Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Zašto je socijalizam u 20. stoljeću poražen?
Bio je jednostavno inferioran kapitalizmu 10 22.73%
Bio je rušen izvana 6 13.64%
Prerano nastupio, nedovoljna zrelost čovječanstva 14 31.82%
Nije kompaktibilan s ljudskom prirodom 26 59.09%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2017., 14:59   #61
Moj rad u državnoj firmi je prestao nakon svađe sa pretpostavljenim i njegovim tutlekom.Došlo do vrijeđanja,fizičkog naguravanja na radnom mjestu. Dok se ne eliminiraju nesposobni,ovi šute radnici i malo se cijene,e pa tko im je kriv. Uglavnom,radnik dođe kad hoće na posao,pauza po 50 minuta,u jednoj drugu koju hvale da treba veza je po 1 sat,totalna nedisciplina povlaštenih radnika i sad socijalisti kažu "stop privatizaciji",privatizacija je prijatelj konkurentnih radnika jer u socijalizmu postoje šefovi koji nisu sposobni za šefa i radnici koji nisu sposobni za rad,interesantno je kako su htjeli da ja radim njihovp osao umjesto njih a funkcioniraju egalitarno kao borg,individualno su slabi a u kolektivu jaki. Kažnjen sam tako da mi neće produžiti ugovor a zbog viška sati ne moram doći na posao do kraja mjeseca,jedino mi glupo što ih trebam čekati zbog porezne kartice jer je socijalistima to jako bitno u oduzimanju zarade. Koji su to socijalisti nitkovi,ulizivanjem do pozicije,strah od individualnog suočavanja,cinkanje višim uhljebima. Uglavnom,u tim pogonima vlada anarhija a država to sve financira. Ja da samoupravljam sa njima kao radnik? Da me oni direktno demokratski u većini maknu,oduzmu kapital u obliku imovine jer su moji bolji radnici od njihovih? Nema šanse. Jednostavno kad imaš pro-tržišnu glavu,ne mogu ti ništa. Imaš dovoljno kapitala da nađeš drugi posao na tržištu u vidu zalihe,da smo u komunizmu,zbog sukoba sa osobljem u pokušaju mobinga bi bio neprijatelj naroda jer bi država imala monopol nad sredstvima za proizvodnju.

Zadnje uređivanje Detektor : 26.08.2017. at 15:15.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:31   #62
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Moj rad u državnoj firmi je prestao nakon svađe sa pretpostavljenim i njegovim tutlekom.Došlo do vrijeđanja,fizičkog naguravanja na radnom mjestu. Dok se ne eliminiraju nesposobni,ovi šute radnici i malo se cijene,e pa tko im je kriv. Uglavnom,radnik dođe kad hoće na posao,pauza po 50 minuta,u jednoj drugu koju hvale da treba veza je po 1 sat,totalna nedisciplina povlaštenih radnika i sad socijalisti kažu "stop privatizaciji",privatizacija je prijatelj konkurentnih radnika jer u socijalizmu postoje šefovi koji nisu sposobni za šefa i radnici koji nisu sposobni za rad,interesantno je kako su htjeli da ja radim njihovp osao umjesto njih a funkcioniraju egalitarno kao borg,individualno su slabi a u kolektivu jaki. Kažnjen sam tako da mi neće produžiti ugovor a zbog viška sati ne moram doći na posao do kraja mjeseca,jedino mi glupo što ih trebam čekati zbog porezne kartice jer je socijalistima to jako bitno u oduzimanju zarade. Koji su to socijalisti nitkovi,ulizivanjem do pozicije,strah od individualnog suočavanja,cinkanje višim uhljebima. Uglavnom,u tim pogonima vlada anarhija a država to sve financira. Ja da samoupravljam sa njima kao radnik? Da me oni direktno demokratski u većini maknu,oduzmu kapital u obliku imovine jer su moji bolji radnici od njihovih? Nema šanse. Jednostavno kad imaš pro-tržišnu glavu,ne mogu ti ništa. Imaš dovoljno kapitala da nađeš drugi posao na tržištu u vidu zalihe,da smo u komunizmu,zbog sukoba sa osobljem u pokušaju mobinga bi bio neprijatelj naroda jer bi država imala monopol nad sredstvima za proizvodnju.
Ajde, ajde, dobil si otkaz zato kaj trolaš po forumu umesto da delaš, a sad su ti krivi socijalisti...

Sad se vrati svojim komunistima na kopanj kad su već toliko naivni da hrane i financiraju lumpenproletera, pikzibnera i luftiguza...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:43   #63
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Neće dozrjeti nikad jer socijalizam/komunizam su tek protuprirodne utopističke ideologije koje su kose sa standardnom ljudskim mindestom ma koliko nam bile zamamne.
Naravno da hoće. U vrijeme potpune automatizacije, potpuno besplatne sunčeve energije i ostalih resursa, neće više biti potrebe za novcem i imanjem. Naravno, pričamo o periodu nekoliko stotina ili možda čak i više godina u budučnosti.
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 03:41   #64
Ja bih rekao nekoliko desetljeća.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 19:31   #65
I ovo što imamo danas je dugo, jako dugo bilo nespojivo sa ljudskom prirodom.

I što... netko misli da će ostati na ovome zauvjek (ma kako se zvalo)... dobar vic. Samo mijena stalna jest...
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.