifJ5N0

Poanta priče, ljubavne boli mogu bit odličan okidač za kreativnost.

Uostalom, od limuna je najbolje napravit limunadu.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 08:15   #53
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
osobno, draži su mi bluzeri. Oni su ljubavne boli uzdigli na razinu umjetnosti.

Primjerice: https://www.youtube.com/watch?v=AOWmPwKbcn4

A vidi kako se lijepo znaju zezat na tu temu: https://www.youtube.com/watch?v=8_mcvifJ5N0

Poanta priče, ljubavne boli mogu bit odličan okidač za kreativnost.

Uostalom, od limuna je najbolje napravit limunadu.
S ovime se u potpunosti slažem, postoji gomila pjesama koje sam napisao i zbog toga počeo svirati gitaru. Doduše, zbog ovih zadnjih jada nisam niti jednu napisao, ali sam uglazbio neke stare.
__________________
I am king of nothing with a broken crown...
Maybe_zero_cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:30   #54
Stvari su vrlo jednostavne, dobiti ces je tek kada ces biti spreman potpuno je izgubiti.

Nema ti drugo nego iskoristiti priliku i postati muškarac. Ako ne upali, kreni dalje. Ovo iskustvo sigurno ce ti pomoci da sljedeci put uhvatis zenu svojih snova, tako da je ovo win-win situacija za tebe.

1. Prvo, moraš identificirati SVE svoje osjecaje za nju i vezane uz nju. Dakle, i one negativne. Ljubav, privlacnost, ljutnju, ljubomoru, nesigurnost itd... Sto god imas u sebi.
2. Drugo, moras sve te emocije iznijeti i imenovati ih i to njoj u lice. Onakve ogoljene kakve jesu. Pri tom, moras paziti da ne zvucis optuzivajuce, a to ces postici na nacin da se skoncentriras samo na sebe i na to kako se TI osjecas, a ne na to kako njeni postupci utjecu na tvoje emocije. Na taj nacin pokazati ces da si muskarac koji cijeni sebe, a to ce povisiti tvoju vrijednost u njenim ocima.

Dakle, ako ti je stalo do nje, a istovremeno se osjecaj nesigurno zbog toplo/ hladnih obrazaca u vasem odnosu reci ces joj nesto tipa ovo:

- "Stalo mi je do tebe i volio bih biti u ozbiljnoj vezi s tobom, ali to sto kad se zblizimo i onda mi kazes da ne zelis ozbiljnu vezu me ucini zbunjenim i nesigurnim i pomalo tuznim i mislim da se ne mogu vise izlagati tim osjecajima jer me boli takav odnos."

Ako je imalo vrijedna tvoje paznje, ona ce ti vjerojatno reci da joj je zao, na sto ces joj reci:

- "Razumijem te, stalo mi je do tebe ali ne mogu si vise to raditi. Volio bih biti s tobom u ozbiljnoj vezi i skroz je okej da uzmes par dana razmisliti."

I onda ces je pustiti. Neka bude slobodna, a ti kreni dalje. Ako ti se javi, pazi da je to zato sto zeli biti u ozbiljnoj vezi s tobom. Ako ne, prekini kontakt. Puste je neka ide.

Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:34   #55
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Fizički je ne privlačiš.

Uopće.

Ta cura je toliko gladna bilo čije pažnje da dopušta dečku koji joj se uopće ne sviđa da plazi po njoj.

Divna neka ženska, nema šta.

Možete srati o emocionalnoj nedostupnosti, ali čak i te sante leda šire nogice i spremno vade kurac na inspekciju čim se pojavi netko tko ih napaljuje.
Mudro zbori covjek.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger