Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2003., 19:37   #41
Zašto je ***** glup? I ti bi bio da imaš rupu na glavi.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:38   #42
Mazili se mama i tata u spavaćoj sobi i tata, prije nego će ući u mamu, ode do ladice gdje drži kondome. U tom trenutku, baš kada je stavljao kondom, uleti im sin u sobu. Mama se pokrila po glavi, a tata stao, kondom narolan na pola i ne zna kud će. Pita ga sin: "Tata! Što to radiš?" Veli tata: "Ništa sine. Lovim miša." "I onda," veli mali "hoćeš ga pojebat kad ga vidiš?”
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:39   #43
Pričaju tri naraštaja kurvi, kćerka, mama i baka kurva. I žali im se kćerka: "Danas za pušenje dobijem jedva 5 dolara". "Ma nije to ništa", kaže mama. "U moje vrijeme smo za to dobijali 5 centi." "Ma ni to nije ništa", na to će baka. "U moje vrijeme smo bili sretni da stavimo nešto toplo u želudac."
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:40   #44
Došao Jurica u Njemačku, u bordel. Pita jednu kurvu: "Da li može karanje za 50 DEM,
ali na hrvatski način?" "Ne može za 50, može za 200." kaže prva. Ode on do druge i
isto pita. "Kod mene može za 500." reče druga. Vrati se on do prve i reče: "Daj sestro
za 200, ali na hrvatski način." Kad je obavio posao pita ga kurva: "Kakav ti je to hrvatski
način, isti si kao i svi ostali?", a na to će Jurica: "Ako možeš malo pričekati koji dan za
pare...?"
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:41   #45
Koja je razlika izmedu ku*ca i putovnice? Putovnica se može produžiti.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:42   #46
Pričaju tri kurve što bi htjele da im sinovi postanu. Prva kaže da bi voljela da joj sin bude glumac, druga kaže da je ne zanima, samo neka bude bogat, a treća kao iz topa: "Ja bih voljela da moj sin postane golman." Ove dvije malo iznenađene pitaju zašto golman. "Pa kada primi gol cijeli će mu stadion jebati mater."
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:43   #47
Jada se Ličanin drugom Ličaninu: "Ma ja taman zajašija malu, kad evo ti njene mame." "I šta ti veli?" "Meeeeee – meee!"
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:44   #48
Debeli muž i žena došli doktoru i kažu kako im je problem voditi ljubav jer im smetaju veliki trbusi. Na to ih doktor upita: -Jeste li vidjeli kako to rade pas i kuja na cesti?! On skoči na nju odostraga i obave posao. Probajte to i vi.- Nakon nekoliko dana ponovno dođu muž i žena doktoru. Doktor ih upita: -I, kako ide? Imate li kakvih problema?- Muž će na to: -Jedini problem je kako odvesti ženu na cestu!-
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:45   #49
Leže dvoje u krevetu poslije seksa kad djevojka upita: -Da ti nemaš sidu? -Isuse ne, a zašto pitaš? -Ma ništa, ne bih htjela da je ponovno dobijem.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:46   #50
Mali Ivica riješava križaljku i pita tatu: -Tata, kako se zove ženski spolni organ, četiri slova?- Tata: -Vodoravno ili okomito? Ivica:-Vodoravno!- Tata:-Usta.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:47   #51
Po čemu su žena i kondom slični? Oboje provode više vremena u vašem novčaniku nego na vašem kurcu.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2003., 19:47   #52
Išla 2 kondoma ulicom i jedan kaže drugom: -Bit ću tata!-Kaj si puko?!- pita drugi zbunjeno.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 05:10   #53
Quote:
Lord kaže:
U gluho doba noći dopratio mladić Mujinu kćerku do nebodera. Stali oni pred haustor da se malo odmore. Stoje oni tako pa se mladić onako machovski podboči i osloni na neboder te reče: "De bona, hajd‘ ga malo popuši, majke ti!" "Šta ti je? More neko naići!" "Ma, dušo moja, brzo ćemo." "Ma more naić‘ neko od komšije pa će vidit, reći mom babi i puknut će bruka", odgovori cura. "Ma joooj..., hajd‘ bona, znaš ti mene, začas ću, za sekundu", nastavlja on. "Ma nemoj me..., rekla sam ti da neću sade!!!", vikne cura. "Medu moj, znaš da te jako volim...", i dalje moli mladić. Uto se otvore vrata od haustora nebodera i pojavi se Mujina mlađa kćerka u spavaćici, sva raščupana i krmeljava, te kaže: "Rek‘o mi je babo da vam kažem ovako: Jel‘ da mu ga ti popušiš, jel da mu ga ja popušim, jel da sačeka mati da dođe iz noćne smjene pa da mu ga ona popuši, samo brate, nek‘ skine više ruku s tog interfona!"


HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHA HAHHAAHHAAHHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHAHAAHAAHHAHAHAHAHAH AHAHHAAHAHHHHHHHHHHHHHHAHAHAHAHHAAAAAAAHAHHAHAHAHA HAHAHHAHAHAHAhAHAHAHAHahAH OVO JE BOLESNO
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 10:18   #54
Cool

 
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 20:51   #55
Dođe Mujo u javnu kuću i na recepciji kaže: -Dajte mi nešto za 10 maraka. Čovjek mu odgovara: -Uu, Mujo slabe su ti to pare, ali imamo i za tebe nešto. Soba 34. Ode Mujo do sobe 34, otvori vrata i vidi 12 pedera koji se guze u koloni. Jedan od njih mu nestrpljivo dovikne: -Ajde odluči se, prvi ili zadnji, nemamo vremena! Prvi u koloni bijaše neki crnjo s ku*činom od 40 cm, a zadnji neki starac od 70 godina. Bio je to lak izbor za Muju, jer ako ode na početak, crnjo će mu razvaliti dupe. I namjesti se Mujo na kraj kolone, kad netko poviče: -OK, zatvaramo krug!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 20:51   #56
Hvatao ***** guzicu. Guzica trči, trči, dođe do bare te ulovi zlatnu ribicu. Ribica: Molim te, pusti me i ispunit ću ti želju. Guzica: Ajde može. Pretvori me u pticu pa da pobjegnem onom dosadnom kurcu. I ribica pretvori guzicu u pticu i guzica poleti i sleti na granu. Nakon nekog vremena dodje ***** sav zadihan i govori: Tko si ti? A guzica odgovori: Ja sam ptica! Na to će *****: Ajde zapjevaj malo! Guzica: Prrrrrrrrrrrrrd.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 20:52   #57
Što se dobiva od kondoma? Ništa, zato ga ljudi i koriste.
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 20:53   #58
Kaže pomfrit pomfritici: -Hajde da se pržimo! -Ne mogu, imam kečap!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 20:53   #59
Došla žena na policiju prijaviti silovanje. -Znate li tko vas je silovao? -pita policajac. -Odvjetnik. -odgovara žena. -Kako se zove? -pita policajac. -Ne znam. -Gdje radi? -Ne znam. -Odakle je? -sad već očajni policajac pita. -Ne znam... -odgovara žena. -Pa kako onda znate da je bio odvjetnik? -pita policajac. -Pa, vozio je Grand Cherokee, imao je Armanijevo odijelo i Samsonite torbu, a više od pola posla sam morala sama napraviti!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2003., 20:54   #60
Topanga nije imala dlaka na pi*di pa je išla u ginekologa, a on joj je preporučio losion za rast dlaka koji je i sam bio koristio. Topanga je slučajno stavila previše. Kad se išla je*at sa Antom, on nije mogao naći rupu pa ju je zamolio: -Topanga, prdni da se orijentiram!
__________________
tu bi trebalo pisati nest orginalno ali nemam inspiracije...
Lord is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:17.