Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 13:13   #41
Quote:
sly47 kaže:
aranžiranje odnosno slaganje na tacnu je besplatno i plačaju se samo naresci koje sam odabereš u kojim omjerima želiš...i naručiš otprilike dva dana prije...da se ne desi da te otkantaju jer imaju več naruđbe za taj dan...a oni režu na onaj dan kad dolaziš po to dakle svježe narezano, nama je točno sat u koliko da dođemo zapisala...
Super, to me zanimalo za mog dragog pošto kod njega nema tko to sve pripremit, tako da ćemo vjerojatno kod njih to napravit, a ako su povoljni onda možda uzmem i za sebe doma, pa svoje angažiram samo za kanape sendviče. E samo još jedno pitanje jel kod njih trebaš kupit i one pladnjeve od folije ili možeš donijeti svoje ili ti oni neke daju?
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 13:26   #42
dobiješ one pladnjeve kod njih i to imaš te velike i srednje pa kako ti više paše, uglavnom ništa ti ne donosiš...a ako baš želiš donjet svoje mislim da se možeš dogovoriti i da tu nema problema...eh da a možeš i kruh naručit da ti narežu i isto ti ga stave na pladnjeve a ako hočeš u košarice to moraš donjeti svoje...inaće kruh preporučaju francuz ili kako se več zove onaj duguljasti...i jedan ide na dvije osobe...a imaju 4 vrste, obićni, kukuruzni, sjemenke...
i možeš uzeti hladne salate tipa francuska, tuna ,račići...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 13:51   #43
sly, ovo je super!!!! to sa billom! nisam to znala niti bi se ikada sjetila.. eh, ipak je ovaj forum jos uvijek
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 14:04   #44
ja sam to htjela doma slagat sama a onda mi je šogorica preporučila bilu i rekla za to slaganje...tak da super mi je to ispalo...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 14:08   #45
ko bi se toga sjetio.. mi bi samo zato catering jer moja mama nema snage za to.. a i da mi dodju tete pomoc bi se ona htjela mjesat pa bolje da neko sasvim stoti to radi... zato mi je ovo sa billom jos najbolje
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 15:02   #46
magg ista stvar kod mene, ovako samo donesem doma pladnjeve i problem rješen a mislim da nije skupo i da je upola koliko bi se platio catering...
drago mi je da sam ti pomogla, budem ti poslje svadbe napisala cijenu za naše pladnjeve i možda fotkam koji pa ti pošaljem slikicu...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 15:16   #47
Quote:
sly47 kaže:
drago mi je da sam ti pomogla, budem ti poslje svadbe napisala cijenu za naše pladnjeve i možda fotkam koji pa ti pošaljem slikicu...
Jooj i meni si pomogla... super sve mi odgovara, sam bum dragog poslala da si izabere nareske, a možda se i ja do tada odlučim za tu soluciju
Aj pliz pliz poslikaj i šalji slikicu i cijenu naravno
Kad je ono tvoja svadba?
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 15:25   #48
Quote:
Malabudala kaže:
Jooj i meni si pomogla... super sve mi odgovara, sam bum dragog poslala da si izabere nareske, a možda se i ja do tada odlučim za tu soluciju
Aj pliz pliz poslikaj i šalji slikicu i cijenu naravno
Kad je ono tvoja svadba?
u subotu, ak zaboravim fotkat nemojte se ljutit...al mislim da neću, mislit ću ja na vas al fotke dobijete tek za 2 tjedna...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 15:30   #49
Quote:
sly47 kaže:
magg ista stvar kod mene, ovako samo donesem doma pladnjeve i problem rješen a mislim da nije skupo i da je upola koliko bi se platio catering...
drago mi je da sam ti pomogla, budem ti poslje svadbe napisala cijenu za naše pladnjeve i možda fotkam koji pa ti pošaljem slikicu...
sly, hvala ti puno s tim si mi sad olaksama i dzep i mamu cekam na izvjestaj
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 15:35   #50
Quote:
sly47 kaže:
u subotu, ak zaboravim fotkat nemojte se ljutit...al mislim da neću, mislit ću ja na vas al fotke dobijete tek za 2 tjedna...
Juuuupiiiiiiii pa ti se udaješ SAD u subotu jeeeeeeeee. Joj baš mi je drago što posljednje dane prije vjenčanja provodiš s nama Nego, znam Cats da je offtopic ali moram sly poželjeti dan pun predivnih trenutaka i super zabavu u organizaciji koje smo ti nadam se bar malo pomogli. Jesi nervozna? Joj meni sad pri pomisli na taj dan zatitra u želucu i suze mi dođu... ne znam ali meni je to sve predivno... Sly uživaj jer to je jedan poseban dan koji se više nikada neće ponoviti..ah
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 16:41   #51
hvala mala....vjeruj mi i ja ću tebi uskoro željet isto...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 19:20   #52
Uzimala sam ja triput dosad pladnjeve iz Bille i mislim da je to 10x bolje rješenje od cateringa. Nedavno je moja šefica za svadbu svoje kćeri pokupila ponude od cateringa koji su davali cijene iz bajki pa sam joj predložila Billu. Naručili smo nareske dva dana ranije i jedva su nas zgurali u svoj raspored pa probajte naručiti i tri-četiri dana ranije da ne bi bilo problema. Uzeli smo i njihove salate (kalifornijska im je super, a k tome i francusku i malo portugalske), sve je bilo super poslagano i šefica je bila jako zadovoljna, što je meni bilo prilično bitno

Sly, dobar provod želim!
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 13:19   #53
JOj curke hvala za Billu i meni je ta informacija dobro došla, Sly javi kako je prošlo plaćanje ! I još jednom drži nam se !
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:25   #54
Quote:
sly47 kaže:
magg ista stvar kod mene, ovako samo donesem doma pladnjeve i problem rješen a mislim da nije skupo i da je upola koliko bi se platio catering...
drago mi je da sam ti pomogla, budem ti poslje svadbe napisala cijenu za naše pladnjeve i možda fotkam koji pa ti pošaljem slikicu...
Sly draga, znam da si sada već na medenom mjesecu ali kada budes slala curama slikice i cijenu jel moze i meni molim te
Durica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 22:42   #55
Ja cu uzet njih http://www.catering-kvatric.hr/
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 10:05   #56
Wedding, ne znam da li si već pisala o njima, ali koliko košta njihov catering?
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 11:25   #57
Quote:
nisa kaže:
Wedding, ne znam da li si već pisala o njima, ali koliko košta njihov catering?
Moram priznat da jos ne znam , ali znam da cu imat neki popustic jer smo stalni gosti ...cim saznam javim. Njihovo ce bit i jelo i pice i sator kod mene doma sa svim stolovima i stolicama sa presvlakama
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 20:47   #58
Evo i ja sam danas naručila u Billi.Za 30 ljudi(toliko će doći doma ) 3 kg narezaka i 1 kg sira.U subotu to samo pokupim,sve je servirano i nemam brige sa tim.I najbitnije-ne naplačuje se.Mislim da je to fakat super rješenje.I koštat će me oko 500 kn.Nadam se da sam nekom pomogla.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:15   #59
Ovo s Billom je odlično. No, dal to vrijedi samo za Billu na području ZG ili za sve Billa dućane? Cijena mi djeluje OK, oslobodila bih mamu rezuckanja narezaka, dekoriranja i nepotrebne strke. Milikica javi nam kako si bila zadovoljna, jesu lijepo složili itd.
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:18   #60
Još jedna buduća...Catering Kosović?

Bok, evo još jedne buduće gđe...
Prije nego sam se odlučila uopće registrirati pročitala sam većinu tema na ovom podforumu. I znam da je bilo masu dijaloga i na temu cateringa ali...
Nigdje nisam naišla na informaciju o cateringu van Zagreba (npr.Istra).
Znam da to rade neki restorani u Istri ali koji i po kojoj cijeni?
Pročitala sam i da iz Zagreba dolaze gdje želite ali kako da budem znam tko u Zagrebu radi kvalitetan catering?
Npr.Catering Kosović ima web site i čini mi se pristupačne cijene ali nigdje nisam pronašla nikakvu informaciju o njihovoj usluzi a na stranici nemaju reference koje bi mogla provjeriti pa evo ako netko zna nešto o njima ili nekom cateingu u Istri neka se javi...
Btw. do prije dva tjedna sam bila sigurna da imam ful puno vrmena da dragi i ja pripremimo nezaboravno vjenčanje za 01.09. ali nakon što sam pročitala većinu postova na ovom podfurumu više nisam sigurna.... Pa eto pomoć molim!
Jazzolinna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:58.